1

Marcelo zrobił to specjalnie bo ze zmęczenia by się zaraz porzygał.

1

Czas na farfocla.

0

@agaFCB Jest tutaj jeden taki co naopowiadał na Messiego że jego kolega Neymar tak zrobił i był to zarzut w stronę Argentyńczyka ze ma takich kumpli.

4

Co to było za agresywne wejście Krosa, bandyta jeden:)

1

@Janiama 0 2 Barca

0

@agaFCB No i to jest ojciec a nie taki co zrobił dziecko i zostawił w Brazylii :)

0

Elche ich wywali stawiajcie chałupy

2

@Limit_l3ss Gdybys pracował w firmie i wiecznie chorował to pierwsze po zwolnieniu co bys zrobił to poszedł po podwyżkę.

0

@masq Mnie zainteresowała pierwsza część i do niej się odniosłem mam prawo. Jest luz miłego dzionka

0

@masq Nie napisałem że nie czytałem tylko mnie nie interesuje to różnica. Chciałem się dowiedzieć czy Lewy dla Ciebie również jest pyszny i mały otrzymałem informację że tak i tyle z mojej strony a Ty mi tu z jakimś fanbojem wylatujesz.

0

@masq Co ty mi tu o Messim jak ja o Lewym z tobą rozmawiam i o tym jaki jest. Zacznij się zastanawiać co z tym skrzywieniem zrobić bo jeśli nie trolujesz to już trochę dziwne to jest.

0

@masq Dziękuję za odpowiedź. Jest zadufanym i pysznym człowieczkiem twoim zdaniem bo do niepodania ręki odnosiły się pierwsze zdania. Reszta wywodu mnie nie interesowała. Dziwni Ci piłkarze same chamy i prostaki. Dobranoc

4

@MasonStorm Teraz tylko wróci Neymar z Messim i będzie git.

0

@masq Jak to nie zszedł skoro zrobił to sam co Messi. Czy również jest zadufanym i pysznym człowiekiem że tak potrafi potraktować trenera. Czego nie rozumiesz w pytaniu

1

@masq Dlaczego nie odpowiadasz na proste pytanie?

0

@masq Mógłbyś mi odpowiedzieć czy o Lewym myślisz tak samo?

1

@arasz1819 Myślisz że robi dziwne rzeczy jak widzi swoje wpisy w gorących? :)

0

@AllBundy Tylko czy to go usprawiedliwia kaleczy to schodzi to trener jest szefem. Dla mnie więcej zabiera drużynie niż daje na ten moment.

0

@maroon Tu nie ma co ogarniać to debile są i pewnie gdyby trafili do specjalisty szybko by ich zdiagnozowali.

1

@masq Kurde Lewy to też taki nie za dorosły, rozkapryszony gwiazdor co tak nisko upadł . Ciekawe czemu oni się tak skandalicznie zachowują.

1

@AllBundy Kurde ja też jestem ambitny zawsze chce grać do końca ciekawe czy mnie wezmą do Utd jak zacznę fochy walić czy wyślą do Choroszczy. Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść.

2

@socha Następny ułomek, tak to jest jak dasz debilowi za dużo pieniędzy

0

Przecież to było z 30 cm co za cyrk

0

Młodszy łoniak ich zmiecie z planszy.

1

@Woland10 Rozumiem i myśle że tobie również już w Choroszczy ucieczkę wybaczyli więc czas wracać.

1

@Woland10 Barcelona to jakiś kościół pod wezwaniem wybaczonego Zbawiciela czy o co biega z tym żałowaniem błędów.

0

@masq Ciebie to chyba panna dla Messiego rzuciła choć widziała go tylko w telewizji a ty tą wpadkę chcesz sobie w internecie zrekompensowac.

0

@Woland10 W punkt mistrzu wolandzie

0

@masq Kurde argumentacja z panem mentalem leży i kwiczy zaczynamy z innej beczki. Napisz nam jeszcze ilu w czasach Messiego jest i było zdecydowanie lepszych zawodników abyśmy zostali oświeceni.

0

@Arkadio90 Takie trochę nie prawdziwe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?