jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Busi to byłeś ty
2
Kurde Łopategi to ma świetną stylowe na głowie.
0
@Thomas99PL Ja tam nawet wierzę że jak nie wygrają trypletu to sekstet na pewno.
1
@AdixMessiNeymar1011 Chory jest na kontuzje.
0
Można gdzieś obejrzeć Igę?
0
@hardmind U mnie w mieście jest dentysta i wierzcie mi że to niby śmieszne nie jest ale siedzi panna na fotelu a gość wali- ty dzi..., do wyjeba.. i takie teksty. Gdy zaczyna wiercić lub coś robić ręka spokojniutka i żadnych tekstów.
0
@MESSIah16 Jutro się powiesi lub zdrowie nie pozwoli mu iść do więzienia. Kara 3 lat to zaśmianie się w twarz pokrzywdzonemu.
1
Kloop obsral się już w gacie a nie przed kiblem, a cienki Pep popsuł zabawę w najbardziej wyrównaną ligę.
2
Dla mnie to jest najlepszy dzień i najlepsza godzina jeśli chodzi o mecze Barcy. Po tygodniu tyrania wiem że jutro dzień wolny a w domu wszystko ogarnięte.
0
@FDJ Obchodzi mnie twój wiek abym mógł zrozumieć.
1
@FDJ Ile ty masz lat tylko nie pisz za wiele bo jak będzie dużo a tak mało dotarło to wiocha trochę.
0
@LuisSalvano 300 to nie majątek a moim zdaniem zawinie go ktoś inny. Dla uściślenia dodaje tylko że przelew będzie na konto jakiejś akcji nie na Twoje.
1
@LuisSalvano Na pewno to się krowa na łyżwach zabije. To co 300 że Depay nie przyjdzie, tak jak przegrasz nie przelejesz więc co Ci zależy.
1
@TylkoBarca7273 Oszukać przeznaczenie, w następnym wypadku fiknie.
0
@BarcaInfo Ale za nim pociekł.
0
@Bykunn Również tego nie lubię bo nikt sobie rodziny nie wybiera. Pytanie czy odebrano emeryturę jej ojcu chyba że już fiknol bo tego nie wiem. Jeśli jednak żyje a mu nie odebrano to dlaczego mam jej ojca w to nie mieszać skoro ona to robi.
0
@takisobiektos Real też grubo wydaje tylko bezsensownie a to już wina Zizu.
0
@LuisSalvano Tak władza głupia to my na złość będziemy jeszcze głupsi. Litości
2
@Chakalaka Pomylić się człowiek nie może pisze na telefonie i w dodatku w biegu a ty się czepiasz.
14
@LuisSalvano Jestem za otwarciem wszystkiego z zachowaniem odpowiedzialności przez społeczeństwo. To co widzę z odpowiedzialnością nie ma nic wspólnego a elegancko to powiedz rodzicom młodych ludzi którzy umarli ale to pewnie na grypę.
2
@xBoMBoWiECx No i zgłoszone.
0
@Arkon No było dużo spekulacji ale większość z nich to ma taką samą wiarygodność co słowo Morawieckiego. Chciałbym go u nas w dodatku za tak małe pieniądze tylko u nas jest w tej chwili taki syf że aby przekonać kogoś do naszego projektu to jak przekonać Neymara aby nie pojechał na urodziny siostry.
0
@Thomas99PL Pewnie masz rację ale nie pamiętam dokładnie jak to było i nie chce mi się szukać ale chyba było jakos tak że ja jechałem rowerem i tam był taki Paweł.............
0
@tomcias10 Ale pewnie też trochę zabolało :)
0
@Arkon Co w tym dziwnego że Depay może podpisać gdzie indziej, chłopak będzie miał wiele ofert i pewnie pojawią się lepsze od tej od Barcy.
1
@Commando Trwam najlepiej i stawki ojca dyrektora.
7
@BarcaInfo Łyn jest cinki sprzedać póki coś wort do tego nie loto tylko łazi i jest świnto krowa zwano amigosym
2
@Janas11224 Ciekawe jak go założył.
1
@ranger3120 A co to tutaj za insynuacje som?
1
@clyde Za teleporadę też trzeba było powiedzieć że dasz 100 to zaraz by wypisał lekarstwa. Widzisz tak to już w tym naszym kraju jest że jak płacisz to dzwoni do lekarza Clyde a jak bez pieniążków to dzwonił pesel.