3

Busi to byłeś ty

2

Kurde Łopategi to ma świetną stylowe na głowie.

0

@Thomas99PL Ja tam nawet wierzę że jak nie wygrają trypletu to sekstet na pewno.

1

@AdixMessiNeymar1011 Chory jest na kontuzje.

0

Można gdzieś obejrzeć Igę?

0

@hardmind U mnie w mieście jest dentysta i wierzcie mi że to niby śmieszne nie jest ale siedzi panna na fotelu a gość wali- ty dzi..., do wyjeba.. i takie teksty. Gdy zaczyna wiercić lub coś robić ręka spokojniutka i żadnych tekstów.

0

@MESSIah16 Jutro się powiesi lub zdrowie nie pozwoli mu iść do więzienia. Kara 3 lat to zaśmianie się w twarz pokrzywdzonemu.

1

Kloop obsral się już w gacie a nie przed kiblem, a cienki Pep popsuł zabawę w najbardziej wyrównaną ligę.

2

Dla mnie to jest najlepszy dzień i najlepsza godzina jeśli chodzi o mecze Barcy. Po tygodniu tyrania wiem że jutro dzień wolny a w domu wszystko ogarnięte.

0

@FDJ Obchodzi mnie twój wiek abym mógł zrozumieć.

1

@FDJ Ile ty masz lat tylko nie pisz za wiele bo jak będzie dużo a tak mało dotarło to wiocha trochę.

0

@LuisSalvano 300 to nie majątek a moim zdaniem zawinie go ktoś inny. Dla uściślenia dodaje tylko że przelew będzie na konto jakiejś akcji nie na Twoje.

1

@LuisSalvano Na pewno to się krowa na łyżwach zabije. To co 300 że Depay nie przyjdzie, tak jak przegrasz nie przelejesz więc co Ci zależy.

1

@TylkoBarca7273 Oszukać przeznaczenie, w następnym wypadku fiknie.

0

@BarcaInfo Ale za nim pociekł.

0

@Bykunn Również tego nie lubię bo nikt sobie rodziny nie wybiera. Pytanie czy odebrano emeryturę jej ojcu chyba że już fiknol bo tego nie wiem. Jeśli jednak żyje a mu nie odebrano to dlaczego mam jej ojca w to nie mieszać skoro ona to robi.

0

@takisobiektos Real też grubo wydaje tylko bezsensownie a to już wina Zizu.

0

@LuisSalvano Tak władza głupia to my na złość będziemy jeszcze głupsi. Litości

2

@Chakalaka Pomylić się człowiek nie może pisze na telefonie i w dodatku w biegu a ty się czepiasz.

14

@LuisSalvano Jestem za otwarciem wszystkiego z zachowaniem odpowiedzialności przez społeczeństwo. To co widzę z odpowiedzialnością nie ma nic wspólnego a elegancko to powiedz rodzicom młodych ludzi którzy umarli ale to pewnie na grypę.

2

@xBoMBoWiECx No i zgłoszone.

0

@Arkon No było dużo spekulacji ale większość z nich to ma taką samą wiarygodność co słowo Morawieckiego. Chciałbym go u nas w dodatku za tak małe pieniądze tylko u nas jest w tej chwili taki syf że aby przekonać kogoś do naszego projektu to jak przekonać Neymara aby nie pojechał na urodziny siostry.

0

@Thomas99PL Pewnie masz rację ale nie pamiętam dokładnie jak to było i nie chce mi się szukać ale chyba było jakos tak że ja jechałem rowerem i tam był taki Paweł.............

0

@tomcias10 Ale pewnie też trochę zabolało :)

0

@Arkon Co w tym dziwnego że Depay może podpisać gdzie indziej, chłopak będzie miał wiele ofert i pewnie pojawią się lepsze od tej od Barcy.

1

@Commando Trwam najlepiej i stawki ojca dyrektora.

7

@BarcaInfo Łyn jest cinki sprzedać póki coś wort do tego nie loto tylko łazi i jest świnto krowa zwano amigosym

2

@Janas11224 Ciekawe jak go założył.

1

@ranger3120 A co to tutaj za insynuacje som?

1

@clyde Za teleporadę też trzeba było powiedzieć że dasz 100 to zaraz by wypisał lekarstwa. Widzisz tak to już w tym naszym kraju jest że jak płacisz to dzwoni do lekarza Clyde a jak bez pieniążków to dzwonił pesel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?