2

@clyde Gorzej jak nie przyjdzie.

2

Nazwisko zobowiązuje.

4

Czyżby dziś dwie sraki tuż przed kiblem czy może Getafe zaciśnie zwieracze.

0

@DonMatteo901 Panie oni Ewe na prezydenta wystawili.

0

@Sulimo I również mnie.

0

@mekston Jak padał to załapał że jest var.

0

@KacperVEB Pod warunkiem napisalem a tego nie wiemy bo mamy dwa razy Madryt a dla zabawy napisałem że Getafe na 100% spada.

0

@KacperVEB Ale nie masz pewności że wszystko wygramy a zakładamy że Getafe jak przegra spada a jak wygra się utrzymuje. Tak dla zabawy piszę.

0

Getafe dziś wygrywa co daje nam mistrzostwo pod warunkiem że wygramy wszystko czy Getafe które przegrywa i na 100% spada. Co wybieracie.

0

@LeoMessiah Mi bardzo często na @ jakiś Mailer odpisuje.

0

@Volcano W h.... piniendzy

2

Swiecicki bydzie ryczoł.

0

Koncert wrzutek czas zacząć. Mam nadzieję że dziś nie pyknie.

2

Mynda podał sam do siebie. Coś pięknego.

3

@VenoM Oni wszyscy już się wyrywają do odejścia. Nikt im nie da takiej pensji. Pjanic to tu do ostatniego dnia kontraktu zostanie i tylko się cieszyć że nie ma bartolomeu bo by mu ten kontrakt przedłużył.

0

@codemat Znajomi Magdy Gesler.

0

@ranger3120 Getafe dziś remis muszą zacząć coś grać bo będzie spadek. Kopanie po po nogach od pierwszej minuty.

4

@Janiama Macieju trzymaj się i zdrowiej. Mecz ma być ralamblowy a Ty masz w nim zagrać. Pozdrawiam

0

@Archer Słabo, musisz znaleźć czarnego geja który nim został bo wcześniej był kobieta ale zawsze czuł się facetem.

1

Dla tych co nie wiedzą a byli by zainteresowani dziś o 21 Barca gra z białymi w Euroleague.

2

@clyde Jeszcze tylko jakimś cudem Getafe niech poleci w tym sezonie i będzie pięknie.

0

@Colon Kurde tyle lat a oni cały czas wymiatają. Ciary przechodzą gdy się tego słucha w telewizji a na takim koncercie to był zwariował. Jak by się skończył to bym im powiedział że mają grać bo nie wyjdę i się zaglodze.

2

Włączyłem sobie końcówkę koncertu Metallici S&M2 na Canal+, ile człowiek by dał aby być na takim koncercie. Toż to jest Czad.

3

@MarFan Nie do końca matoły ,pomyśl ile przytulili mamony.

3

@Herato Mam nadzieję że jest tak głupi że zapomni o wyroku i wyjedzie gdzieś na wakacje a tam go zawiną.

0

@Thomas99PL Pewnie że nie będzie PirloOut kto zwalnia trenera po wywalczeniu trypletu. A nie czekaj .

0

@Kamiloza91 Messi zawiódł i tyle mi wystarczyło.

1

@Jakchcesz Przecież nie strzelił 16 bramek i nie miał 16 asyst. Tak to się ludzie tutaj na piłce znają

17

Kryminalista w studiu twierdzi że Messi zawiódł. Co on cpie

7

Juve jak to ktoś pisał bardzo blisko trypletu porażek. Pozdrawiam ziomka który to zapodawał nam tutaj potrójna korona Włochów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?