1

Marcelo pracuje na transer do ekstraklasy.

0

Bałwanek siata a ten mi się podnieca jak popracowali, no pięknie nawet nie odebrali mu piłki we dwóch. Normalnie porzygać się idzie.

1

@POLAK12345 W pierwszej minucie zgredek powinien zobaczyć 1 żółtko.

0

@Commando Szczególnie w tenisa stołowego.

0

Gdyby był ktoś zainteresowany Stal Ostrów zaraz zaczyna półfinał na polsacie w Fiba Europe Cup.

0

@patrickjacob On ich do San Escobar powysyła.

0

I to się nazywa wylew.

0

@Ronaldinho10VB poproszę, rozumiem że w TV nigdzie nie ma

0

@Ronaldinho10VB Gdzie pokazują?

0

@tristan87 Toć to ziomek Bońka jest i wszystko jasne.

2

@Crakitic Dlatego napisałem na dzień dzisiejszy :)

3

Jaki jest wasz ulubiony napastnik na dzień dzisiejszy? Mój to Negredo:)

0

Zgredek został jednak zajechany to musiało się tak skończyć.

1

@Explode Wieczysta może się pokusi.

1

@LuisSalvano Ten cały Jaras o nic nie płacze tylko pokazuje że robisz sobie z gęby dupę. Przy każdej transakcji na się pomaga otrzymujesz informację zwrotną na @ jak również przy rocznym rozliczaniu otrzymujesz pit który możesz odliczyć.

1

@Dankhog Normalny użytkownik po przegranym zakładzie informuje wygrywającego że przegrał i wysyła potwierdzenie przelewu tak to powinno wyglądać honorowo. Po roku gość mi pisze że przelał miliony na siępoamga.pl i mam nie płakać o 100 zł. Oczywiście żadnego potwierdzenia nie dostałem.

0

Wszystkim którzy tak kochają Getafe przypominam że już po meczu. Życzę tym dziadom spadku.

0

Zgredek na ban coś cpie, w tym wieku a zaiwania jak dzik.

2

Jest po północy więc życzę spełnienia marzeń w tę piękna niedzielę a chyba prawie wszyscy na tej stronie mamy te marzenia podobne.

1

Jak świetnie było zobaczyć szczęśliwego Pjanica podczas celebracji.

4

Pięknie się Griz zachował przy pierwszej bramce. Wybiegał z takiej strefy że obrońca to zgłupiał jak go zobaczył przed sobą.

1

Po przerwie Bąbel aby rozruszać skrzydełko i ich pykniemy.

1

Sędzia wytarł sobie chyba dupe karkami.

0

@TheMefju Dziękuję dobry człowieku.

0

Jest gdzieś w telewizorni MC

5

@LuisSalvano Czyli znow brak argumentów i ucieczka.

4

@LuisSalvano Wolę się płuc o stówkę niż robić z gęby dupe.

1

@LuisSalvano No brawo szczodry z ciebie chłopak. Zapytam mojego brata Elona Muska czy to może być prawda z tym siępomaga pl. Co do ligi ja chodzę do pracy a ty do roboty przypominam.

2

@LuisSalvano Ale o czym ty tutaj piszesz gubisz się czy jak mam to rozumieć, przelew miał być na szczytny cel a ty mi tu z moją osobą wyskakujesz. Ja chodzę do pracy nie do roboty.

5

@LuisSalvano Do roboty to ty może chodzisz, stówkę miałeś przelać na szczytny cel a co możesz kupić bilet miesięczny na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?