13

@Medium Jeden z pierwszych objawów uzależnienia. Zadajesz sobie pytanie czy aby na pewno nie jestem uzależniony. 6 piw dziennie nie no co ty to tylko nawadnianie organizmu.

0

@Michael27061990 Jakaś tam dobra niby jest ale największego debila nadal trzymają.

1

@patrykzmc2000 Co by Chupo-Motinga nie przywlek

1

Myślicie że Maciurewicz jest do końca normalny czy tam już jakieś odklejenie poważne występuje. Rozumiem że to polityka ale on chyba już wierzy w to co bredzi.

2

@BART97 Niepodważalne dowody wariata Ci nie wystarczyly. Ja tam mu wierzę wierzę również że całą tą komisję opłaca że swoich piniendzy.

2

@Janiama 0 6 Barca a co

0

@Janas11224 Był tu taki ananas co uważał ze są na tym samym poziomie o ile Gucci nie lepszy.

0

@Janas11224 Ale powiedz ze nie porównasz go do Iniesty.

1

Sobota ale spartolil w niedzielę. Z mytra w slupek

0

@PodkarpackiKibic Razem z Bailem go biorą, w przeciwnym kierunku idzie Umtiti i Roberto tylko nie mów że nie wierzysz.

0

@PodkarpackiKibic Na ławce bedzie Carlo ale już leżał.

0

@RzalPL Kiedy nam powiesz ze tak naprawdę jesteś za Realem i przyszedłeś sobie potrolowac.

0

Dziadek co dziś porotowal.

1

@zaiks Co jest fajnego w grze Getafe dzisiaj.

2

@BART97 ok kończę nie lubię gadać z kimś komu jaja urwało

2

@BART97 Chcesz stawiać dom którego nie masz a do mnie piszesz o rzeczach realnych. Weź kredyt postaw wszystko i będziesz miał dom po co wynajmować no chyba że brak jaj bo przecież jak to inaczej wyjaśnić. Tyle siana leży wystarczy się schylić.

1

@BART97 Ale ja nie powiedział że Barca wygra na 100% aby się zakładać lecz ty masz taką pewność dlaczego więc nie postawisz tego domu, nie chcesz mieć dwóch domów

1

@BART97 Czyli masz problemy z prostą matematyką, jeśli tutaj sprawia Ci to kłopot to ty nigdy na nic nie stawiaj.

0

@BART97 Czy Barca może jeszcze wygrać mistrza czy nie?

1

@BART97 Czy jest realne mistrzostwo Barcy jeszcze jest. Czego nie rozumiesz

0

@BART97 Wiesz dlaczego mam nie wierzyć skoro są matematyczne szanse. Rozumiem że gdy Barca straciła pierwsze punkty wszyscy już wiedzieli ze nie wygrają ligi a reszta to odklejona. Wybacz że mam prawo wierzyć.

0

Kurde jak ja lubię to Getafe.

0

Już myślałem że stawy nie wytrzymały tuszy.

2

Koleś broni ręka ale co tam skończę mecz bo jeszcze var coś zauważy.

1

@MarioVeB! We Wrocławiu drukowali już karnety na 1 ligę czy zawsze wiedzieli ze utrzymanie jest pewne. Gdyby tak tabele przewalić do góry nogami to prawie puchary są.

1

@Ogorinho1974 Gdyby to pytanie zadała mi jedyną odpowiedzią byłby lisc:)

1

Komentarz usunięty

0

@pt9 Taka piosenkarka co o konikach śpiewa.

3

@Medium Kurde nie mogę się doczekać kiedy zrobią w Polsce.

1

@tristan87 Tego szukałem bo powtórki nie pokazali a sędzia ślepy jak kret.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?