0

@Jakchcesz Hantka konia wuja brat.

2

@Qlewer Piknie łykają jak pelikany.

4

Co teraz zrobił Marc to nie wiem

1

Po co na takim poziomie jaki gra Iga rozgrywa się sparingi?

0

@Criss18Barca I wygra ciotka Obajtka

1

Ja to będę płakał ze śmiechu jak cały Madryt przyjmie becki i zamiast się cieszyć będziemy wku... że znów była szansa a tu lipa.

0

Huesca prowadzi Getafe w trąbę jest szansa że rzezniki spadną.

1

@ObiektywnyKibic121 Również bym wywalił za te zmiany trenera to po prostu nie mogło się zdarzyć a on tak rozmontował tą drużynę zmianami że oni zglupieli. Dunczyk piłki nawet nie dotknął i Riczi na ratunek nosz ku... mac

0

Ja naprawdę tak głupich zmian nigdy nie widziałem to było tak bezmyślne że na miejscu Laporty bym zwolnił trenera po tym meczu. Zasługi zasługami ale za takie błędy płaci się stołkiem w każdej robocie.

4

Myślę że Laporta pożegna Komana po tym co zobaczył w końcówce tego sezonu.

3

Teraz niech strzela bramkę potężnym dunczykiem i Roberto w pomocy. Nosz kur.. rudy to potrafi w zmiany

1

Tu będzie faul po varze

0

Wincyj Robertow

0

@Dior Pep jest cienki a wygrywa tylko dlatego że ma piniondze i samograja.

0

@DaPidejpi Mam nadzieję na przełamanie drużyny z naszej rodzimej ligi. Legia to ogarnie stawiaj dom.

0

@chavez Ups poprawione

0

@Vebrol Pytasz o tego którego wymieniliśmy na tego craka z B i H który ma tyle samo strzelonych bramek oraz asyst dla Barcy co Ja.

3

@kamilos1214 To że nie widzi nie znaczy że już musisz jej odbierać frajdę z jazdy twoim rowerem. Sknera jesteś i tyle.

1

@kamilos1214 Kolega ma chorą córkę i pyta czy dałbyś jako prezent za free.

0

@EdinsonCavani Ok nie wiedział.

0

@mekston Wystarczy jedno zwycięstwo lepszy bilans.

0

Psg jeszcze niech raz wywali się na ryj i Ronaldo z Neymarem będą się bić o ligę Europy ale to pewnie nie przejdzie.

0

Peszeze w 10. Teraz jeszcze 2 w papę i będzie git.

0

Farfocel a co przecież to jest cyrk

2

Jak walnie wałek to będę płakał ze smiechu

0

Marcelo zaro zakończy ten mecz.

0

@budel17 Jeszcze peseze

0

Real same piękne akcje lecz gdy stracił bramkę to nie był dobrze rozegrany wolny tylk Real został zaskoczony. Kolejne 90 minut słuchania podniety kibiców białych.

5

Bałwanek kartka cuda panie cuda

0

@macio_944 Chyba że rozmawiali o sztabie szkoelniowym i nie był to sztab Komana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?