jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hardmind Kutangon na czole
0
@Kamyk37 Pytam kolejnego zdechł już ten krokodyl czy jeszcze żyje.
2
Bez Luuka to już nie będzie to samo ,powodzenia mistrzu w nowej drużynie może uda Ci się tam złożyć do nożyc.
0
@Bocheno1 Takie ludzkie te serca piję czy tylko zwierzęce bo nie wiem gdzie zgłosić na policję czy animalsow.
3
@MESSIah16 Chciałem tylko zapytać czy krokodyl jeszcze żyje czy już zdechł.
2
@Barca1992 Ulżyło zadając to pytanie czy z dniem jutrzejszym znów wylecisz z jakimś głupim pytaniem. Rząd robi właśnie to co chce czyli kłuci ludzi między sobą a Ty ze swoim troglodytą i oświeconymi pokazujesz jak świetnie im to wychodzi.
0
Kurde piniondze zewsząd ma jeszcze Biedronka konkurować z Dino kto da więcej na Norwega.
0
@klopx No i całe święta będą podporządkowane pod to wydarzenie. Zasiądziemy całą rodziną wraz z sąsiadami a dzieci oczekują tego arcydzieła bardziej niż prezentów. Kocham Tvp
3
@Khajio Chłop nie ma czasu wyjść w restauracji do klientów którzy specjalnie tyle jechali a na labambie będzie się udzielał.
0
@Encore Żeś tero wygroł , przecież on stawia na Barce.
0
Losowanie powtarzane to jest factos.
2
Marszałek Witek na prezydenta Uefa.
0
To co gdzie podpisać ten kontrakt
0
No to tero Oscar i cała energia psu w dupe.
0
Bydom czerwca bo się kozoki gotujom
0
@Uukasz_93 To tyn co jeno jest tak dobra jak Iniesta
6
Jednak rudy to rudy.
0
@SenoX Tak i ba miejscu redakcji takie pismo bym wystosował pierd... prostak i debil
1
Mam taką rozkmine czy redakcja naszej strony może wysłać jako cała naszą społeczność jakieś pismo do Polsatu ze skarga na tego debila. Rozumiem wszystko ale gdy wyjechał że nienawidzi takiego zachowania Oscara bo udaje przeszedł debil granice jakiejkolwiek przyzwoitości. Przecież to ludzie płacą za oglądanie a ten kmiot ciągle obrażał Barcelonę.
0
@Barca1922 Tak ale dziś przechodzi cymbał samego siebie.
0
On jest nachlany nie możliwe aby trzeźwy człowiek był tak tępy.
1
Piłka nie boli ja bym nie przesadzał. Można gdzie napisać to Polsatu co sądzę o tym cepie
0
Kto zaprasza tego debila do studia.
1
@Janiama 1 2 Barca
2
Fajna ta legia taka nie za dobra.
0
Nie ma się co przejmować o 21 naszym lepiej pójdzie.
0
Rychu dziś z wędka.
3
Djogo Żota pobił Aube sprzed tygodnia.
0
@Woland10 Panie powiedz że ty trolujesz abym nie stracił wiary w ludzkość.
0
@l0Messini Nie trzeba być chorym tylko trzeba mieć pieniądze i robić z nimi co się chce.