8

@AlexDark00 Nie lubić kogoś bo kto inny o nim mówi. No fajnie.

1

@Janiama Włochy Walia 2 0 Szwajcaria Turcja 1 2

0

@IronSanHybrid Szczęście sprzyja prawie lepszym no bo to remis jednak byl:)

1

@IronSanHybrid Gdzie kolega jest?

0

karny niech to H....

1

Po remis tylko tyle i aż tyle.

0

@TheMugShot Ja wiem co się stało. Pralka się popsuła mam nadzieję że pomogłem.

1

@Janiama 3 0 dla synów

0

@mariosss20 To ci co mieszkają w turkach

0

@Abuk Jak dobrze dla nas jutro pykna nas Hiszpanii i lecimy a przy remisie mamy jeszcze szanse wyjść z 3. No chyba że to sarkazm

0

@eosz Cyba nie 10 musi być jeśli się nie myle.

0

@Cvzx Postawić to oni mogą jedynie kloca w gaciach jeszcze przed wyjściem na murawę.

1

@FCB24 Morata nie trafi w bramkę to Wojtek sam sobie wrzuci.

1

No to będzie tak, wtopa z Hiszpania Szwedzi pykna Słowację i przed meczem z nimi wielkie tabelki co to musi się wydarzyć abyśmy awansowali. Przyjdzie mecz że Szwedami i całe obliczanie szlag trafi bo nas pyknom jak młodych.

3

Nie zaczyna się ten turniej dla nas dobrze. Ja to bym powiedział że on już się skończył. Nic się nie stalo Polacy nic się nie stało.

0

Golllllllllllllllllllllll

2

Im chyba zawsze mental siada, wszystko na alibi żadnego błysku a jak już przeciwnik jest w naszym polu karnym to strach w ich oczach ślepy widzi.

1

@Janiama 3 1 Lewy, Lewy, Glik

0

@clyde Łe Pani 10 to ja już zapomniałem i czekam na następną wypłatę.
Jeszcze tylko 20 dni

7

@Jakchcesz Przecież gość w głowie ma tylko żyłkę co mu uszy trzyma aby nie odpadły.

1

Dobra już psycha siadła, Iga ją teraz dobije.

0

@LeoMessi1994 Na moje to Lady Gaga to może się od niej uczyć.

0

@macio_944 Ja bym poszedł dalej na naszym miejscu i gdyby to zainteresowanie się pojawiło to bym podbijał cenę.

0

@Songo91 Góralskiego niech wezmą.

0

Brawo Iga świetny mecz obu Pan.

1

@PatrychoO Nie wiem czy pamiętasz ale wczoraj było fajnie.

1

@DaPidejpi Nie rozumiem pytania mam pasata starszego od węgla.

0

@PolskiBarcelonista10 Nie nie miało być ale znając nasz rząd zamiast na leczenie trafiło by siano do jakiś dzieci znajomych a choroby na jakie by je leczono to pazerność.

0

@PolskiBarcelonista10 Strzelili by z 10 i skąd Morawiecki tyle córek wytrzaśnie.

0

@Kamyk37 Znaczy bo nie łapię?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?