0

@SeeleyBooth Bzdura cisza nocna nie ma nic do tego jak delikwent się zachowuje.
Własne mieszkanie nie upoważnia nikogo aby nie przestrzegać norm społecznych.

0

@Wawrzyszewski Rekiny byznesu

1

@kerouac Ale po co Lacazette, Valdek już kupił zamiennika Suareza.

1

@-barca4ever- 80% z tego co masz netto w firmie

0

Ty wstałeś dziś z jakąś misją tak z ciekawości pytam?

0

@Katalonbar Podstawa bo muszą  być  W rytmie meczowym.

1

@Pyke Nie miał a takie nazwisko Malcom mówi Ci coś. Jak by dał Verme na 9 też bys go chłopie bronił. Co do cholery robił ten Roberto na skrzydle w 1 polowie

0

Stawiam 100 ze ten beton wpusci Vidala za Semedo

0

Zaro się obudzi mam Malcoma i wpusci go za Filipka a Vidal za Semedo

1

@Odesseiron Na Facebooku będzie fotka za fotką z miską czereśni.

0

Na plakacie jest Mecedonia więc Izreal pasuje.

0

Panie jak bym mial 13 zł to bym się zaczął budować.

1

W całym tym celibacie chodzi o to aby nie mieli żon,żon aby nie mieli dzieci a dzieci aby nie dziedziczyly bo by było po majątku kościoła.

0

Jakie odbudować gdyby tego chcieli to byloby juz 4-0 a oni nadal grają padake jaką grali. Ten trener poprostu nie ma pomyslu.

0

To co powiedzieć o tych na stadionie ,Ci to muszą mieć nerwa.

0

Pierwsza połowa rozumiem mieli przeprosić ale ten trenerzyna wysyła na drugą ten sam sklad. Dlaczego nie grają mlodzi dlaczego ta pełna wirtuozerii pomoc będzie grać dalej. Ciekawe co ten gość musi zrobic abym nie musiał juz pytać czy sa tu jeszcze jego zwolennicy bo to będzie oczywiste ze nie ma.

1

Co mają pieniądze do ambicji do marzeń bo nie bardzo kumam miał sprzedać Antonelle czy kupić sobie uszatego.

4

A co mistrzostwo nam odbiorą?

0

Szejki znów w czarnej pupie, pieknie ich Vive pocisnelo.

0

6 Vidali na boisku. PSG na kolanach

3

Grają koncert coś pieknego ,plus klimat w hali zarabisty.

0

Janek będzie dobrze uwierz mi.

1

Co za bomba w meczu Huesci.

0

I na taki wynik postawię :)

5

Ratuj nasz kraj bo nic z niego nie zostanie i napisz gdzie mogę do was dołączyć i walczyć aby naród nasz przestał być w tej strasznej niewoli wodzu i mistrzu ty mój.

0

W mojej mieścince nauczyciel wf założył drużynę koszykówki dla dzieciaków. Nikt nie pyta że aby mógł grać w turniejach musi je zarejestrować w pzkoszu a to jest na samym starcie kupę papierkowej roboty i wiele własnego czasu aby to ogarnąć za free. I robi to z pasji do koszykówki i aby te dzieciaki odciągnąć od wielu innych głupich rzeczy.

0

Twoim zdaniem to dużo, gdzie rosną ceny wszystkiego, przecież teraz przychodzi młody czlowiek i chce na rękę 2500 za bycie sprzedawcą.

0

Ciekawe czy przyklepal deską?

0

Tatarka mam naszykowanego.

1

Jak ja to uwielbiam. Magazynier trujący gitarę że Ci w tych biurach nic nie robią tylko siedzą na Internecie a on tak ciężko pracuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?