jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LuisSalvano Ale jak to z nami nie ma o czym pisać może o prawie webstera.
7
@FC1899Barca Widziałeś lub słyszałeś może podejście Holowni do kościoła szczerze wątpię. To że jest osobą głęboko wierzącą nie znaczy że fanatyczną.
3
@LuisSalvano Przecież Ty chłopie co okienko opowiadasz to samo tylko dobierasz sobie inne opcje dlaczego tak się stanie. Ten facet fiknie to zaczniesz porównywać go do Jezusa że zmartwychwstanie i do nas wróci. Przypomnę ci tylko że przegrałeś zakład który był jasny albo wpłacasz siano albo przestajesz o tym mówić. Nie dotrzymałeś żadnej z obietnic.
0
Mam nadzieję że dziś znów przeczytam o popsutych świętach.
0
Zibi tu Jurek, ty przestań ze mnie idiote robić.
0
Co ja mówiłem dawać mnie tu jeszcze Plachete za Rece i będzie trzema d przodu.
3
@andres_xavi Dunczyk zamykam temat.
0
Dawać mnie tu Jóźwiaka i Plachete bo te dwa wahadła to są tak rewelacyjne że się porzygam zaraz. Technika użytkowa to w tej reprezentacji jakieś nie znane zjawisko.
1
@BarcaInfo Sprzedać strasznie nie dokładny.
5
Gdybym był napastnikiem i wyszedł w pierwszej jedynastce gdzie zobaczyłbym na przeciwko naszego Urugwajczyka to bym poprosił o zmianę. Koleś jest wielki jak tur więc możesz pomyśleć ok objadę go bo zwrotny i szybki to on nie może być a tu klops.
1
@Danchos No to zaczynam gromadzić do słoika, później grubo zarobię.
1
@DonMatteo901 Taką piękna asystę popsuć. Tak poważnie sam nie wiem co w tej akcji jest największą kupą.
0
Tero Aspas i będzie git
4
Orłowski by się wstydził powtarzać takie tezy o Modricu i Kroosie co to nibi lepszy duet od Xavi Iniesta.
0
Zgredek jest nie do zajechania.
0
@MaaNDooG Długie trochę przeczytam potem.
1
@El dominatore A czym mają cię zajechać ałtym czy ciongnikiem?
1
Przepraszam nie chciałem nie dawaj żółtej. Ok jak przepraszasz to luz.
1
Nowe nie znałem.
1
Dlaczego wszyscy już wyrzuciła Atalantę gdy jest druga połowa. Dwa babole Mendy i Real w kłopotach.
0
@LeoMessi1994 Za 1000 zł premii to on może tak łazić abym przyszedł do roboty i chciał tego 1000. Tak poważnie błagam robić błazna z siebie za tysiaka.
34
La Rambla potrzebne 120 milionów ktoś coś dorzuci ,ja będę skarbnikiem i później prześlę Laporcie.
0
Przecież on to pewnie ogląda w przerwie wychodzi na drugą połowę i mówi że miał rację czy może sory panowie pomyliłem się.
4
Marc rozkłada ręce i nogi aby poszerzyć obrys ciałaa.Koleś nie trafia w bramkę ale wbiega w Niemca który miał se te ręce w dupie wsadzić a cymbał dyktuje karnego. Zastanawiam się kiedy te łby będą dyktować karne za to że wystraszysz przeciwnika.
1
Ale zdjon pajenczynke.
0
@clyde Pani ból gdy szarpie noga od kręgosłupa bo jest ucisk na nerw to jest hardcor. Ząb przy tym to pikuś.
0
@kuz Poważnie ,jak do tego doszło?
3
@msmsms A przyszło Ci do głowy że ktoś może lubić palić i że ma na to wywalone że się truje. Tylko daruj mi teksty to jest głupi że tak robi.
2
@Thomas99PL A tryplet już mają ,po prostu się załóż z kolegą o jakieś 500 zł jeśli twierdzisz inaczej.
0
@th@les Polska to Ostrów Wlkp na tym rondzie raz dziennie jest stłuczka. Ja to kwiczę jak tam ludzie jeżdżą.