0

@Wiktoria13 To mynda na piniondze jest nie do ani zety.

0

Ja to bym Dunczyk powoływał na mecze wolał z ławki na ostatnią minute ale i tak nie wpuszczał. Kilka meczy i sam by odszedł ponieważ nikt normalny nie pozwolił by się tak traktować. Tak tak wiem byłoby to chamskie ale jak inaczej nie idzie z pasożytem.

0

@bolinho89 Był tu taki nauczyciel który się o pieniądze zakładał że ney na bank skorzysta z tego prawa aby wrócić do Barcy i oczywiście przegrał ten zaklad

0

@Sapos93 Bo to prawo jest zarezerwowane dla Neymara

1

Garbacz ale ciepa 3

0

Kiedy te wajchy zaczną działać co byśmy mogli kupić Neymara i jego siore też.

0

@Borneo ok wybaczam

3

@MesQueUnClub08 Bzykał Gaviego jego kuzyna i podobno matkę też.

0

@Borneo Ty to do mnie piszesz bo chyba tak. Nie zrozumiałeś nic z mojego posta, nie pisz jak piłeś.

1

@hayek Uprzedził mnie kolega zielony w nagrodę

0

@TR3YWAY Czyli chapnela dzidę bez gumki ?

2

@endriuuu2 Znów ty i ten Tusk ,postaraj sie odpowiadać jakimiś argumentami ,wybronić to co rząd robi źle a nie wyjeżdżasz jak byś 24 h jedynkę katował.

0

@MarioVeB! Pewnie że ma rację tylko musisz wziąć pod uwagę że w ciągu jednego roku tracą około 60 mln a to już im pewnie nie bardzo pasuje znając ich politykę.

1

@Kusco15 Ja tu czekam na jakieś zaślubiny i zmiana nazwiska na -
Edyta Gorniak-Kolonko

10

@Cule1234 Potwierdzam jestem jego zamiarem.

0

@arasz1819 No nie no ***** no nie ,boży czy Ty to widzisz.

22

@Joe_Pesci To jest ta nowa rasa tak nowa że jeszcze jej nie nazwali coś z odklejeniem w nazwie ma być.

70

@Joe_Pesci Psa nigdy nie widziałeś?

1

@norbi77 Podasz prawdziwe imię i nazwisko przecież nie będę się chwalił ze znam milionera co się Norbi nazywa.

0

@Kgorecki2500 Czwórka gowniakow niby dużo ale gdyby tak spojrzeć ile będą mieli do wydania tego co nakradł to już ich tak wielu do takiej forsy nie ma.

0

@Kgorecki2500 Francja jest w nato gdyby ją zaatakowali ale gdy zaatakują kogoś z nato to Francja już nie chce być w nato. Wtedy jest w budce telefonicznej i ogarnia cały burdel przez telefon.

0

Chciałem napisać dlaczego wierzę i jestem pewien że Neymar tu trafi.
-po pierwsze żartowałem

1

@Bobo25 Załapałem tak w robocie się nudzę to se pisze pierdoły

0

@Bobo25 Nie wiedziałeś?

1

@ranger3120 Co Ty musisz kupić nową wykaszarkę.

0

@Bobo25 Przecież ten film jest czarno biały :)

1

@Hubsao Dej 100 zł bo mi przykro bydzie jak nie dasz

0

@Hubsao To co siora Ci go dodała do znajomych? :)

0

@Hubsao Fajnych masz znajomych:)

0

@Kapitan hawk Naprawdę czepiasz się Kacperka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?