0

@Momals11 A co na emerytura ma odkładać co by mu na leki starczyło? Ma siano to się bawi kto mu płaci interesuje go tyle pewnie co moja i twoja osoba.

3

@koksik2700 To jest Wiesia kumpela z osiedla, zdjęcie robione za garażami.

1

@IronSanHybrid Kwasemiro będzie odgrywał główną rolę

3

@hayek włancz pan światło bo jak będę patrzała

0

@Criss18Barca Papua Nowa Gwinea poszukałbym jakiegoś plemienia i został ich Julianem

0

@against_modern_football Co mają zrobić jak tego nie przegłosują? Pokazać że chcą zabrać pieniądze biednym staruszką co o inflacji wiedzą tyle co ja o Neptunie. Konfederaci liczą na jakieś 8 % w wyborach i takie akcje im to dają gdyby chcieli więcej nigdy by nie wylecieli z takim pomysłem.

0

@Fenelon Taką jakaś obsrana :)

1

@Kidd Wystarczy że jak Beatka zaśpiewo i bydom zawiasy.

7

Rządzący proszą właścicieli firm o obniżenie zysków aby Polakom żyło się lepiej. Gdzie ja mieszkam.

1

@PatrychoO Nimo na wongiel to bydzie smieciami polił

0

@magister97r Po ile bo mam 3 kg czereśni 7 litrów bynzyny i 2 kilo wynglo

0

@Antimadridista_WR No to że możesz go obserwować.

2

@AlexDark00 I dlatego tacy jak ty nigdy broni nie powinni mieć babcia by przypadkiem na Ciebie wpadła to byś ją odpalił. Czytam że strzelasz ludziom w plecy bo cię skroili i tylko o tym fantazjujesz to co tobie odwali jak ty tą broń będziesz posiadał.

4

@MesQueUnClub96 Ehe pewnie kloop nic nie wydaje wszyscy że szkółki

0

Yyyyyyeeeeeeess

0

@michal26 Ale wzrośnie populacja w tym województwie. Na jednym pokoju zameldowanych będzie z 60 osób :)

0

@LS w mieście obok poszło o kilka podpisów i projekt padł. Poleciał też pracownik który tego nie dopilnował.

0

@LS U mnie gmina wydebila dofinansowanie ja za całą instalacje zapłaciłem 2000 zł bez żadnych znajomości. W całej wiosce jest może z 10% bez fotowoltaiki ale tutaj pracownicy gminy zrobili robote

0

@maniak33333 A może zaradność Polskiego społeczeństwa. Moja wioska cała w fotowoltaice ponieważ dostaliśmy od 70 do 90 procent zwrotu. Wiesz co pis miało z tym wspólnego tyle samo co ksywka ministra sprawiedliwości.

0

@YouTuber Ja tam lubię se w gacie nawalić więc o żadnym spóźnieniu nie ma mowy

0

@KmN Mam zagadkę, imię męskie które nie występuje w wersji zmiękczonej? Podpowiem ze znam tylko jedno

2

@don'T.R.I.P.e ruskie to mogą być jedynie wyeliminowani z dalszej walki a nie zamordowani.

0

@Pasiak Rząd już myśli co by tu zrobić aby tych od paneli też dymać :) Obstawiam jesień może zima i cały misterny plan z oszczędzaniem na fotowoltaice pójdzie w pizdu:)

0

0

@MesQueUnClub_87 Panie dom ocieplony wszystko tak jak być powinno lecz w rok i tak spalisz 4 do 5 ton po 3200 to jest majątek.

0

@Odcinkowy Za 2 tyś. to zaraz miał będzie. U mnie workowany ekogroszek 3200 dokładnie rok temu 900 zł. Ktoś ładnie grabi społeczeństwo

0

@MesQueUnClub_87 Na zimę się szykuję :)

1

Po ile u was śmieci chodzą ? zamiast ekogroszku chciałem zakupić

0

To była informacja dla wszystkich którzy kiedykolwiek chcieliby pojechać na mecz Barcy pod koniec sezonu gdy wszystko jest już jasne. No napisałem więc idę rzucić pawia

0

@paweldunajecfcb Ja zdecydowanie na tak. Gorzej niż z Cou, Grizmanem czy szamanem nie będzie a przeżyliśmy natomiast Polaka w w mojej Barcelonie chciałbym zobaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?