jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Daviix7 Drogawo walczę z myslami czy kupić coś nowego wtedy swojego 5008 2014 będę chciał oddać za 45
4
@FC1899Barca Barca ma umowę z kosmitami że jak ich nie sprzedają to Ci mogą ich porwać aby budowali piramidy na innej planecie.
0
@Wilczeq Boi się Wojtka i nie będzie grał
1
Gdzie jest Żul Kurde sie pytom jak wajchy już dawno wjechały?
0
@Sulimo No to jeśli tyłu ludzi twierdzi że syn bozy to jednak cudotwórca
0
@Kurkmen Chyba nie pomyślałeś z że stukałem z nadzieją ze coś do Ciebie dotrze no bez jaj.
1
@Rust_Cohle Piniondz się ma zgadzać a nie jakieś widzimisię bechora
2
@Kurkmen Czytam twoje komentarze i naprawdę po prostu przyznaj że jesteś rasistą i będzie git nikt nie będzie się czepiał. Nikt nie każe Ci kochać Ukraincow ale pogarda jaka w tobie jest do tego narodu to coś obrzydliwego.
10
@takisobiektos Swoje za uszami miał ale można odejść gdy klaszczą i dziękują Ci wszyscy nawet przeciwnicy. Teraz wyobraź sobie odejście w ten sposób Vateusza cała nasza polityka to zwykły syf i bagno.
0
@ProMILs To że palę ekogroszkiem a nie jak pan gazem spycha mnie do poziomu plebsu. Fajny z ciebie gość
0
@Emhyr Ja bym wolał w sylwestra.
1
Taka ciekawostka. W Rakowie pyka sobie Racovitan.
14
@Kz1234 Robson prosił abym ci potwierdził że czyta.
1
@michal26 Dupy nie urywa do tego frycowe beniaminka i widzimy jak to wygląda. Młodzi cały sezon pojechali słabiutko a mieli być wielkim plusem , starsi panowie dwaj raz jechał jeden raz drugi więc tak się nie da wygrać. Mam nadzieję że to się zaraz nie rozleci jak to w Ostrowie bywa a coś ktoś że Garcarki złe bo niby forsa bez faktur wypływała ale czy to prawda kto to wie.
1
@michal26 No to pojezdzali ale tak to jest jak po awansie nie było już z kim rozmawiać aby wzmocnić zespół
1
@Sulimo Ty chcesz abw a jego nawet ta durna partia się pozbyć nie potrafi
2
@HighestInTheRoom A co ja mam do tego? Nie chciałem Pisu a wybulić muszę lub marznąć. To co chyba nie bardzo dobrze czy się mylę?
0
@koksik2700 Kosmici dawno wiedzieli bo budowali.
4
Kurde Suarez przez kilka sezonów tak opowiadał. Ferran nie bądź jak Denis.
1
@PatrykBarca Ale co ty chcesz od tych ostatnich? Kolega opowiadał ze w cenniku było 50 zł a on miał tylko 30 i wtedy pani wykazała się złotym serduszkiem i dała mu rabat.
0
Ja myślę że to te @ Dworczyka wysyłali kosmici i Mati się pomylił obwiniając ruskich. Jak ważne musi być dobro Polaków dla obcych że od czasu piramid wrócili dopiero teraz by nas ratować przed Jarosławem.
0
Gdzie jest krokodyl się pytom bo zabić go chciolem aby ta ziemia pizgla w dół.
0
@bartekvisca Oj lipa a ja już nastawiony byłem że będę mógł obejrzec cyrk za friko a teraz muszę czekać do jutra.
1
W ten piękny poranek chciałem was poinformować że dziś znów wystąpi przed kamerami nie kto inny jak jastrząb wśród jastrzebi . Miłego dnia
1
@Uukasz_93 Co ci nie pasuje wszystko jest ok Jarek tak mówił a ja kocham pis i zawsze będę za pisem.
0
@Gacek5 Za darmo to nie drogo
0
@Pawel13sz Fajnie fajnie tak logicznie.
2
@Vitoo Nadworny atencjusz jak go nazwałeś już się wypowiedział ty za to kręcisz kolejna gownoburze aby być jak to nazwałeś również atencjuszem
0
Hiszpański sędzia nie widział stempla. Nowe nie znałem
1
Jeszcze gorsza wersja nasze reprezentacji. Tutaj jest dzida na Isaka tylko niecelna.