jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Myślisz że ktoś się jeszcze na niego nabierze.
16
Filipek gol to jest dopiero mental.
0
Co to się dzieje z mental znów nie gra.
0
@Janiama Ja też mogę podpisać jak nie awansuje to mnie wywalą a jak awansuje to też mnie wywalą. Najważniejsze abym przytulił za ten czas do baraży mniej niż ten który przyjdzie ponieważ on również nie awansuje a Ja będę tańszy.
1
@Coutinho007 On jest glubszy od Dembele
7
@Rewolucja123 Co to znaczy że daję mu czas. Jak odpali napiszesz przecież pisałem że daję mu czas i odpalił ,jak nie odpali mówiłem że jest cienki. To nie jest kontrowersyjna opinia tylko napisanie dyrdymałów z których z każdej strony wyjdziesz na swoim.
0
Niech oni mnie tylko tego Oscara nie pokazywujom bo zglupieje zaro.
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież to wszystko wygląda jak ustawka tych dwóch panów aby było głośno.
1
Na co liczył Mendy że nikt nie zauważy.
1
@Encore Ciekawe kto na świecie zapracował najbardziej na swoje nazwisko i może wszystko np. zabijać bezbekow?
0
Ale golazzo złotej piłki i holownika no cod miód i orzeszki.
0
Piękna kopanina kurde chyba poszukam powtórki meczu Szombierki Bytom Amica Wronki.
0
@Criss18Barca Dobry Pawełek wie że do żadnej komisji nie dojdzie więc udaje że nie tylko jego alfons jest zły
1
My to chociaż piłkę mieliśmy.
17
Mariano to też taki fajny przygłup, wszyscy koledzy stoją a ten biega bez żadnego sensu jak Puig.
3
@Pawel13sz Lepszy był przy bramce której nie uznali, pozycja bramkarska na poziomie prostytutki.
0
Myślałem że Real się nie obsra i nie będę musiał tego cymbałka z 14 oglądać.
1
Ale my som potyngom zmietli my ich z planszy.
0
Przepraszam pomyliłam się peron 8 jednak bimbom
5
Pociąg na Lini Poznań Warszawa odjedzie z peronu nr 5.
0
Oszczędzają się na ligę mistrzów a nie czekaj.
0
Następny co się nie spodziewał ją pier.....
0
Mam nadzieję że Ryszarda nie będę musiał oglądać w 2 połowie.
2
Czyżby Linares to takie Barcelonskiego Alcorcone będzie.
0
Rysiek to tylko w misiu się udał bo tyn w Barcelonie to jest popierdulka
0
Ehe jadą z nami.
0
@fcbarcafan19 Kiedy finał jutro? Ponieważ pan prowadzący powiedział że najbliższy odcinek.
6
Piękny odcinek jeden z dziesięciu. Uczestnicy zgłaszali się sami przed usłyszeniem pytania.
3
@Herato Prosisz o argumenty a jednym z twoich jest może zmienić pracę. Jest to tak głupi tekst że rynce opadajom
1
@Janiama 0 4 nastrzelamy dziś