jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball Znienawidził bym bo ja z Krasnika jestem.
0
@klopx Pierwsza opcja do zrealizowania ale o tych 20 to zapomnij.
1
@LuisSalvano A co wdrożymy prawo Webstera. Przecież Ty rok temu napisałeś to samo o Neymarze co teraz piszesz o Depayu. Powiedz że to wszystko co piszesz to troll.
0
@LuisSalvano Chyba już to słyszałem tylko z Neymarem. Za rok to ty nam napiszesz że Mbape na bank przychodzi.
0
O zete nie chodzi.
3
@Bartunek Syn mugoli co nie potrafi na miotle latać.
1
@LucaBrasi Tam to jest epoka kamienia łupanego.
0
@tristan87 Poklepali aż miło.
0
Real ma ale ławkę w 57 minucie wpuszczają sobie Neymara i przyszłego zdobywcę złotej piłki.
0
@SnieguPlock To taki żart był. Wielkopolski Ostrów
0
@SnieguPlock Ty sie za robote weź bo Ci obroty spadną a nie mi tu na internetach siedzisz
0
@Danny Gauchodopiero załapałem o co biega w tym zdjęciu czas wstawac
1
@ArterkHD Wiem że to duet ale stawiam na siostry Godlewskie.
1
@LuisSalvano Rozumiem że odrobić 100 chciałeś :)
1
@LuisSalvano Z mojej strony to była ironia a z jakiego powodu nie muszę przypominać prawda? No chyba że pokażesz potwierdzenie przelewu na jakąś akcje charytatywną.w kwocie 100 zl
1
@LuisSalvano A może jakiś zakładzik?
10
Idę spać zmienili Martina Odegarda nima co oglądać.
28
3 minuty wytrzymał bez Odegarda.
10
@draxidox Jasnae i sąsiad też wpada czasami.
0
@Bykunn To nie był błąd wymiaru sprawiedliwości i na pewno łatwiej byłoby mu żyć z wiedzą że całe to bydło co go posadziło otrzymało wyroki i to powinno zrobić na dzień dobry państwo. Nie robię z niego męczennika ale nie uwierzę że z jego psychiką jest wszystko ok.
0
@Bykunn On nie będzie normalnie żył to że nie wygląda na złamanego to w tej chwili tylko praca psychologów. Mini moda na kolesia to zostanie sam ze swoimi 18 bańkami.
0
@kingorbit Naprawdę poszedłbyś siedzieć na taki okres czasu za 10mln?
0
@Rudi35 Niebieską podrasowaną Subaru Impreze.
0
@kondzik47 Bo głupi był ten co wymyślił pracę a jeszcze głupsi ci co go nie zabili.
1
@patry295 Niemcy, Belgia, Portugalia, Hiszpania, Giblartar, Szwecja, Litwa, Anglia.
0
@kkbarca Za tego zeza oddam majątek.
1
Zmarzlik w następnym sezonie zacznie dublowac.
1
Się pytam gdzie jest liga typerów?
1
@BajteR Może pranie robiła.
4
Panie Turek kończ Pan te padake.