jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vhaeraun 3 niewielka różnica a zdecydowanie cieplejsze i cicho.
0
@AllBundy Narkotyki to zło:)
0
@PrinceDamon Byłem świetne miejsce tylko ja przebywałem tam jeden dzień ponieważ żeglowaliśmy na drugi dzień dalej.
6
@kerouac Nagroda to tylko zielone czy dostanę może jakieś wakacje w Barcelonie :)
49
@kerouac Pierwszy został porażony a drugi pomaga robi sztuczne oddychanie aby nie fiknoł.
0
@socha Na szpicy był najlepszy,przecież gość był tak zagubiony jak Valverde przy lini.
0
Na jakiej pozycji gra dziś Vidal?
0
@Gosciuu U mnie na 10 lat 500 zł taniej nikt nie da.
0
@IronSanHybrid Wywrocil się chłop.
1
No to przegrywamy więc w ramach motywacji zawodników sobie przykucne.
0
@Deraxium Czy nie wydaje Ci się że to rodzic popełnia błąd, nigdy nie uderzylem zadnej mojej córki i nie mam z nimi najmniejszych narazie problemów. To rodzic musi przekazać odpowiednie wartosci i można to zrobić poprzez odpowiednią rozmowe. Bezstresowe wychowanie dzieci glupi slogan który wymyslili dorośli którzy w żaden sposób czy to biciem czy bez nie radzą sobie z rodzicielstwem. Bechory jak to okresliles się nie rodzą ktoś im ten świat taki pokazuje.
0
@Deraxium Wystarczy dziecku wytłumaczyć ze cmentarz i wata to trochę nie po drodze i napewno nie trzeba do tego używać rąk. Określenie bachor pozostawiam bez komentarza.
1
@JimMorrisonFCB Ja będę lepszy cwaniak i obstawię taki sam za 500
1
@MateuszJrk Otwierasz swój biznes a nie jesteś szefem.Nigdy bym na coś takiego nie poszedł.Oczywiście jest to tylko uproszczenie ale jak miał bym wkładać jakieś pieniądze to tylko w coś co jest w 100% moje.
3
@panczo Ja tam lubię ten teleturniej i z przyjemnością obejrzę kibicując twojej skromnej osobie.
0
@4drian0 Zawsze może zapuścić i zapodać pożyczakiem.
0
@krzychu1526 A co on tam robił że był faulowany.?
7
@piotrek1315 On ma takie papiery na ZP jak pewien facet co myślał ze ma na dobrego psychiatrę bo miał papiery na oddział psychiatryczny.
21
@głardiola Bo gra nowy Neymar a tyle gwiazd się na jednym boisku nie pomieści.
7
No to my poogladali.
1
@kubix05 Nima szafy z rozkladanym łóżkiem to był wypas w kazdym domu.
9
Wreszcie któraś ekipa spuchla.
0
@Barca17griezz10 Jak mogłeś nigdy nie mieć pingwina w domu. Strasznie to dziwne.
1
@Bamek94 Real jeszcze nie strzelił.
0
@krzychu1526 Cza ino drzwije zamykać bo wicher cisko sie do izby.
0
@IAmLegend Za blisko nie płacą.
0
@SHIBA No to piękna ta rozrywka
2
Czy tylko ja nie mogę obstawic ligi typerow?
28
Mati znów seks uprawia lecz ponownie bez partnerki.
2
@Janiama I to jest realny gość którego Boniek mógłby wyciągnąć a kwota by PZPN pewnie nie zabiła.