1

@masq Komentarz zniknął bo nie chciałem dostać bana. Ty za to jesteś wychowany i umiesz w metaforę a wystarczyło napisać że cię poniosło i przeprosić ale wolisz w to brnąć dalej. Co z tymi panami wrzucasz ich do rzeki czy pójdziesz i im powiesz w twarz że są tacy sami jak pedofile.

3

@masq Nadal nic nie skumałes. Misiu Koterski aktor wrzuć do wora i do rzeki. Jerzy Górski zwycięzca podwójnego Iron Mana wrzuć do wora i do rzeki. Czy ja gdzieś napisałem że należy za alkoholika przepraszać, napisałem że nie masz pojęcia o tej chorobie ale ludzi uzależnionych chcesz wrzucać do rzeki.

1

@ElKamil Również nie masz pojęcia o czym piszesz.

13

@masq Szczerze w dupe se wsadz to tłumaczenie należało by przeprosić że cię poniosło i nie masz pojęcia o uzależnieniu a akcie nerwicy napisałeś te duperele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

3 doliczy co by sprawiedliwie było

2

Marciniak przy tych hiszpańskich oslach to jest Messim sędziowania.

1

Sędzia panuje nad mecze tak że zaraz będzie burda.

0

Poszedł w niego jak byk kartki brak a co.

0

Orłowski chyba dziś zalał jajeczko

0

@_Specjalista Nie może, więc jak puścił grę musiała lecieć dalej var nie mógł nic zrobić.

0

@_Specjalista Nie mógł go użyć ponieważ nie było faulu na bezpośrednią czerwoną. Natomiast był to ewidentny faul na żółta

2

@AmigoBlancos Nie jestem pewny ale według nowych przepisów jeśli obronca dostaje wcześniej w inna cześć ciała a tak było a później w rękę takowej się nie odgwizduje.

0

@DonVincenzo nie zauważyłem wiec zwracam honor

5

Jeszcze mu kartkę dał co to ma być, przecież ci sędziowie powinni kary za takie numery płacić

4

Co za wałek teraz nawet var nie może interweniowac

0

@VamosRakieta Lepiej późno niż wcale

0

Świetny klimacik jak na camp nou, różnica polega na tym że tutaj klimat robi gospodarz.

0

@RonnieVEB Tak ten się drze bóg wie o co bo jeszcze nie widac

0

@VamosRakieta kiedy bramka bo już mnie denerwujesz że jeszcze nic nie wpadło.

0

@PodkarpackiKibic Jeden as poleciał a drugi jeszcze głupszy odpowiada mu w ten sam sposób. Dlaczego jeszcze głupszy nie muszę tłumaczyć.

0

@Kondziubarca Panie Marc co Pan powie o dzisiejszym meczu? Nic na la bambie mi nie kazali

0

@marcin62 Jak każdy również nie mam bo skąd tyle piniendzy na takie luksusy. Przecież jest putinflacja.

0

Dziś zobaczymy ile ryży waży dla MC i jak to Pep poukłada bez niego.

1

@arasz1819 Ja kocham pis na zawsze z pisem nigdy bym nie okłamał tej władzy. Tak poważnie to chciałem podchwytliwie zapytać ilu popłynęło z tym dekoderem.

0

@tbas Kurde musiałeś pierwszy.

0

@OsamaDembele Jak panna lekkich obyczajów w deszcz.

0

Jak tam wnioski o bon na nowy dekoder zlozony. Zawsze 100 w kieszeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?