2

@socha Kupili przecież Artura po czym wymienili na jeszcze większego magika. Jezu że ten dzban bartolomeu się tak długo utrzymał na stołku.

0

Powiem wam że tak na 90 procent jestem pewny że Real jutro wywali się na pysk. Dlaczego mam takie przeczucie to cholera wie ale piniondze postawie.

4

@koksik2700 No to jak przedłużył to teraz już na pewno wróci.

2

@VamosRakieta Następny złom na stronie.

0

@Jakchcesz O 100 że będzie ciągle to samo o Depayu.

0

@donleo12 Bartolomeu już ni ma. Tak tylko Ty byś chciał aby Barca nie wygrała.

0

@Transu96 Wiadomka przedłuży o rok aby móc skorzystać z prawa Webstera

2

@tadzik447 Oczywiście że tak.

0

Ramos dziś będzie czerwony, wcześniej przy wywrotce już kopał przeciwnika. Nie da rady łeb dzisiejszego wieczoru.

0

Rudi szedł jak puma.

0

@LuisSalvanoCzy ty właśnie napisałeś że czegoś nie stwierdzasz. Chłopie litości.

1

Koman wpuść tego Dembele przecież oni są otwarci po prawej stronie jak słoik po ogórkach

1

Gdzie są zmiany

0

@El Plutoninho Pewnie że nie bo woli pieniądze. Dembele jednak potrafi minąć przeciwnika.

0

Gość który potrafi minąć zawodnika zrobić różnice siedzi na ławie i pewnie wejdzie zaraz po Roberto czyli w 87 minucie.

0

Bardzo ważny jest również jutrzejszy mecz Sewilli ponieważ jeśli wygrają będą szli na noże z Realem. Nikt o nich nie mówi a oni po cichutko mogą zgarnąć tego majstra.

0

Przecież to był najsłabszy zespół jaki pozostał białym do końca sezonu. Jeśli my nie zgubimy punktów to będziemy świętować jestem tego pewny. Wiem wiem jeśli.

0

Tak dla większej beki niech jeszcze pierwsza czwórka w tej kolejce zremisuje i wszystko wyjaśni się za tydzień.

0

@masq Nie podlizuj się zielonego nie będzie.

1

@Gaz Sprzedać póki można.

1

@JimMorrisonFCB A o który mecz chodzi?

0

Jo się pytom gdzie som gory i żarcie

0

Bałwanek chociaż raz nie symuluje.

1

Polsat mnie wykończy z tym głosem kur... co za pyprusy.

0

Czy tylko ja mam głos trochę szybciej niż obraz?

0

@jedrek7000 Podobno to ja w sobotę w totka wygram ale roboty nie rzucę.

0

Zaraz łoniaki zamknie ten mecz.

0

Jeszcze kibla po zewnętrznej nie obsrali ale narta na gaciach już jest spora.

3

Jeszcze tylko 20 minut.

1

Ułożenie ciała sugerowało potencjał na piękną bramkę. Nosz ...... mac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?