jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Nie doczytałem ale w punkt.
0
Eurotunel Ymbape
0
Zunior w kieszeni.
0
@FCB_dimiC takie powiedzenie wśród fachowców jak ci coś na budowie rozwala to jest tekst, ale ja tam nawet nie szlem
0
Mamy milion kamer a Ci zawodnicy wiedzie zdziwieni jak by tam ich w ogóle nie było. Ja kartka za co przecież ja tam nawet nie szlem
2
Real tego w 11 nie skonczy
1
@UbranyNaBialo Rozumiem po co te stopy ale ja mogłem brać kredyt zanim ta banda doszła do władzy i zaczęła rozdawać pieniądze. Mam się cieszyć że coś spierd.. za moje pieniądze i teraz moimi chcą naprawiać wolę sobie jednak ponarzekać.
0
Czy w dzień singla można gwałcić bo city właśnie tak brzydko robi.
0
@RonnieVEB Wołają cię @Rewolucja123
0
@MikusBarca Po co się zastanawiać że cię oszukają ,jeszcze nic nie wystawiłeś ale już cię okradli.
3
@Rewolucja123 Czekam na post że zawiodłeś się na Gavim że pozwolił się zmienić i należy zmniejszyć jego zarobki lub sprzedać. Panie co jakiś czas wyskakujesz z jakimiś dyrdymałami wszyscy Cię zmasakrują to uciekasz i tak wkoło.
0
@Ghotti Tutaj chyba wspólną branża jest czym kolega się zajmuje.
0
@masq Położenie podłogi przez jakiegoś magika to od 25 do 30 za m2 policz ile byś musiał wydać i zainwestuj w sprzęt który się jeszcze przyda. Odkurzacz fajna rzecz którą również możesz podpiąć do piły a zostaje ta jak @Ghotti pisze.
0
@masq Panie kup pan tanią piłę jeszcze się przyda do czegoś innego a tą gilotyną to se tylko bicki zrobisz.
0
@IronSanHybrid Może kobitka uczyła dzieci jak się poruszać przy sygnalizacji świetlnej.
0
Garcia to jest wafel
1
Spalony bedzie ale fuck
1
@AmigoBlancos Pamiętaj że gdyby wpadła inna bramka to by była gadka że znów nic nie grają ale farfocla wcisneli.
1
Pikny ten kwik na trybunach.
0
@DonMatteo901 Dawaj nie bój się, ale cisną piękną beke.
1
@Janiama 0 3 Barca
0
@Woland10 Nieciecza to większa mieścina od tego Szczurowa czy taka sama a sąsiaduje z tym wielkim polskim klubem
1
No to po liszczu jeszcze i do domu mogą jechac. 0
0
@sonek Nic takiego zgupioł tylko
1
Czy to już dziś będą w sprzedaży te karnety na 1 ligę w Warszawie czy poczekają jeszcze z dwie kolejki.
0
@tomek8756 Tramp to by skrytykował bidona za to że podał się do dymisji,
0
@SuperPatsonFCB A co mają śpiewać? Mistrz mistrz legia Warszawa
0
@Firestone wafel psze Pana to jest wafel.
0
@DonMatteo901 Jaki zjazd? Ja bym go nawet za paczkę fajek nie kupił od zawsze gość jest tak bezbarwny że ciągle znika.
0
Mógł koledzy wysłać akcje przyszłej złotej piłki.