1

@masq Nie doczytałem ale w punkt.

0

Eurotunel Ymbape

0

Zunior w kieszeni.

0

@FCB_dimiC takie powiedzenie wśród fachowców jak ci coś na budowie rozwala to jest tekst, ale ja tam nawet nie szlem

0

Mamy milion kamer a Ci zawodnicy wiedzie zdziwieni jak by tam ich w ogóle nie było. Ja kartka za co przecież ja tam nawet nie szlem

2

Real tego w 11 nie skonczy

1

@UbranyNaBialo Rozumiem po co te stopy ale ja mogłem brać kredyt zanim ta banda doszła do władzy i zaczęła rozdawać pieniądze. Mam się cieszyć że coś spierd.. za moje pieniądze i teraz moimi chcą naprawiać wolę sobie jednak ponarzekać.

0

Czy w dzień singla można gwałcić bo city właśnie tak brzydko robi.

0

@RonnieVEB Wołają cię @Rewolucja123

0

@MikusBarca Po co się zastanawiać że cię oszukają ,jeszcze nic nie wystawiłeś ale już cię okradli.

3

@Rewolucja123 Czekam na post że zawiodłeś się na Gavim że pozwolił się zmienić i należy zmniejszyć jego zarobki lub sprzedać. Panie co jakiś czas wyskakujesz z jakimiś dyrdymałami wszyscy Cię zmasakrują to uciekasz i tak wkoło.

0

@Ghotti Tutaj chyba wspólną branża jest czym kolega się zajmuje.

0

@masq Położenie podłogi przez jakiegoś magika to od 25 do 30 za m2 policz ile byś musiał wydać i zainwestuj w sprzęt który się jeszcze przyda. Odkurzacz fajna rzecz którą również możesz podpiąć do piły a zostaje ta jak @Ghotti pisze.

0

@masq Panie kup pan tanią piłę jeszcze się przyda do czegoś innego a tą gilotyną to se tylko bicki zrobisz.

0

@IronSanHybrid Może kobitka uczyła dzieci jak się poruszać przy sygnalizacji świetlnej.

0

Garcia to jest wafel

1

Spalony bedzie ale fuck

1

@AmigoBlancos Pamiętaj że gdyby wpadła inna bramka to by była gadka że znów nic nie grają ale farfocla wcisneli.

1

Pikny ten kwik na trybunach.

0

@DonMatteo901 Dawaj nie bój się, ale cisną piękną beke.

1

@Janiama 0 3 Barca

0

@Woland10 Nieciecza to większa mieścina od tego Szczurowa czy taka sama a sąsiaduje z tym wielkim polskim klubem

1

No to po liszczu jeszcze i do domu mogą jechac. 0

0

@sonek Nic takiego zgupioł tylko

1

Czy to już dziś będą w sprzedaży te karnety na 1 ligę w Warszawie czy poczekają jeszcze z dwie kolejki.

0

@tomek8756 Tramp to by skrytykował bidona za to że podał się do dymisji,

0

@SuperPatsonFCB A co mają śpiewać? Mistrz mistrz legia Warszawa

0

@Firestone wafel psze Pana to jest wafel.

0

@DonMatteo901 Jaki zjazd? Ja bym go nawet za paczkę fajek nie kupił od zawsze gość jest tak bezbarwny że ciągle znika.

0

Mógł koledzy wysłać akcje przyszłej złotej piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?