1

@tobiasson92 Od wsi to Ty się odczep.

0

@Encore Łamiesz mi konstrukcje. Tak bardzo bym chcial wierzyć że kłamiesz. Kiedyś mnie to wkurzało teraz jestem po prostu smutny bo to jest dramat.

6

Ja pier.... co oni gadają w tej 1 kto w to wierzy?

0

@michaleu Obstawiam remis.

1

@Ghotti Po asysie Semedo.

1

Nie pójdzie za darmo bo zostanie wypożyczony a Barca będzie płacić jego pensję.
Kolega mnie uprzedził jak widzę.

1

Ten mecz się nie skończy bez czerwonej.

12

Kwasemiro łokieć sędzia wraz z komentatorem zacma.

2

Robertson zrobiony przez Fodena jak smark.

1

@Kompletny Co to za bzdury,przecież plan B był tylko Banaś nieoczekiwanie wyszedł z domu.

0

Kike się pomyliły przepisy i myśli że mu zabrali dwie zmiany zamiast dodać.

0

@Avada Kedavra Z głodu jeszcze nikt nie pękł więc po co zaraz ten kanibalizm.

2

@IronSanHybrid Najlepszy kamerujący. Koleś się składa jak scyzoryk a kolo nadal kuca i kameruje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obstawiam że trzy minuty to wszystko co dorzuci.

6

Miś o bardzo małym rozumku dostał kartkę. Toć to niemożliwe.

1

Duda będzie płakał zaraz.

3

@BarcaInfo Dobrze że nie ma Beka w h..

0

@TheNekro94 Taki dowcip znam.
Idzie rudy z kolegami.

1

@A_Gomesinho_21 Ciekawe czy syn Ronaldo się nad tym zastanawia gdzie jego mama? Spadam nyny a więc życzę miłej nocy i dziękuję za wymianę poglądów.

1

@A_Gomesinho_21 Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie o 5 i 6 latkach po twoim haha. Odpowiedziałem Ci co można zrobić aby te dzieciaki tego nie robiły i moje nie robią to lecisz ze strony dzieciaka które jest krzywdzone znow z jakim haha kto tutaj czegoś nie rozumie?

0

@Kajtek77 A dziękuję dziękuję

1

@A_Gomesinho_21 Wiesz miałem do czynienia i zapraszam powiedz mojej 8 letniej córce że jej koleżanka ma dwóch ojców to jestem w 100 procentach pewny że Ci odpowie i co z tego.

0

@Bykunn No ale przecież będzie wysmiewane przez inne dzieci których rodzice nie nauczyli szacunku do każdego człowieka.

0

@TheNekro94 Lipa muza powinni tańczyć do 16 Andrzeja.

0

@Kubox Ostrów Wlkp

0

@kamilos1214 Tak jak napisałem z Anetą przesadziłem i pewnie źle odczytałem twój post więc sory. Co do cen to w tych 40 dychach masz masaż głowy kawkę i tak jak kolega pisał relaks na fotelu.

1

@kamilos1214 Coś się tak zagotował? To ty się oburzyłeś że tyle biorą ktoś tyle płaci to tyle biorą. Co do Anet to nic do nich nie mam i pewnie przesadziłem ale po co zaraz z grubej rury.Q

0

@kamilos1214 Ale co w tym złego że wołają 40 zł inna usługa inna cena po co się ich czepiać.

0

@pt9 Jeszcze lepiej w czasie pracy na godzinkę wyskoczyć. Ale pamiętaj u Anety lepi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?