1

@Herato Myślisz że ktoś się jeszcze na niego nabierze.

16

Filipek gol to jest dopiero mental.

0

Co to się dzieje z mental znów nie gra.

0

@Janiama Ja też mogę podpisać jak nie awansuje to mnie wywalą a jak awansuje to też mnie wywalą. Najważniejsze abym przytulił za ten czas do baraży mniej niż ten który przyjdzie ponieważ on również nie awansuje a Ja będę tańszy.

1

@Coutinho007 On jest glubszy od Dembele

7

@Rewolucja123 Co to znaczy że daję mu czas. Jak odpali napiszesz przecież pisałem że daję mu czas i odpalił ,jak nie odpali mówiłem że jest cienki. To nie jest kontrowersyjna opinia tylko napisanie dyrdymałów z których z każdej strony wyjdziesz na swoim.

0

Niech oni mnie tylko tego Oscara nie pokazywujom bo zglupieje zaro.

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież to wszystko wygląda jak ustawka tych dwóch panów aby było głośno.

1

Na co liczył Mendy że nikt nie zauważy.

1

@Encore Ciekawe kto na świecie zapracował najbardziej na swoje nazwisko i może wszystko np. zabijać bezbekow?

0

Ale golazzo złotej piłki i holownika no cod miód i orzeszki.

0

Piękna kopanina kurde chyba poszukam powtórki meczu Szombierki Bytom Amica Wronki.

0

@Criss18Barca Dobry Pawełek wie że do żadnej komisji nie dojdzie więc udaje że nie tylko jego alfons jest zły

1

My to chociaż piłkę mieliśmy.

17

Mariano to też taki fajny przygłup, wszyscy koledzy stoją a ten biega bez żadnego sensu jak Puig.

3

@Pawel13sz Lepszy był przy bramce której nie uznali, pozycja bramkarska na poziomie prostytutki.

0

Myślałem że Real się nie obsra i nie będę musiał tego cymbałka z 14 oglądać.

1

Ale my som potyngom zmietli my ich z planszy.

0

Przepraszam pomyliłam się peron 8 jednak bimbom

5

Pociąg na Lini Poznań Warszawa odjedzie z peronu nr 5.

0

Oszczędzają się na ligę mistrzów a nie czekaj.

0

Następny co się nie spodziewał ją pier.....

0

Mam nadzieję że Ryszarda nie będę musiał oglądać w 2 połowie.

2

Czyżby Linares to takie Barcelonskiego Alcorcone będzie.

0

Rysiek to tylko w misiu się udał bo tyn w Barcelonie to jest popierdulka

0

Ehe jadą z nami.

0

@fcbarcafan19 Kiedy finał jutro? Ponieważ pan prowadzący powiedział że najbliższy odcinek.

6

Piękny odcinek jeden z dziesięciu. Uczestnicy zgłaszali się sami przed usłyszeniem pytania.

3

@Herato Prosisz o argumenty a jednym z twoich jest może zmienić pracę. Jest to tak głupi tekst że rynce opadajom

1

@Janiama 0 4 nastrzelamy dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?