jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Jeszcze się nie nauczyliście chłop wiecznie płacze o argumenty a gdy je dostanie wybiera odpowiedź na pytanie innego użytkownika. Na pytania i argumenty które są nie po jego po prostu nie odpowiada.
0
@barcelonaLM Znowu się ta świnia nachlala i bredzi.
6
@robsons23 Nie wtedy jadą do Jerozolimy grać jeszcze 3 mecze.
1
@Comentateiro Aby awansować musi po prostu wygrać.
5
@Kondziubarca Przypomnę tylko ze on się zna bo trochę liznął tego sportu.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
23
Wnoszę o przywrócenie gorących ponieważ @Woland10 bedzie dziś ogłaszał bombę i wielu tego gówna nie zobaczy.
0
Pozdrawiam hazardzistów.
0
I czeko człowiek i czeko a tu tako padlina.
0
@Bogan Alko mu mózg wyżarło.
0
@Mikolaj96 Ja obietnicę ze mnie więcej bić nie będzie.
2
@Rewolucja123 To co Ty te wszystkie analizy na podstawie flashscore.pl pisałeś, podziwiam kreatywność.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama 5-1 będziemy ich lać
0
@kuz 5-1 psze Pana bedzie
1
@bartas97 Siema Zibi dasz mi klapsa.?
0
Patrzę na cenę diesla i jak jeszcze z tydzień zawiozę dzieci do szkoły to powiedzą że ja to ale bogaty jestem.
2
Trzeba przyznać Real to dźwignął ale jak można się dać tak wydymac. Prowadzić mecz przez 60 minut a później samemu sobie na strzelać.
1
Ale się wysypali nic nie grają.
0
Naczos dziś nie udzwignie i poleci.
0
Przy żuchwie Neymar to jest twardziel.
1
Żuchwa już ryczy.
0
Jadą z Tomkiem który znów nie kuma o co biega.
1
@tomek8756 Zrób z orbana władcę rosji a będziesz widział putina o innym ryju.
2
@AdiKingu96 78 milionów się zrzeknie to nawet Franciszek zwany papieżem by zawinął.
0
@Hubsao To bieda ci brzęczy i syczy.
0
@Kondziubarca Fajny ten kanclerz taki trochę naiwny ale fajny.
2
@kazbychu Ja to bym go na Antarktyde wysłał razem z JKM co by sobie tam partie założyli i do tego prezydent Maciurewicz i jest git
2
@Hubsao Dobrze że są napisy bo nic bym nie skumał
0
@konajoncek 5 lat później oddajcie nam Kijów aby bomby nie leciały.