jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Naprawdę chcesz się bronić w ten sposób, powołać to sobie może nawet Turana.
0
@LuisSalvano Ja będę oglądał w niedzielę
0
@LuisSalvano A co na tenisa jedzie
10
@FC1899Barca A teraz wyobraź sobie że to Barca tak muruje i Zielu pcha piłkę do przodu.
0
@LuisSalvano Oni ,a gdzie wylądowali i dlaczego świat Jeszce o tym nie trabi.
0
I cyk 1:1 może dają radę wejść do finalu.
2
Srlejlau z remontady z Psg zrobiłby nudne widowisko.
0
@Arkon Za darmo to nie drogo.
1
@Xavinho54 Wysłał byś linka bo nie wiem o co chodzi a też chcę się pośmiać
1
Nie chodziło mi o o poprawną formę.Rajstopy a rajtuzy to dla mnie dwie inne rzeczy i zdecydowanie gorzej dla mnie wyglądają rajtuzy. Miała być odpowiedź humorystyczna lecz źle to napisałem.
0
@MesQueUnClub_87 Rajtuzy jak już.
0
@szymonekk ekspreso jo lubie i sypano tyż może być
0
Kike to chciał chyba pokazać że ma być kupiona 9 i koniec bo inaczej będzie grał jak dziś czyli z wielką dziurą na środku.
2
@Janiama Nie wiem ale mam wrażenie ze Marc miał dziś wywalone jak by chcial6cos pokazać.
3
Zastanawiam się kiedy Messi wypuści Rakitica na wolne pole a później bo wyprzedzi.
0
@Cvzx No ehe yhy no i jeszcze yhy i no.
0
@beznicku1000 Przereklamowany gość który zarabia tyle siana ale dzbany w tym Monachium pracują.
0
@tadzik447 Fajna robota gdzie wysłać cv?
1
@4drian0 Co wy z tymi lajkami ktoś coś napiszę to dla lajkow.Mógłbym stwierdzić ze twój komentarz również jest dla zielonych.
1
@AdiKingu96 Uwal się i leż.
2
Griz chyba zeżarł drugie danie Messiemu jak ten go zaprosił do wspólnego stółu.
21
Paco z bramką wraca do Hiszpanii z przytupem.
12
@zawsze_barca Guzem Orłowskiego.
1
@Avada Kedavra Zaraz zabił zjedli typa.
0
Monaco to dużo by chciało za naszą byłą 9 ?
0
@SinMistico Zapowiedział ze nie odejdzie przed Brozkiem.
3
@escarabajo Czyli nie wiem ale się wypowiem. Równie dobrze ktoś mógł opluć sędziego lub pobić chłopca od podawania piłek mimo tego dzięki za odpowiedź.
0
Co to się stało że Bilbao w 5 minucie w 10 grają?
0
Naprawdę chciałbym wierzyć że wszyscy co tutaj piszą że był to tylko kolejny człowiek którego nie znali są tak odważni w życiu realnym a nie w Internecie i pieprza przy swoich znajomych takie pierdoly.
0
@BarcaKings965212A ile nam dopłaca?