0

@LuisSalvano Naprawdę chcesz się bronić w ten sposób, powołać to sobie może nawet Turana.

0

@LuisSalvano Ja będę oglądał w niedzielę

0

@LuisSalvano A co na tenisa jedzie

10

@FC1899Barca A teraz wyobraź sobie że to Barca tak muruje i Zielu pcha piłkę do przodu.

0

@LuisSalvano Oni ,a gdzie wylądowali i dlaczego świat Jeszce o tym nie trabi.

0

I cyk 1:1 może dają radę wejść do finalu.

2

Srlejlau z remontady z Psg zrobiłby nudne widowisko.

0

@Arkon Za darmo to nie drogo.

1

@Xavinho54 Wysłał byś linka bo nie wiem o co chodzi a też chcę się pośmiać

1

Nie chodziło mi o o poprawną formę.Rajstopy a rajtuzy to dla mnie dwie inne rzeczy i zdecydowanie gorzej dla mnie wyglądają rajtuzy. Miała być odpowiedź humorystyczna lecz źle to napisałem.

0

@MesQueUnClub_87 Rajtuzy jak już.

0

@szymonekk ekspreso jo lubie i sypano tyż może być

0

Kike to chciał chyba pokazać że ma być kupiona 9 i koniec bo inaczej będzie grał jak dziś czyli z wielką dziurą na środku.

2

@Janiama Nie wiem ale mam wrażenie ze Marc miał dziś wywalone jak by chcial6cos pokazać.

3

Zastanawiam się kiedy Messi wypuści Rakitica na wolne pole a później bo wyprzedzi.

0

@Cvzx No ehe yhy no i jeszcze yhy i no.

0

@beznicku1000 Przereklamowany gość który zarabia tyle siana ale dzbany w tym Monachium pracują.

0

@tadzik447 Fajna robota gdzie wysłać cv?

1

@4drian0 Co wy z tymi lajkami ktoś coś napiszę to dla lajkow.Mógłbym stwierdzić ze twój komentarz również jest dla zielonych.

1

@AdiKingu96 Uwal się i leż.

2

Griz chyba zeżarł drugie danie Messiemu jak ten go zaprosił do wspólnego stółu.

21

Paco z bramką wraca do Hiszpanii z przytupem.

12

@zawsze_barca Guzem Orłowskiego.

1

@Avada Kedavra Zaraz zabił zjedli typa.

0

Monaco to dużo by chciało za naszą byłą 9 ?

0

@SinMistico Zapowiedział ze nie odejdzie przed Brozkiem.

3

@escarabajo Czyli nie wiem ale się wypowiem. Równie dobrze ktoś mógł opluć sędziego lub pobić chłopca od podawania piłek mimo tego dzięki za odpowiedź.

0

Co to się stało że Bilbao w 5 minucie w 10 grają?

0

Naprawdę chciałbym wierzyć że wszyscy co tutaj piszą że był to tylko kolejny człowiek którego nie znali są tak odważni w życiu realnym a nie w Internecie i pieprza przy swoich znajomych takie pierdoly.

0

@BarcaKings965212A ile nam dopłaca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?