jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 Klikom klikom i ciągle mnie wywala byłem już na płatnościach i znów mnie wywaliło. 15 tys zł w komin jak się nie uda kupić inaczej. ja nie wiem czy któryś z rządzących by w ryj nie dostał gdybym spotkał na zakupach.
0
Jak myślicie kupować eko groszek teraz po popieprzonych pieniądzach bo będzie jeszcze drożej? Dziś przecież nasza minister środowiska powiedziała że taka cena to wina opozycji bo mówi że drogo i że Polacy wtedy też mówią że droga więc to są spekulacje i dlatego jest drogo.
0
@Tomix_83 Znowu ta gemba terleckiego ile można.
1
@arasz1819 Pieprzenie trza było w dobrym polskim banku kredycik zabrać jak pan Karczewski.
Temu rata wzrosła z 1775 na 1954 w dwa lata. (to prawda byłem tym bankiem co mu pożyczał) Dorzucę że pracuje dla idei i bierze tylko 37 tysięcy miesięcznie.
0
@Momals11 A krokodyla już zabiłeś ?
1
@Danny Gaucho A co ona robi w pokoju?
Ma za długi łańcuch
2
@tomek8756 Czekam aż któremuś sąsiad żonę zrobi i wyjdzie jeden debil z drugim i powie że to też wina Tuska.
1
@Rust_Cohle Dla mnie niesamowite jest jak ludzie nie potrafią przyznać się do błędu tylko brną w swe głupoty dalej. Korona z głowy by spadła jak by przeprosił ale on że stolycy jest więc się nie myli.
0
@Barca1992 Musisz mi ryć beret w poniedziałek?
0
@macio_944 Chciałem tylko dodać że ja też:
Kocham PiS ponad wszystko. Od początku jestem z PiS-em i do końca chyba mego życia będę z PiS-em. I co jeszcze? No, no, no nie wiem no. A bo nie wszyscy są za PiS-em tylko za Platformą, a ja mówię, to dlaczego bierzesz 13-tą emeryturę, dlaczego twoje wnuki biorą pieniążki? A nie powinni brać, jak nie są za PiS-em, prawda, czy nie? Tylko za Platformą są. Bo ja tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte, muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest za PiS-em, jego siostra Mirka też jest za PiS-em. A jak ja widzę Schetynę i te łapy wyciągają i te wybielone zęby, to mnie szlak trafia, depresji dostaje za nich, za tą Platformę. NIENAWIDZĘ ICH I KONIEC.
1
Lahoz zaraz wróci do pierwszego gwizdka. Co to jest za kolo
0
Kurde przeczytałem na sportowych faktach komentarz i trudno się nie zgodzić. W tej chwili mam 3 wielkich Polaków Robert, Iga i Jarosław Kaczyński :)
3
@Comentateiro Mam nadzieję że wpier,... go bardzo szybko
0
@Uukasz_93 Lewandowski- potrzymaj mi piwo
0
@Cvzx A jaka pewność że to dupeczka, on mi od zawsze na geja wyglądał. Dlatego go Shakira cpła. Mówiła mi że dużo zniesie a geja w chacie to nie.
0
@Messi1000000 Toś odpalił.
2
@Kgorecki2500 Bardzo ważna wiadomość ale nie wszyscy mogli to słyszeć. Będziemy dalej dymać społeczeństwo tak aby bolało jak cholera.
1
@Fan2005 Tylko tutaj to mnie rząd wku... bo to on powinien coś zrobić a co zrobił podniósł sobie marzę w tym wypadku można mieć ciastko i zjeść ciastko tylko trzeba chcieć. Obajtek woli jednak sam zeżreć tort
0
@QAnon Ale to co twoim zdaniem powinniśmy kupować ta ropę od ruskich co by było taniej?Pytam bo nie wiem czy to w formie żartu czy poważnie napisane.
0
@Transu96 Przecież tam wnuk bzykał dziadka który to dziadek bzykał siostrę swojej babci.
0
@AllBundy Dobrze że nie Maćka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca A co tam u Maćka i Bozenki
8
Na tvn straszyli suszami a przecież to dobrze bo więcej chrustu będzie.
1
@bartekvisca Wiesz czego najbardziej boi się bardzo bogaty człowiek? Że będzie biedniejszy.
@Bobo25 jestem z tobą
Głosuję na PiS!
1
@VamosRakieta Wiem że maasz już dość ale ja chciałem tylko zapytać czy to prawda z tym Pique i matką Gaviego czy raczej fejk.
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecie Varane to prawie czarny jest a może nie do końca biały. Powinien siedzieć na środku
1
@AmigoBlancos Tak na 25 debilka mam nadzieję uwalą.
0
@FC1899Barca Tymek się odstawił jak pasikonik na dożynki.
0
@Hubsao Zawsze chciałem zobaczyć wnuczkę Terleckiego.