jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Hantka konia wuja brat.
2
@Qlewer Piknie łykają jak pelikany.
4
Co teraz zrobił Marc to nie wiem
1
Po co na takim poziomie jaki gra Iga rozgrywa się sparingi?
0
@Criss18Barca I wygra ciotka Obajtka
1
Ja to będę płakał ze śmiechu jak cały Madryt przyjmie becki i zamiast się cieszyć będziemy wku... że znów była szansa a tu lipa.
0
Huesca prowadzi Getafe w trąbę jest szansa że rzezniki spadną.
1
@ObiektywnyKibic121 Również bym wywalił za te zmiany trenera to po prostu nie mogło się zdarzyć a on tak rozmontował tą drużynę zmianami że oni zglupieli. Dunczyk piłki nawet nie dotknął i Riczi na ratunek nosz ku... mac
0
Ja naprawdę tak głupich zmian nigdy nie widziałem to było tak bezmyślne że na miejscu Laporty bym zwolnił trenera po tym meczu. Zasługi zasługami ale za takie błędy płaci się stołkiem w każdej robocie.
4
Myślę że Laporta pożegna Komana po tym co zobaczył w końcówce tego sezonu.
3
Teraz niech strzela bramkę potężnym dunczykiem i Roberto w pomocy. Nosz kur.. rudy to potrafi w zmiany
1
Tu będzie faul po varze
0
Wincyj Robertow
0
@Dior Pep jest cienki a wygrywa tylko dlatego że ma piniondze i samograja.
0
@DaPidejpi Mam nadzieję na przełamanie drużyny z naszej rodzimej ligi. Legia to ogarnie stawiaj dom.
0
@chavez Ups poprawione
0
@Vebrol Pytasz o tego którego wymieniliśmy na tego craka z B i H który ma tyle samo strzelonych bramek oraz asyst dla Barcy co Ja.
3
@kamilos1214 To że nie widzi nie znaczy że już musisz jej odbierać frajdę z jazdy twoim rowerem. Sknera jesteś i tyle.
1
@kamilos1214 Kolega ma chorą córkę i pyta czy dałbyś jako prezent za free.
0
@EdinsonCavani Ok nie wiedział.
0
@mekston Wystarczy jedno zwycięstwo lepszy bilans.
0
Psg jeszcze niech raz wywali się na ryj i Ronaldo z Neymarem będą się bić o ligę Europy ale to pewnie nie przejdzie.
0
Peszeze w 10. Teraz jeszcze 2 w papę i będzie git.
0
Farfocel a co przecież to jest cyrk
2
Jak walnie wałek to będę płakał ze smiechu
0
Marcelo zaro zakończy ten mecz.
0
@budel17 Jeszcze peseze
0
Real same piękne akcje lecz gdy stracił bramkę to nie był dobrze rozegrany wolny tylk Real został zaskoczony. Kolejne 90 minut słuchania podniety kibiców białych.
5
Bałwanek kartka cuda panie cuda
0
@macio_944 Chyba że rozmawiali o sztabie szkoelniowym i nie był to sztab Komana