1

@clyde A ile wziął weterynarz?

0

@Janas11224 Aby pokazać co robią narkotyki z człowiekiem należy na początku pokazać jakie są fajne. Co do filmu ocenię po obejrzeniu chociaż jak będzie choć w 70% tak dobry jak książka to będzie git.

0

@norbi77 Chyba 30 minut

22

Jeszcze tylko 16 minut i 20 doliczonych musi Sosiedad wytrzymać.

5

@panczo No bo go męczą Mendy

0

Dwa Neymar na boisku.

1

@MasnyTed Gdzie był ten spalony?

1

@kuz Tak było a z szafy wylazła córka Komana z Ryszardem.

1

@BarcaInfo Messi nadal ma te rure w brzuchu.

0

W nagrodę Holender dostanie żółtą i trenejro będzie zdziwiony.

0

Dobra czas na zmiany, Dembele za Trincao ,Dest za Mingueze i Busi tylko nie wiem do końca czy za Pjanica czy Holendra który ledwo zipie.

1

Czy ci komentatorzy mają jakiś ból dupy jesli chodzi o Hiszpańskie zespoły?

0

Ja chcialbym tylko zobaczyc czy Varan przy bramce nie był na spalonym ponieważ byl var a kresek nie pokazali.

0

Co kwasemiro te lalki przeszkadzają.

0

@zmiter912576 Klaskacz to mógł pozwolic jeszcze ze dwóch zawodników wypożyczyć.

2

Dziś tempa nie wytrzyma Modric, nie żebym mu tego życzył ale on gra wszystko w tym wieku więc dziś się rozkraczy.

0

@Rewolucja123 Nie obstawilem tam taki szpital że obstawiam że przegrają. Gorzej dla nich jak jeszcze dziś ktoś wyleci to z Włochami tam chyba 5 garnitur zagra.

0

@sebasarna18 Do piochu niedługo.

0

@amanter Ta liga jest tak dziwna ze możemy spokojnie to wygrać, reszta zespołów też forma nie grzeszy a pokazuje to liga mistrzów. Hiszpańskie zespoły są w czarnej du.. w tym sezonie.

2

@AmigoBlancos Latwa ta Wanda dla chłopaków z Valenci.

0

@amanter Jak my wygramy to ty nie będziesz się cieszył skoro już ich skreśliłeś.

1

Biali również dziś nie wygrają wiem bo przy mnie ten jasnowidz to wafel.

1

@LuisSalvano Moze o 300 zł że nie przyjdzie.Wplata oczywiscie na dobroczynność.

0

@LeoMessi1994 Mam nadzieję że nie kochałeś tej kobiety.

0

@Thomas99PL Ty se żarty robisz a to może skończyć się tragedią.

1

Zagralismy bardzo kiepsko ale ten komentator jeszcze chwile i by powiedzial że Messi to jest wafel a Lewy to przy nim jakis kosmita. Ciekawe jak długo będziemy sie podnosić.

0

@kryhaa Tania to taka ruska dziewucha jest.

1

Dobra zapinamy pasy i startujemy.

0

@Katalonbar
Neymar-> Barcelona w tym okienku już na pewno

2

@Rust_Cohle Jak kupuje to nie patrzę na marke tylko czy poprzedni właściciel nie zostawił krechy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?