jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neeed Asystowal będzie zlota piłka a kontrę wyprowadzi jeden z braci Neymarow.
5
@Getek Kutas Vasquez oplulem się.
1
@MasnyTed Ciekawe kto ma gorszą prawą nogę on czy nasz Portugalczyk.
0
@kuz Napisz mi jeszcze tylko że po Łukaszu największą ofiarą byl kwasemiro i umrę ze szczęścia.
4
Łukasz dziś się pięknie obsral. Nigdy Zidana nie skumam co widzi w tym zawodniku.
1
@Dzemix111 Ja lubię ale jak byś mi ogarnął 7000 zł emerytury to ją porzuce.
0
@Coutinho007 Bartra się przypomniał tylko w dwóch się posrali
11
Fajny dziś mecz białych jak przegrają to fajnie a jak wygrają to też fajnie.
0
@Dankhog Mam nadzieję że bardzo inteligetny z Ciebie 13 latek że wiesz jak postępować ze swoim penisem bo jeśli jesteś dorosły i piszesz takie porownania i epitety okreslajace to dziecko to brak mi słów.
0
@TheNekro94 A co wszedł juz :)
8
Zastanawiam się kiedy wpusci Trincao
0
@SinMistico Cofnij się jakies dwa tygodnie.
0
@Esio Ale jaja no nie moge
0
@darr0o Oj to przepraszam wyglupilem się
2
@Bartunek Chlebek z serem zpodlaski smakuje?
2
@Dejvo A w Romie gdzie pyka?
0
@Mathew16 A po kupie też trza?
2
@darr0o Pedro myślisz że w środku pomocy czy jednak tak jak zawsze na skrzydełku.
5
@PatrykBarca Bał się dobitki i że będzie liczone jako dwie bramki.
1
@Paleta19 I tak Cię znajdą nie martw się.
1
@Witam Bo tak i dlatego.
3
Wrzutki nie wypaliły
0
@IronSanHybrid Nie jest to tylko półka bez dwóch S
1
Jeszcze tylko raz dziś Barca wygra i wpadnie parę złotych.
0
Dobry wynik,dobra gra,zmiany jakie chciała la rambla i o co tu teraz się przywalic. Pozdrawiam wszystkie marudy
0
Co to się odpi....
0
@DanielOOL Też mnie się tak wydaje
1
@NaFazieHitman To ile on miał tych kont?
1
@LuisSalvano Tylko to wszystko jest przed nami ,ja mogę założyć że wybory wygra Font uda się ściągnąć Xaviego i cały misterny plan poszedł w pizd.
1
@NaFazieHitman Jasne ze wyjdziemy i wtedy się wzmocnimy kimś nikt nie wie kim to może zarząd przekonywać Messiego.