jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Barca1992 Ona ma jeden zwój więcej od kury aby nie srała na ścieszkę.
1
@DonAndrzejos Anżej nie wygupiej sie już
1
@Kondziubarca Ty wierz że mimo że się nie znamy to bardzo cię lubię, mógłbym zostać np prezesem orlenu.
0
@Borneo Mogę powiedzieć z całą pewnością że to wszystko nieprawda i to nic innego jak robota totalnej opozycji i Tuska.
0
@PabloVEB I dba o tą praworządność nie kto inny jak Stasiek PIotrowicz-litości. Co ma Tuleja do tego co robiła jego matka ?
0
@Kondziubarca W jego czasach byli wszyscy nachlani jak świnie ale byli.
0
@tristan87 Wtedy jeszcze sianka na koncie tyle nie było, teraz jest grubo to niech mu plebs nie przeszkadza jak bogacz po paliwo jedzie
1
@Objectivo Wszystkich ich nie upchają
0
@koksik2700 Nali dziś
2
@Survier Ja to bym im na połowę Polskę podzielił i zrobił zakłady która część po roku będzie w większym gównie niż jest.
2
@AdamaTraore Nie no poprostestujmy na twoim kanale aby się zasięgi zgadzały,. Przecież chodzi o sam Orlen tak trudno znaleźć w promieniu kilometra inną stację. Najlepiej nazwać tych którzy mają już dość i nie mają już wyjścia debilami bo pan stanowski porównał paliwo do czereśni.
2
@Kondziubarca A ja głupi czekam aż mi kaszy nasypie tako bida.
0
Pewnie było ale zapodam suchara
Jak będzie nazywać się Iga Swiątek jak wyjdzie za mąż za Rafę ?
Iga Nadal Świątek
3
@Kwiatek67 Tak Xavi Iniesta i Messi będą go nosić wokół murawy przy pełnym stadionie i głośnym OOOOOOOOOssssssssssmaaaaaaaaannnnnnnn
0
Nic nie kumacie, to było zrobione wszystko specjalnie aby Lewy poczuł klimat.
0
Pikny wpier....
0
Prowadziliśmy 1 do 0 no jakie to pokrzepiające
0
@DonAndrzejos Chyba trochę lepiej niż Ty z twitterem
0
@Rust_Cohle Jesteś zły bardzo zły
0
Bryjne schodzi tero im dowalymy
0
Świetny mecz Bartka mam nadzieję że posadzi Szczęsnego dużej na ławce
0
Gruby jaki zjazd
0
Się Tymek wypuścił
0
Z Krychowiakiem to jest taki problem ze on nie potrafi grać z przeciwnikami szybszymi od siebie.
0
Michniewicz tlumaczy cos Puchaczowi lubi Czesiek strzępić ryja :)
0
@Nazio87 4:0 dla nas
0
@endriuuu2 Podrzędny chłopek który olał swoją partie za stołek. Ciekawe czy z Terleckim Ziobro czy innym przydupasem by zrobił.
0
@Barca1922 Np będą bronic ich program i że dobrze jest i dobrze robią chłopaki.
0
Jeszcze jakiś czas temu było tu kilku zwolenników Pisu, ciekawe ilu jest teraz i czy mają odwagę się wychylić i bronić tych baranów
0
@Clue Znam takich jak Ty i nigdy im ani tobie nie uwierzę.