jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde Gorzej jak nie przyjdzie.
2
Nazwisko zobowiązuje.
4
Czyżby dziś dwie sraki tuż przed kiblem czy może Getafe zaciśnie zwieracze.
0
@DonMatteo901 Panie oni Ewe na prezydenta wystawili.
0
@Sulimo I również mnie.
0
@mekston Jak padał to załapał że jest var.
0
@KacperVEB Pod warunkiem napisalem a tego nie wiemy bo mamy dwa razy Madryt a dla zabawy napisałem że Getafe na 100% spada.
0
@KacperVEB Ale nie masz pewności że wszystko wygramy a zakładamy że Getafe jak przegra spada a jak wygra się utrzymuje. Tak dla zabawy piszę.
0
Getafe dziś wygrywa co daje nam mistrzostwo pod warunkiem że wygramy wszystko czy Getafe które przegrywa i na 100% spada. Co wybieracie.
0
@LeoMessiah Mi bardzo często na @ jakiś Mailer odpisuje.
0
@Volcano W h.... piniendzy
2
Swiecicki bydzie ryczoł.
0
Koncert wrzutek czas zacząć. Mam nadzieję że dziś nie pyknie.
2
Mynda podał sam do siebie. Coś pięknego.
3
@VenoM Oni wszyscy już się wyrywają do odejścia. Nikt im nie da takiej pensji. Pjanic to tu do ostatniego dnia kontraktu zostanie i tylko się cieszyć że nie ma bartolomeu bo by mu ten kontrakt przedłużył.
0
@codemat Znajomi Magdy Gesler.
0
@ranger3120 Getafe dziś remis muszą zacząć coś grać bo będzie spadek. Kopanie po po nogach od pierwszej minuty.
4
@Janiama Macieju trzymaj się i zdrowiej. Mecz ma być ralamblowy a Ty masz w nim zagrać. Pozdrawiam
0
@Archer Słabo, musisz znaleźć czarnego geja który nim został bo wcześniej był kobieta ale zawsze czuł się facetem.
1
Dla tych co nie wiedzą a byli by zainteresowani dziś o 21 Barca gra z białymi w Euroleague.
2
@clyde Jeszcze tylko jakimś cudem Getafe niech poleci w tym sezonie i będzie pięknie.
0
@Colon Kurde tyle lat a oni cały czas wymiatają. Ciary przechodzą gdy się tego słucha w telewizji a na takim koncercie to był zwariował. Jak by się skończył to bym im powiedział że mają grać bo nie wyjdę i się zaglodze.
2
Włączyłem sobie końcówkę koncertu Metallici S&M2 na Canal+, ile człowiek by dał aby być na takim koncercie. Toż to jest Czad.
3
@MarFan Nie do końca matoły ,pomyśl ile przytulili mamony.
3
@Herato Mam nadzieję że jest tak głupi że zapomni o wyroku i wyjedzie gdzieś na wakacje a tam go zawiną.
0
@Thomas99PL Pewnie że nie będzie PirloOut kto zwalnia trenera po wywalczeniu trypletu. A nie czekaj .
0
@Kamiloza91 Messi zawiódł i tyle mi wystarczyło.
1
@Jakchcesz Przecież nie strzelił 16 bramek i nie miał 16 asyst. Tak to się ludzie tutaj na piłce znają
17
Kryminalista w studiu twierdzi że Messi zawiódł. Co on cpie
7
Juve jak to ktoś pisał bardzo blisko trypletu porażek. Pozdrawiam ziomka który to zapodawał nam tutaj potrójna korona Włochów