jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karim chciał zrobić Suarez z tamtego sezonu ale mu nie pyklo.
0
Zunior to jest mój ulubieniec u białych. Tyle co ten chłop mi daje radości.
4
Taki tam farcik
https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/313392099013260493
https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/223392088017076303/1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piątek x 2 goni Lewego
0
Piątek z bramką więc kupon live wchodzi.
1
@Junngeas Drutex Bytów druga firma nie wiem ale mam kolegę który też nie wie.
0
@MesQueUnClub_87 Fajny to był w weekend https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/313332088012773845
1
@MesQueUnClub_87 masz mój też fajny ostatnio mam formę choć drugi popsuła Borusia ale tam tylko za 40 zł https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/313372099016355555
2
@jedrek7000 https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/313372099016355555 tak trza pykac
1
@Kamiloza91 Jak mnie po tygodniu z szafy wypuścili.
0
@LuisSalvano Ja to bardziej myślałem o biurze podróży który zaproponuje mi hotel nie hostel. Wiadomo mecz zwiedzanie restauracje można sobie ogarnąć samemu ale hotel opieka i takie tam to wolę aby ogarneło mi biuro. Czy jestem pierdołom nie po prostu nie mam na to czasu o czym piszesz i po to mi biuro aby mi wszystko załatwili. Wchodzę do biura mówię co chcę jakich warunków oczekuję i czekam na ofertę.
0
@LuisSalvano Dlaczego dla pierdół ?
0
Inui zabawił się w Naniego w meczu z Betisem.
0
@nitey Za 25 zł postawiłem na Alaves solo
5
Napoli Napoli może dziś mi nie spier...
8
Mówiłem żeby przerwać bo przegramy.
1
@patry295 Żyłka mu się w środku zerwała i odpadło.
1
@FC1899Barca Trza było na Alavas stawiać kurs 8,5.
0
185 zł do przodu ale gdyby Isco to trafił by mnie krew nagła zalała.
1
@Encore Tak razem z Douglasem.
0
Dla jaj postawiłem 25 zł na Alavas jako solo ciekawe czy wejdzie.
0
Karny hehe i teraz tylko wykorzystac
2
@Jakchcesz Pamiętaj aby kochać jak swoje.
0
Konrad sie rozbiera 10 minut pogra.
0
No teraz rączka będzie wielu boleć.
0
Peszeze prowadzi a już miałem nadzieję że Neymar to teraz już na bank przyjdzie.
0
@tristan87 Ten sam który zamknął lasy.
1
Pozdrawiam tych którzy chcieli wywalić Dembele. To jest w tej chwili jedyny gość który coś w ataku szarpie ponieważ Messi to ma tylko chwilowe przebłyski.
4
@NeroTFP I właśnie oblałem maturę, za trudne pytanie.