1

@DaPidejpi Nie rozumiem pytania mam pasata starszego od węgla.

0

@PolskiBarcelonista10 Nie nie miało być ale znając nasz rząd zamiast na leczenie trafiło by siano do jakiś dzieci znajomych a choroby na jakie by je leczono to pazerność.

0

@PolskiBarcelonista10 Strzelili by z 10 i skąd Morawiecki tyle córek wytrzaśnie.

0

@Kamyk37 Znaczy bo nie łapię?

0

@Bykunn Gdybym tylko mógł to bym Ci pokazał i nie musiał bym szukać. Odpowiesz mi na pytane jak pogarsza sobie uzależniony swój stan po odstawieniu i powrocie do brania.

0

@Bykunn A przyszło Ci do głowy ze w trakcie tego miesiąca uzależniony może zobaczyć że jest chory że idzie żyć bez używek. To że wróci po miesiącu do ćpania picia nic nie zmienia nadal jest tak jak wcześniej uzależniony. Co do artykułu przeczytałem tysiące stron o uzależnieniach i nadal twierdzę że mimo podparcia się czymś naukowym nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

@Ojciec5tkidzieci Żadnego uzależnienia się nie dawkuje to nie miałoby najmniejszego sensu. Pierwszy krok w leczeniu uzależnień to odstawienie używek jeśli ktoś nie daje rady fizycznie trafia na detox a reszta to już wiele pracy.

0

@Bykunn Mógłbyś mi powiedzieć co to za badania. Jak może pogorszyć miesiąc nie picia lub ćpania sytuację osób uzależnionych. Możesz mi uwierzyć lub nie ale piszesz totalne bzdury

0

@DaPidejpi Nie bardzo zastanawiam się nad rzeczami które dla mych dzieci nie są istotne a za mego życia się nie wydarzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FC1899Barca Nie wiem o czym piszesz :)

0

@msmsms Wiemy tylko że znajoma ma 8.

1

@AmigoBlancos Ja bym poszedł na policję.

0

Dlaczego Casemiro gra dla Rosjan?

0

Za darmo to niedrogo.

0

@barcelonaLM O zete nie chodzi.

0

@Dembouz1899 Żul Kurde jest spoko tylko piniendzy ni ma.

0

Ja chcę dogrywkę i tak ma być.

5

Ferdinand Kiepski

1

Zinchenko ma spokój jak Alba.

0

@Qlewer On stawiał a oni kumpli udawali :)

0

@Gomess Bo jak to kiedyś już ktoś tutaj pisał ona na niego leci :)

1

Coraz lepiej wykonywane te karne

0

No i teraz kto pierwszy uwali kupę, obstawiam Bruno.

0

Dawać karniaka i to już

0

@pele1282 Się odpierd.... jak pasiekonik na dożynki.

0

Brawo żółtki jechać czerwonych cykorow.

0

@damian16161212 Wstawaj zesrałeś się.

0

@VbamboeB Panie żeś pan na oczy tojtoja nie widział czy o co biega.

0

Myślicie że jak Psg się posralo to Neymar jednak przyjdzie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?