jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Komentarz zniknął bo nie chciałem dostać bana. Ty za to jesteś wychowany i umiesz w metaforę a wystarczyło napisać że cię poniosło i przeprosić ale wolisz w to brnąć dalej. Co z tymi panami wrzucasz ich do rzeki czy pójdziesz i im powiesz w twarz że są tacy sami jak pedofile.
3
@masq Nadal nic nie skumałes. Misiu Koterski aktor wrzuć do wora i do rzeki. Jerzy Górski zwycięzca podwójnego Iron Mana wrzuć do wora i do rzeki. Czy ja gdzieś napisałem że należy za alkoholika przepraszać, napisałem że nie masz pojęcia o tej chorobie ale ludzi uzależnionych chcesz wrzucać do rzeki.
1
@ElKamil Również nie masz pojęcia o czym piszesz.
13
@masq Szczerze w dupe se wsadz to tłumaczenie należało by przeprosić że cię poniosło i nie masz pojęcia o uzależnieniu a akcie nerwicy napisałeś te duperele
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
3 doliczy co by sprawiedliwie było
2
Marciniak przy tych hiszpańskich oslach to jest Messim sędziowania.
1
Sędzia panuje nad mecze tak że zaraz będzie burda.
0
Poszedł w niego jak byk kartki brak a co.
0
Orłowski chyba dziś zalał jajeczko
0
@_Specjalista Nie może, więc jak puścił grę musiała lecieć dalej var nie mógł nic zrobić.
0
@_Specjalista Nie mógł go użyć ponieważ nie było faulu na bezpośrednią czerwoną. Natomiast był to ewidentny faul na żółta
2
@AmigoBlancos Nie jestem pewny ale według nowych przepisów jeśli obronca dostaje wcześniej w inna cześć ciała a tak było a później w rękę takowej się nie odgwizduje.
0
@DonVincenzo nie zauważyłem wiec zwracam honor
5
Jeszcze mu kartkę dał co to ma być, przecież ci sędziowie powinni kary za takie numery płacić
4
Co za wałek teraz nawet var nie może interweniowac
0
@VamosRakieta Lepiej późno niż wcale
0
Świetny klimacik jak na camp nou, różnica polega na tym że tutaj klimat robi gospodarz.
0
@RonnieVEB Tak ten się drze bóg wie o co bo jeszcze nie widac
0
@VamosRakieta kiedy bramka bo już mnie denerwujesz że jeszcze nic nie wpadło.
0
@PodkarpackiKibic Jeden as poleciał a drugi jeszcze głupszy odpowiada mu w ten sam sposób. Dlaczego jeszcze głupszy nie muszę tłumaczyć.
0
@Kondziubarca Panie Marc co Pan powie o dzisiejszym meczu? Nic na la bambie mi nie kazali
0
@marcin62 Jak każdy również nie mam bo skąd tyle piniendzy na takie luksusy. Przecież jest putinflacja.
0
Dziś zobaczymy ile ryży waży dla MC i jak to Pep poukłada bez niego.
1
@arasz1819 Ja kocham pis na zawsze z pisem nigdy bym nie okłamał tej władzy. Tak poważnie to chciałem podchwytliwie zapytać ilu popłynęło z tym dekoderem.
0
@tbas Kurde musiałeś pierwszy.
0
@OsamaDembele Jak panna lekkich obyczajów w deszcz.
0
Jak tam wnioski o bon na nowy dekoder zlozony. Zawsze 100 w kieszeni