jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiktoria13 To mynda na piniondze jest nie do ani zety.
0
Ja to bym Dunczyk powoływał na mecze wolał z ławki na ostatnią minute ale i tak nie wpuszczał. Kilka meczy i sam by odszedł ponieważ nikt normalny nie pozwolił by się tak traktować. Tak tak wiem byłoby to chamskie ale jak inaczej nie idzie z pasożytem.
0
@bolinho89 Był tu taki nauczyciel który się o pieniądze zakładał że ney na bank skorzysta z tego prawa aby wrócić do Barcy i oczywiście przegrał ten zaklad
0
@Sapos93 Bo to prawo jest zarezerwowane dla Neymara
1
Garbacz ale ciepa 3
0
Kiedy te wajchy zaczną działać co byśmy mogli kupić Neymara i jego siore też.
0
@Borneo ok wybaczam
3
@MesQueUnClub08 Bzykał Gaviego jego kuzyna i podobno matkę też.
0
@Borneo Ty to do mnie piszesz bo chyba tak. Nie zrozumiałeś nic z mojego posta, nie pisz jak piłeś.
1
@hayek Uprzedził mnie kolega zielony w nagrodę
0
@TR3YWAY Czyli chapnela dzidę bez gumki ?
2
@endriuuu2 Znów ty i ten Tusk ,postaraj sie odpowiadać jakimiś argumentami ,wybronić to co rząd robi źle a nie wyjeżdżasz jak byś 24 h jedynkę katował.
0
@MarioVeB! Pewnie że ma rację tylko musisz wziąć pod uwagę że w ciągu jednego roku tracą około 60 mln a to już im pewnie nie bardzo pasuje znając ich politykę.
1
@Kusco15 Ja tu czekam na jakieś zaślubiny i zmiana nazwiska na -
Edyta Gorniak-Kolonko
10
@Cule1234 Potwierdzam jestem jego zamiarem.
0
@arasz1819 No nie no ***** no nie ,boży czy Ty to widzisz.
22
@Joe_Pesci To jest ta nowa rasa tak nowa że jeszcze jej nie nazwali coś z odklejeniem w nazwie ma być.
70
@Joe_Pesci Psa nigdy nie widziałeś?
1
@norbi77 Podasz prawdziwe imię i nazwisko przecież nie będę się chwalił ze znam milionera co się Norbi nazywa.
0
@Kgorecki2500 Czwórka gowniakow niby dużo ale gdyby tak spojrzeć ile będą mieli do wydania tego co nakradł to już ich tak wielu do takiej forsy nie ma.
0
@Kgorecki2500 Francja jest w nato gdyby ją zaatakowali ale gdy zaatakują kogoś z nato to Francja już nie chce być w nato. Wtedy jest w budce telefonicznej i ogarnia cały burdel przez telefon.
0
Chciałem napisać dlaczego wierzę i jestem pewien że Neymar tu trafi.
-po pierwsze żartowałem
1
@Bobo25 Załapałem tak w robocie się nudzę to se pisze pierdoły
0
@Bobo25 Nie wiedziałeś?
1
@ranger3120 Co Ty musisz kupić nową wykaszarkę.
0
@Bobo25 Przecież ten film jest czarno biały :)
1
@Hubsao Dej 100 zł bo mi przykro bydzie jak nie dasz
0
@Hubsao To co siora Ci go dodała do znajomych? :)
0
@Hubsao Fajnych masz znajomych:)
0
@Kapitan hawk Naprawdę czepiasz się Kacperka?