3

@LuisSalvano Ale jak to z nami nie ma o czym pisać może o prawie webstera.

7

@FC1899Barca Widziałeś lub słyszałeś może podejście Holowni do kościoła szczerze wątpię. To że jest osobą głęboko wierzącą nie znaczy że fanatyczną.

3

@LuisSalvano Przecież Ty chłopie co okienko opowiadasz to samo tylko dobierasz sobie inne opcje dlaczego tak się stanie. Ten facet fiknie to zaczniesz porównywać go do Jezusa że zmartwychwstanie i do nas wróci. Przypomnę ci tylko że przegrałeś zakład który był jasny albo wpłacasz siano albo przestajesz o tym mówić. Nie dotrzymałeś żadnej z obietnic.

0

Mam nadzieję że dziś znów przeczytam o popsutych świętach.

0

Zibi tu Jurek, ty przestań ze mnie idiote robić.

0

Co ja mówiłem dawać mnie tu jeszcze Plachete za Rece i będzie trzema d przodu.

3

@andres_xavi Dunczyk zamykam temat.

0

Dawać mnie tu Jóźwiaka i Plachete bo te dwa wahadła to są tak rewelacyjne że się porzygam zaraz. Technika użytkowa to w tej reprezentacji jakieś nie znane zjawisko.

1

@BarcaInfo Sprzedać strasznie nie dokładny.

5

Gdybym był napastnikiem i wyszedł w pierwszej jedynastce gdzie zobaczyłbym na przeciwko naszego Urugwajczyka to bym poprosił o zmianę. Koleś jest wielki jak tur więc możesz pomyśleć ok objadę go bo zwrotny i szybki to on nie może być a tu klops.

1

@Danchos No to zaczynam gromadzić do słoika, później grubo zarobię.

1

@DonMatteo901 Taką piękna asystę popsuć. Tak poważnie sam nie wiem co w tej akcji jest największą kupą.

0

Tero Aspas i będzie git

4

Orłowski by się wstydził powtarzać takie tezy o Modricu i Kroosie co to nibi lepszy duet od Xavi Iniesta.

0

Zgredek jest nie do zajechania.

0

@MaaNDooG Długie trochę przeczytam potem.

1

@El dominatore A czym mają cię zajechać ałtym czy ciongnikiem?

1

Przepraszam nie chciałem nie dawaj żółtej. Ok jak przepraszasz to luz.

1

Nowe nie znałem.

1

Dlaczego wszyscy już wyrzuciła Atalantę gdy jest druga połowa. Dwa babole Mendy i Real w kłopotach.

0

@LeoMessi1994 Za 1000 zł premii to on może tak łazić abym przyszedł do roboty i chciał tego 1000. Tak poważnie błagam robić błazna z siebie za tysiaka.

34

La Rambla potrzebne 120 milionów ktoś coś dorzuci ,ja będę skarbnikiem i później prześlę Laporcie.

0

Przecież on to pewnie ogląda w przerwie wychodzi na drugą połowę i mówi że miał rację czy może sory panowie pomyliłem się.

4

Marc rozkłada ręce i nogi aby poszerzyć obrys ciałaa.Koleś nie trafia w bramkę ale wbiega w Niemca który miał se te ręce w dupie wsadzić a cymbał dyktuje karnego. Zastanawiam się kiedy te łby będą dyktować karne za to że wystraszysz przeciwnika.

1

Ale zdjon pajenczynke.

0

@clyde Pani ból gdy szarpie noga od kręgosłupa bo jest ucisk na nerw to jest hardcor. Ząb przy tym to pikuś.

0

@kuz Poważnie ,jak do tego doszło?

3

@msmsms A przyszło Ci do głowy że ktoś może lubić palić i że ma na to wywalone że się truje. Tylko daruj mi teksty to jest głupi że tak robi.

2

@Thomas99PL A tryplet już mają ,po prostu się załóż z kolegą o jakieś 500 zł jeśli twierdzisz inaczej.

0

@th@les Polska to Ostrów Wlkp na tym rondzie raz dziennie jest stłuczka. Ja to kwiczę jak tam ludzie jeżdżą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?