jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@AlexDark00 Nie lubić kogoś bo kto inny o nim mówi. No fajnie.
1
@Janiama Włochy Walia 2 0 Szwajcaria Turcja 1 2
0
@IronSanHybrid Szczęście sprzyja prawie lepszym no bo to remis jednak byl:)
1
@IronSanHybrid Gdzie kolega jest?
0
karny niech to H....
1
Po remis tylko tyle i aż tyle.
0
@TheMugShot Ja wiem co się stało. Pralka się popsuła mam nadzieję że pomogłem.
1
@Janiama 3 0 dla synów
0
@mariosss20 To ci co mieszkają w turkach
0
@Abuk Jak dobrze dla nas jutro pykna nas Hiszpanii i lecimy a przy remisie mamy jeszcze szanse wyjść z 3. No chyba że to sarkazm
0
@eosz Cyba nie 10 musi być jeśli się nie myle.
0
@Cvzx Postawić to oni mogą jedynie kloca w gaciach jeszcze przed wyjściem na murawę.
1
@FCB24 Morata nie trafi w bramkę to Wojtek sam sobie wrzuci.
1
No to będzie tak, wtopa z Hiszpania Szwedzi pykna Słowację i przed meczem z nimi wielkie tabelki co to musi się wydarzyć abyśmy awansowali. Przyjdzie mecz że Szwedami i całe obliczanie szlag trafi bo nas pyknom jak młodych.
3
Nie zaczyna się ten turniej dla nas dobrze. Ja to bym powiedział że on już się skończył. Nic się nie stalo Polacy nic się nie stało.
0
Golllllllllllllllllllllll
2
Im chyba zawsze mental siada, wszystko na alibi żadnego błysku a jak już przeciwnik jest w naszym polu karnym to strach w ich oczach ślepy widzi.
1
@Janiama 3 1 Lewy, Lewy, Glik
0
@clyde Łe Pani 10 to ja już zapomniałem i czekam na następną wypłatę.
Jeszcze tylko 20 dni
7
@Jakchcesz Przecież gość w głowie ma tylko żyłkę co mu uszy trzyma aby nie odpadły.
1
Dobra już psycha siadła, Iga ją teraz dobije.
0
@LeoMessi1994 Na moje to Lady Gaga to może się od niej uczyć.
0
@macio_944 Ja bym poszedł dalej na naszym miejscu i gdyby to zainteresowanie się pojawiło to bym podbijał cenę.
0
@Songo91 Góralskiego niech wezmą.
0
Brawo Iga świetny mecz obu Pan.
1
@PatrychoO Nie wiem czy pamiętasz ale wczoraj było fajnie.
1
@DaPidejpi Nie rozumiem pytania mam pasata starszego od węgla.
0
@PolskiBarcelonista10 Nie nie miało być ale znając nasz rząd zamiast na leczenie trafiło by siano do jakiś dzieci znajomych a choroby na jakie by je leczono to pazerność.
0
@PolskiBarcelonista10 Strzelili by z 10 i skąd Morawiecki tyle córek wytrzaśnie.
0
@Kamyk37 Znaczy bo nie łapię?