0

@gumaz Jaka impreza? Znalazł by się ktoś kto by zlikwidował organizatora.

0

@Xxxbarca4ever Taniej już było.

0

Nasz człowiek na 2 do 0

0

Co by nasza padaka tak nie bolała mam nadzieję że somsiad dziś w trąbę.

3

Klasykiem polecę sobie. Piękny to był mecz nigdy go nie zapomnę.

1

To co odstawia Busi w tym meczu to odpadam. Jemu ktoś zabronił podawać góra do przodu chłop wszystko zwalnia.

0

Vamos Barca po 3 pkt.

0

@MesQueUnClub_87 Najlepiej jest gdy zaczną się pogaduszki to napierdzielają po dwie godziny a robota to poczeka.

0

@pres Kurde myślę dziś tak samo jak Ty tylko że nie zabrałem leków i to pewnie dlatego.

1

Co ten debil teraz zrobił z tą zmianą,.

0

Jeszcze tylko 3 od Dynama i może Laporta zmądrzeje.

0

Karny ja odpadam 3 w plecy.

0

63 minuta czerwony rudzielec nadal gra w 10.

4

Nasz napastnik wychodzi doskonale do piłek jest kreatyny normalnie złoto zawodnik. Tak poważnie to dosłownie przez całą 1 połowę dotknął dwa razy piłkę gdzie dostał takie patelnie że lepiej gdyby go tam nie było to asystujący by po prostu strzelali. Na pocieszenie dodam że w 2 połowie i tak go zobaczymy. Rudy miej honor i odejdź.

0

To jest nie możliwe jak Laporta nie wywali dziś tego cepa to ja tego nie pojmę. Za samo wystawienie luuka powinien polecieć.

0

Roberto wracał jak dzik do obrony. Rudy proszę zwolnij się sam.

0

Wiem że to prawie nie możliwe ale zakładając że jesteście w sztabie czerwonego jak byście próbowali obronić to zestawienie.

1

@DaPidejpi Umar i nie żyje

1

@sebasek99 Muszę się wyprowadzić i poszukać w papierach kto ja tak naprawdę jestem bo napisali że Polak to nie.

2

Brawo Luis zawsze parę złotych jest.

3

Sheryfy pozamiataly

0

@TR3YWAY Co to znaczy mieć chłopaka bo jeśli po spotykała się z z facetami którzy jej nie przypasili i nie widziała w tym przyszłości to co w tym złego.

1

@BorzyKrzys Pamiętaj że tylko twardziele pierdzą przy laniu na stojąco.

1

Dobra dawać już tego ksawiego, pij miętę lub nawet Jurka b co bym tylko ulonego nie oglądał.

4

Rysiek gra na zwolnienie rudego

0

Przecież ja się kur... zima na grzybach bardziej ekscytuje.

0

@ShawnC Co z tego że mu wrzuca jak on albo nie dobiegnie albo nie doskoczy bo ma 2cm wyskoku.

0

Douglas to chociaż wałek był. Wolę dobry wałek niż decyzję z dupy i gwiezdne wojny w Barcelonie.

1

Podsumowaniem Pana trenera jest sprowadzenie luuka. Przecież przy nim Isaac z Lecha to jest wirtuoz.

4

Laporta pokaz jaja i wywal trenera w przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?