7

@Barca1992 Ona ma jeden zwój więcej od kury aby nie srała na ścieszkę.

1

@DonAndrzejos Anżej nie wygupiej sie już

1

@Kondziubarca Ty wierz że mimo że się nie znamy to bardzo cię lubię, mógłbym zostać np prezesem orlenu.

0

@Borneo Mogę powiedzieć z całą pewnością że to wszystko nieprawda i to nic innego jak robota totalnej opozycji i Tuska.

0

@PabloVEB I dba o tą praworządność nie kto inny jak Stasiek PIotrowicz-litości. Co ma Tuleja do tego co robiła jego matka ?

0

@Kondziubarca W jego czasach byli wszyscy nachlani jak świnie ale byli.

0

@tristan87 Wtedy jeszcze sianka na koncie tyle nie było, teraz jest grubo to niech mu plebs nie przeszkadza jak bogacz po paliwo jedzie

1

@Objectivo Wszystkich ich nie upchają

0

@koksik2700 Nali dziś

2

@Survier Ja to bym im na połowę Polskę podzielił i zrobił zakłady która część po roku będzie w większym gównie niż jest.

2

@AdamaTraore Nie no poprostestujmy na twoim kanale aby się zasięgi zgadzały,. Przecież chodzi o sam Orlen tak trudno znaleźć w promieniu kilometra inną stację. Najlepiej nazwać tych którzy mają już dość i nie mają już wyjścia debilami bo pan stanowski porównał paliwo do czereśni.

2

@Kondziubarca A ja głupi czekam aż mi kaszy nasypie tako bida.

0

Pewnie było ale zapodam suchara
Jak będzie nazywać się Iga Swiątek jak wyjdzie za mąż za Rafę ?
Iga Nadal Świątek

3

@Kwiatek67 Tak Xavi Iniesta i Messi będą go nosić wokół murawy przy pełnym stadionie i głośnym OOOOOOOOOssssssssssmaaaaaaaaannnnnnnn

0

Nic nie kumacie, to było zrobione wszystko specjalnie aby Lewy poczuł klimat.

0

Pikny wpier....

0

Prowadziliśmy 1 do 0 no jakie to pokrzepiające

0

@DonAndrzejos Chyba trochę lepiej niż Ty z twitterem

0

@Rust_Cohle Jesteś zły bardzo zły

0

Bryjne schodzi tero im dowalymy

0

Świetny mecz Bartka mam nadzieję że posadzi Szczęsnego dużej na ławce

0

Gruby jaki zjazd

0

Się Tymek wypuścił

0

Z Krychowiakiem to jest taki problem ze on nie potrafi grać z przeciwnikami szybszymi od siebie.

0

Michniewicz tlumaczy cos Puchaczowi lubi Czesiek strzępić ryja :)

0

@Nazio87 4:0 dla nas

0

@endriuuu2 Podrzędny chłopek który olał swoją partie za stołek. Ciekawe czy z Terleckim Ziobro czy innym przydupasem by zrobił.

0

@Barca1922 Np będą bronic ich program i że dobrze jest i dobrze robią chłopaki.

0

Jeszcze jakiś czas temu było tu kilku zwolenników Pisu, ciekawe ilu jest teraz i czy mają odwagę się wychylić i bronić tych baranów

0

@Clue Znam takich jak Ty i nigdy im ani tobie nie uwierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?