jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde A ile wziął weterynarz?
0
@Janas11224 Aby pokazać co robią narkotyki z człowiekiem należy na początku pokazać jakie są fajne. Co do filmu ocenię po obejrzeniu chociaż jak będzie choć w 70% tak dobry jak książka to będzie git.
0
@norbi77 Chyba 30 minut
22
Jeszcze tylko 16 minut i 20 doliczonych musi Sosiedad wytrzymać.
5
@panczo No bo go męczą Mendy
0
Dwa Neymar na boisku.
1
@MasnyTed Gdzie był ten spalony?
1
@kuz Tak było a z szafy wylazła córka Komana z Ryszardem.
1
@BarcaInfo Messi nadal ma te rure w brzuchu.
0
W nagrodę Holender dostanie żółtą i trenejro będzie zdziwiony.
0
Dobra czas na zmiany, Dembele za Trincao ,Dest za Mingueze i Busi tylko nie wiem do końca czy za Pjanica czy Holendra który ledwo zipie.
1
Czy ci komentatorzy mają jakiś ból dupy jesli chodzi o Hiszpańskie zespoły?
0
Ja chcialbym tylko zobaczyc czy Varan przy bramce nie był na spalonym ponieważ byl var a kresek nie pokazali.
0
Co kwasemiro te lalki przeszkadzają.
0
@zmiter912576 Klaskacz to mógł pozwolic jeszcze ze dwóch zawodników wypożyczyć.
2
Dziś tempa nie wytrzyma Modric, nie żebym mu tego życzył ale on gra wszystko w tym wieku więc dziś się rozkraczy.
0
@Rewolucja123 Nie obstawilem tam taki szpital że obstawiam że przegrają. Gorzej dla nich jak jeszcze dziś ktoś wyleci to z Włochami tam chyba 5 garnitur zagra.
0
@sebasarna18 Do piochu niedługo.
0
@amanter Ta liga jest tak dziwna ze możemy spokojnie to wygrać, reszta zespołów też forma nie grzeszy a pokazuje to liga mistrzów. Hiszpańskie zespoły są w czarnej du.. w tym sezonie.
2
@AmigoBlancos Latwa ta Wanda dla chłopaków z Valenci.
0
@amanter Jak my wygramy to ty nie będziesz się cieszył skoro już ich skreśliłeś.
1
Biali również dziś nie wygrają wiem bo przy mnie ten jasnowidz to wafel.
1
@LuisSalvano Moze o 300 zł że nie przyjdzie.Wplata oczywiscie na dobroczynność.
0
@LeoMessi1994 Mam nadzieję że nie kochałeś tej kobiety.
0
@Thomas99PL Ty se żarty robisz a to może skończyć się tragedią.
1
Zagralismy bardzo kiepsko ale ten komentator jeszcze chwile i by powiedzial że Messi to jest wafel a Lewy to przy nim jakis kosmita. Ciekawe jak długo będziemy sie podnosić.
0
@kryhaa Tania to taka ruska dziewucha jest.
1
Dobra zapinamy pasy i startujemy.
0
@Katalonbar
Neymar-> Barcelona w tym okienku już na pewno
2
@Rust_Cohle Jak kupuje to nie patrzę na marke tylko czy poprzedni właściciel nie zostawił krechy.