jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Legia nie wejdzie;)
40
Pierwszy dzień zimy w Madrycie zobowiązuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pierwszy gwizdek adrenalina w oczekiwaniu na piękne widowisko.Po pierwszej połowie już po adrenalinie ale z nadzieją że w drugiej będzie lepiej. Koniec meczu smutek że tak to wygląda. Do wszystkich piszących że to nie wina trenera że piłkarze nie biegają nie ma chęci i trener za nich nie zagra.Proponuję wywalić połowę składu bo gdzieś problem jest że tak to wygląda ,a jeśli to nie trener to chyba innego rozwiązanie nie ma a jakoś to naprawić trzeba.
0
Poczekajcie na drugą połowę. Pierwsza nie była rewelacyjna w obronie ale przycisniecie białych będzie zaraz po gwizdku na drugą.
0
@Odesseiron Ok rozumiem
0
@Odesseiron Brak Messiego to pomyłka czy z jakiegoś powodu?
21
@snupson Nie lubię Waldka za styl ale litości jak można takie brednie pisać
0
Myślicie że znajdzie się jakiś as który będzie płakał że Barca znów na Canal+
1
@IronSanHybrid Ciekawe czym zajmuje się Sandra że wie co ten Pornhub.
1
100 na gospodarzy no i zonk to jakaś kpina jest
0
@LuisSalvano Gdyby były te trzy Panie to pewnie przez Pamelę byś wyszedł :)
1
@Más que un użytkownik Ty w tym wszystkim tylko patrzący oj słabo.Ja jedną wyrzucam i wstawią swą skromną osobę i wtedy jest to trójkąt idealny. Tylko którą wyrzucić :)
1
Prawie jak Misiewicz i Ranniger
0
@LuisSalvano Wstydzi się
1
@Jakchcesz Spójrz że Atletico nie może wylosować trzech drużyn Napoli dwóch więc tutaj już masz inny procent prawdopodobieństwa.
0
@ArterkHD Nie widziałem początku i właśnie miałem pytać czy była tam ręka?
0
@snoopdegie Polecam troszkę niżej komentarz Chwytliwego, i jak tu się z wami nie zgodzić.
1
Właśnie leci na 2 piękny koncert disco z pola a pomiędzy ludzmi wyśmienicie bawiący się rewelacyjny prezes tvp.
0
@Cariones A jakieś zbiórki dorzuci ?
0
@FanBarcy22 Bardzo fajna sprawa która nie ląduje w kącie po trzech dniach zabawy.
0
@Adamski69 Chyba Ty ,ja tam nic nie ciągnę:)
0
@macio_944 Dzień dobry ja bym chciał własnie takie ale inne.Wiele razy usłyszałem od klienta taki tekst.
0
Niech ktoś poda Oblakowi ręcznik bo się Z chłopa leje.
1
@Kapitan hawk Kurs u każdego buka na Kevina w wigilię to jakieś -2
0
@TheNekro94 poproszę
0
@ArterkHD Wiem tylko że jest to kumpel Mojżesza.
0
@SeeleyBooth No to ogólnie chodzi nam o to samo czyli mi i Tobie:)
1
@SeeleyBooth koledze Łukaszowi pewnie o to że teraz ma pewnie 350 więcej od minimalnej:)
3
@msmsms Jak by wszyscy kupowali bilety to by jeździły na czas:)