1

@mekston Jeszcze się nie nauczyliście chłop wiecznie płacze o argumenty a gdy je dostanie wybiera odpowiedź na pytanie innego użytkownika. Na pytania i argumenty które są nie po jego po prostu nie odpowiada.

0

@barcelonaLM Znowu się ta świnia nachlala i bredzi.

6

@robsons23 Nie wtedy jadą do Jerozolimy grać jeszcze 3 mecze.

1

@Comentateiro Aby awansować musi po prostu wygrać.

5

@Kondziubarca Przypomnę tylko ze on się zna bo trochę liznął tego sportu.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

23

Wnoszę o przywrócenie gorących ponieważ @Woland10 bedzie dziś ogłaszał bombę i wielu tego gówna nie zobaczy.

0

Pozdrawiam hazardzistów.

0

I czeko człowiek i czeko a tu tako padlina.

0

@Bogan Alko mu mózg wyżarło.

0

@Mikolaj96 Ja obietnicę ze mnie więcej bić nie będzie.

2

@Rewolucja123 To co Ty te wszystkie analizy na podstawie flashscore.pl pisałeś, podziwiam kreatywność.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama 5-1 będziemy ich lać

0

@kuz 5-1 psze Pana bedzie

1

@bartas97 Siema Zibi dasz mi klapsa.?

0

Patrzę na cenę diesla i jak jeszcze z tydzień zawiozę dzieci do szkoły to powiedzą że ja to ale bogaty jestem.

2

Trzeba przyznać Real to dźwignął ale jak można się dać tak wydymac. Prowadzić mecz przez 60 minut a później samemu sobie na strzelać.

1

Ale się wysypali nic nie grają.

0

Naczos dziś nie udzwignie i poleci.

0

Przy żuchwie Neymar to jest twardziel.

1

Żuchwa już ryczy.

0

Jadą z Tomkiem który znów nie kuma o co biega.

1

@tomek8756 Zrób z orbana władcę rosji a będziesz widział putina o innym ryju.

2

@AdiKingu96 78 milionów się zrzeknie to nawet Franciszek zwany papieżem by zawinął.

0

@Hubsao To bieda ci brzęczy i syczy.

0

@Kondziubarca Fajny ten kanclerz taki trochę naiwny ale fajny.

2

@kazbychu Ja to bym go na Antarktyde wysłał razem z JKM co by sobie tam partie założyli i do tego prezydent Maciurewicz i jest git

2

@Hubsao Dobrze że są napisy bo nic bym nie skumał

0

@konajoncek 5 lat później oddajcie nam Kijów aby bomby nie leciały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?