0

@Worny Lecąc klasykiem, wstawaj....

0

Teraz wklejcie sobie jakieś zdjęcie zdziwonego Pigue i macie jasność po co były te fotki. On wiedzial:)

1

Jak to się ciężko ogląda i ten Alba na wahadle który mija jak tyczki obrońców za pomocą swojej techniki. Ronald dej już spokój z tym ustawieniem.

0

@Bobo25 To jest około 20 procent od inwestycji więc warto

0

@Bobo25 Drzwi zewnętrzne również ale to wszystko są jakieś wymogi typu przenikalność cieplna i takie tam. Wpisz w neta dopłata do czyste powietrze ja do końca tego nie ogarniam

0

@Bobo25 Państwo w programie termomodernizacji. Teściowa niech zostawi fv może również odliczyć od podatku

1

@Bobo25 Absurdem jest to że dopłacają do wymiany okien a zresztą masz sobie ty lub firma radzić. To powinno wyglądać tak że dopłata dopłatą ale ze starymi oknami radzi sobie Państwo i odbiór za free.

0

@damiano996 Przecież kolega pisał o Polsce więc zakładam że chciał uzyskać odpowiedź która go interesuje. Po co mi nauka jak to wygląda w UK skoro to nie ma nic wspólnego z tematem a to ty napisałeś że powinni zabrać choć powinieneś się dowiedzieć jak to tutaj wygląda.

0

@Bobo25 Oczywiście organami szastał nie będę więc ręki sobie nie dam uciąć lecz montujemy dziennie dość dużo i myśle że szefostwo wie co robi i montażyści zostali by uczuleni aby nie trafić do sądu za nie dotrzymanie umowy.

0

@Bobo25 Jeśli się nie mylę piszesz o produktach gospodarstwa domowego do których okna się nie zaliczają. Pracuje w firmie która montuje podłogi okna i drzwi i nie zabieramy okien jak również drzwi. Wiadomo gdy klient chce abyśmy zabrali musimy na tym dość dużo zarobić ponieważ montażysta gdy może przynieść pieniądze z montażu który już mógłby robić musi jeździć po wysypiskach.

0

@Bobo25 Gdyby nawet był to firma musi to zutylizować więc musisz się liczyć z kosztami czyli 1000 o którym powiedziałeś plus koszty pracowników którzy za ciebie to ogarną. Tu nie chodzi o to że firmą się nie chce tylko to są Twoje rzeczy więc dlaczego ktoś miałby robić robotę za Ciebie. Jak kupujesz podłogi lub drzwi to kartony zostają na twojej budowie bo są Twoje ponieważ za nie zapłaciłeś. Wszystko to jest kwestia za ile mają sprzątać. Jest też opcja że nie chcą się w to bawić więc rzucają takimi kwotami absurdalnymi że na samą myśl podziękujesz.

0

@Bobo25 Nie mają obowiązku można się dogadać ale firma wykasuje za wywóz i wtedy klient podziękuję.

0

@damiano996 Co to za bzdura, firma oczywiście może zgodzić się na zabranie starych okien pod warunkiem uiszczenia opłaty recyklingowej która zostanie doliczona. Gdy klient usłyszy cenę to mówi ładnie dziękuję poradzę sobie.

0

@Senyer p
Patrząc na nazwisko i wzrost rocznik może mijać się z prawdą :)

0

@kuz Lepszy gram handlu niż kilo roboty. W tych czasach dobrych kłamców z dobra gadką że świecą szukac:) W jakiej branży?

0

A kiedy pływanie synchroniczne mężczyzn?

1

@JohnnyBarca A jakie majom złotów czy srebrnow więcej

1

@don'T.R.I.P.e Jak zielony to nie amelinowy.

0

@AmigoBlancos Tak ale dogadali się też że Stoiczkowem że jedną połowę zagra w Realu tak dla ocieplenia stosunków.

0

@Przeemekk No to cyrk w pizdu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

@ChampionLW O co ta afera bo nie mogę znaleźć Edit: już mam

3

Für Deutschland ja pie.... co to ma być. Do kogo jest ten przekaz gdzie my mieszkamy.

1

Niemiec ratunku Niemiec mnie atakuje namiestnik cesarstwa.

0

Tero są piniondze i hejt przez Tuska dejcie spokój.

1

@sergio5 To wina Unii Europejskiej.

1

@Goho Obstawiem 29 minut o Donaldzie minutę zostawiam na przedstawienie się prowadzącej.

4

Oj będzie się o 19 30 dziś działo, Donald jechał z grubej rury.

0

@Janas11224 Mam taki sam i zakupiłem w jusku wiele osób posiada go z tego sklepu.

0

@Janas11224 Jusk to nie Polski sklep co z Ciebie za patriota:)

0

@jareksk100 żul kurde jak już :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?