jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momals11 A co na emerytura ma odkładać co by mu na leki starczyło? Ma siano to się bawi kto mu płaci interesuje go tyle pewnie co moja i twoja osoba.
3
@koksik2700 To jest Wiesia kumpela z osiedla, zdjęcie robione za garażami.
1
@IronSanHybrid Kwasemiro będzie odgrywał główną rolę
3
@hayek włancz pan światło bo jak będę patrzała
0
@Criss18Barca Papua Nowa Gwinea poszukałbym jakiegoś plemienia i został ich Julianem
0
@against_modern_football Co mają zrobić jak tego nie przegłosują? Pokazać że chcą zabrać pieniądze biednym staruszką co o inflacji wiedzą tyle co ja o Neptunie. Konfederaci liczą na jakieś 8 % w wyborach i takie akcje im to dają gdyby chcieli więcej nigdy by nie wylecieli z takim pomysłem.
0
@Fenelon Taką jakaś obsrana :)
1
@Kidd Wystarczy że jak Beatka zaśpiewo i bydom zawiasy.
7
Rządzący proszą właścicieli firm o obniżenie zysków aby Polakom żyło się lepiej. Gdzie ja mieszkam.
1
@PatrychoO Nimo na wongiel to bydzie smieciami polił
0
@magister97r Po ile bo mam 3 kg czereśni 7 litrów bynzyny i 2 kilo wynglo
0
@Antimadridista_WR No to że możesz go obserwować.
2
@AlexDark00 I dlatego tacy jak ty nigdy broni nie powinni mieć babcia by przypadkiem na Ciebie wpadła to byś ją odpalił. Czytam że strzelasz ludziom w plecy bo cię skroili i tylko o tym fantazjujesz to co tobie odwali jak ty tą broń będziesz posiadał.
4
@MesQueUnClub96 Ehe pewnie kloop nic nie wydaje wszyscy że szkółki
0
Yyyyyyeeeeeeess
0
@michal26 Ale wzrośnie populacja w tym województwie. Na jednym pokoju zameldowanych będzie z 60 osób :)
0
@LS w mieście obok poszło o kilka podpisów i projekt padł. Poleciał też pracownik który tego nie dopilnował.
0
@LS U mnie gmina wydebila dofinansowanie ja za całą instalacje zapłaciłem 2000 zł bez żadnych znajomości. W całej wiosce jest może z 10% bez fotowoltaiki ale tutaj pracownicy gminy zrobili robote
0
@maniak33333 A może zaradność Polskiego społeczeństwa. Moja wioska cała w fotowoltaice ponieważ dostaliśmy od 70 do 90 procent zwrotu. Wiesz co pis miało z tym wspólnego tyle samo co ksywka ministra sprawiedliwości.
0
@YouTuber Ja tam lubię se w gacie nawalić więc o żadnym spóźnieniu nie ma mowy
0
@KmN Mam zagadkę, imię męskie które nie występuje w wersji zmiękczonej? Podpowiem ze znam tylko jedno
2
@don'T.R.I.P.e ruskie to mogą być jedynie wyeliminowani z dalszej walki a nie zamordowani.
0
@Pasiak Rząd już myśli co by tu zrobić aby tych od paneli też dymać :) Obstawiam jesień może zima i cały misterny plan z oszczędzaniem na fotowoltaice pójdzie w pizdu:)
0
@MesQueUnClub_87 170m2
0
@MesQueUnClub_87 Panie dom ocieplony wszystko tak jak być powinno lecz w rok i tak spalisz 4 do 5 ton po 3200 to jest majątek.
0
@Odcinkowy Za 2 tyś. to zaraz miał będzie. U mnie workowany ekogroszek 3200 dokładnie rok temu 900 zł. Ktoś ładnie grabi społeczeństwo
0
@MesQueUnClub_87 Na zimę się szykuję :)
1
Po ile u was śmieci chodzą ? zamiast ekogroszku chciałem zakupić
0
To była informacja dla wszystkich którzy kiedykolwiek chcieliby pojechać na mecz Barcy pod koniec sezonu gdy wszystko jest już jasne. No napisałem więc idę rzucić pawia
0
@paweldunajecfcb Ja zdecydowanie na tak. Gorzej niż z Cou, Grizmanem czy szamanem nie będzie a przeżyliśmy natomiast Polaka w w mojej Barcelonie chciałbym zobaczyć.