jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@czosnekfcb Mo Pan taką znaną maść to bym wzion
0
@bodzio10 Bardziej odpowiadalem na pytanie dlaczego trener odwołał im dni wolne a nie jak trenowali za Valverde.
0
@bodzio10 Chodzi bardziej o taktykę poznanie tego czego będzie oczekiwał trener poznanie siebie a nie zapierdzielanie na boisku ale to już Ci Janiama wyjaśnił.
0
@JaniamaOk nadal nie wiemy jaka kasa za zerwanie może śmieszna i wtedy czy pół roku czy półtora nie ma żadnego znaczenia.Chyba ze gdzieś napisali tą kwotę a ja nie doczytałem to przepraszam.Jeśli jednak jej nie znamy dla mnie nawet 10 wybór byłby ok ponieważ z Valverde nie widziałem żadnych nadziei na kolejne pół roku teraz może małe ale mam.
7
@Janiama Mam pytanie bo ciagle były teksty z twojej strony ze my na treningach nie jesteśmy i nie widzimy tego co trener i Valdka mamy sie nie czepiać, a ty w biurach siedzisz ze wiesz jak kontrakt Setiena jest skonstruowany. To że ma kontrakt na 2,5 roku nie znaczy ze nie mogą go w czerwcu bez powodu wywalić no chyba że ty czytałeś umowę a ja nie
0
@POLNEYMAR Mi go szkoda jak prostytutki w deszcz. Taka robota
1
@IronSanHybrid Jestem kwiaciarka sprzedaje tu róże, Pan tu nie wejdzie Pan nie ma krawata.
0
@Avada Kedavra Tylko Bartek naprawdę musi wierzyć że coś ugramy w tym sezonie bo jeśli nie to nie mogę pojąć gościa. Przecież gdyby teraz zatrudnił kogoś nowego mógłby powiedzieć że coś zrobił a tak jeśli znów będzie jakaś kompromitacja to wywiozą go na taczkach.
0
@Avada Kedavra Również tak myślę lecz jest mi smutno że z tej naszej śmiesznej ekstraklasy z czołowego zespołu gość ma do wyboru pieniądza w MLS albo sam jak napisałeś Kazachstan,Azerbejdżan lub inny słaby kierunek.
Wybija się kilku a reszta to zwykłe średniaki, które i tak decydują o sile tej ligi.
0
@Avada Kedavra Łon jest dobry zostaw chłopoka.
0
@kuzMam se jedzenie od buzi odstawić i za prąd nie płacić. W innym wypadku na maść nie starczy.
5
@Jordi10 Bije mnie żona, robota do niczego nie radzę sobie ze sobą ale dzisiejszego wieczoru największym problemem jest porażka Barcy i wiesz co tylko tu o tym mogę napisać.
0
@TheNekro94 No to powiedz temu drugiemu co by sie nie wygupioł:)
0
@marcin000019 Rozdwojenie jaźni.
1
@Avada Kedavra Podać adres gdzie masz wysłać?
1
@TheNekro94 Jeden pies tu pizdzi i tu a jestem tak zniesmaczony tym widowiskiem że mi się myśleć nie chce
0
No fajny meczyk fajny. Następny turniej na Antarktydzie eskimosi też mają parę złotych.
0
Myślę że trener Malagi szybko roboty nie znajdzie, chodzący autorytet szczególnie dla młodzików. Wygrał dzbana roku 7 stycznia.
0
@Transu96 Nie wiem czy to samochodowa ale fajną ma trener Malagi
0
@TheNekro94 Kto biednemu zabroni żyć bogato.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Styrling dziś pięknie kaleczy
0
@Kapitan hawk Rozumiem że chcesz się bawić dalej ale chętnie zarobisz
2
@Nano22 Ale to on bierze grube banki aby to poukładać, wypadł Dembele szukaj rozwiązań tylko jak ma szukać jak jego gwiazdy po kątach porozstawialy.
0
Komentarz usunięty
0
Rozgrzewa się kolejny technik z pomocy. 11 wybieganych drwali i plan Waldka pada tylko tyle wystarczy
0
Na jakiej stronie najlepiej szukać oryginalnych rzeczy Barcy?
0
@Colon Pływanie synchroniczne mnie kręci ale nie mogę znaleźć trenera.
5
Wszystkiego najlepszego Ramblowicze
0
@barcelonaLM Napisał bzdurę tylko po co wrzucasz do tego Tuska