1

@justfootball Znienawidził bym bo ja z Krasnika jestem.

0

@klopx Pierwsza opcja do zrealizowania ale o tych 20 to zapomnij.

1

@LuisSalvano A co wdrożymy prawo Webstera. Przecież Ty rok temu napisałeś to samo o Neymarze co teraz piszesz o Depayu. Powiedz że to wszystko co piszesz to troll.

0

@LuisSalvano Chyba już to słyszałem tylko z Neymarem. Za rok to ty nam napiszesz że Mbape na bank przychodzi.

0

O zete nie chodzi.

3

@Bartunek Syn mugoli co nie potrafi na miotle latać.

1

@LucaBrasi Tam to jest epoka kamienia łupanego.

0

@tristan87 Poklepali aż miło.

0

Real ma ale ławkę w 57 minucie wpuszczają sobie Neymara i przyszłego zdobywcę złotej piłki.

0

@SnieguPlock To taki żart był. Wielkopolski Ostrów

0

@SnieguPlock Ty sie za robote weź bo Ci obroty spadną a nie mi tu na internetach siedzisz

0

@Danny Gauchodopiero załapałem o co biega w tym zdjęciu czas wstawac

1

@ArterkHD Wiem że to duet ale stawiam na siostry Godlewskie.

1

@LuisSalvano Rozumiem że odrobić 100 chciałeś :)

1

@LuisSalvano Z mojej strony to była ironia a z jakiego powodu nie muszę przypominać prawda? No chyba że pokażesz potwierdzenie przelewu na jakąś akcje charytatywną.w kwocie 100 zl

1

@LuisSalvano A może jakiś zakładzik?

10

Idę spać zmienili Martina Odegarda nima co oglądać.

28

3 minuty wytrzymał bez Odegarda.

10

@draxidox Jasnae i sąsiad też wpada czasami.

0

@Bykunn To nie był błąd wymiaru sprawiedliwości i na pewno łatwiej byłoby mu żyć z wiedzą że całe to bydło co go posadziło otrzymało wyroki i to powinno zrobić na dzień dobry państwo. Nie robię z niego męczennika ale nie uwierzę że z jego psychiką jest wszystko ok.

0

@Bykunn On nie będzie normalnie żył to że nie wygląda na złamanego to w tej chwili tylko praca psychologów. Mini moda na kolesia to zostanie sam ze swoimi 18 bańkami.

0

@kingorbit Naprawdę poszedłbyś siedzieć na taki okres czasu za 10mln?

0

@Rudi35 Niebieską podrasowaną Subaru Impreze.

0

@kondzik47 Bo głupi był ten co wymyślił pracę a jeszcze głupsi ci co go nie zabili.

1

@patry295 Niemcy, Belgia, Portugalia, Hiszpania, Giblartar, Szwecja, Litwa, Anglia.

0

@kkbarca Za tego zeza oddam majątek.

1

Zmarzlik w następnym sezonie zacznie dublowac.

1

Się pytam gdzie jest liga typerów?

1

@BajteR Może pranie robiła.

4

Panie Turek kończ Pan te padake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?