0

@Daviix7 Drogawo walczę z myslami czy kupić coś nowego wtedy swojego 5008 2014 będę chciał oddać za 45

4

@FC1899Barca Barca ma umowę z kosmitami że jak ich nie sprzedają to Ci mogą ich porwać aby budowali piramidy na innej planecie.

0

@Wilczeq Boi się Wojtka i nie będzie grał

1

Gdzie jest Żul Kurde sie pytom jak wajchy już dawno wjechały?

0

@Sulimo No to jeśli tyłu ludzi twierdzi że syn bozy to jednak cudotwórca

0

@Kurkmen Chyba nie pomyślałeś z że stukałem z nadzieją ze coś do Ciebie dotrze no bez jaj.

1

@Rust_Cohle Piniondz się ma zgadzać a nie jakieś widzimisię bechora

2

@Kurkmen Czytam twoje komentarze i naprawdę po prostu przyznaj że jesteś rasistą i będzie git nikt nie będzie się czepiał. Nikt nie każe Ci kochać Ukraincow ale pogarda jaka w tobie jest do tego narodu to coś obrzydliwego.

10

@takisobiektos Swoje za uszami miał ale można odejść gdy klaszczą i dziękują Ci wszyscy nawet przeciwnicy. Teraz wyobraź sobie odejście w ten sposób Vateusza cała nasza polityka to zwykły syf i bagno.

0

@ProMILs To że palę ekogroszkiem a nie jak pan gazem spycha mnie do poziomu plebsu. Fajny z ciebie gość

0

@Emhyr Ja bym wolał w sylwestra.

1

Taka ciekawostka. W Rakowie pyka sobie Racovitan.

14

@Kz1234 Robson prosił abym ci potwierdził że czyta.

1

@michal26 Dupy nie urywa do tego frycowe beniaminka i widzimy jak to wygląda. Młodzi cały sezon pojechali słabiutko a mieli być wielkim plusem , starsi panowie dwaj raz jechał jeden raz drugi więc tak się nie da wygrać. Mam nadzieję że to się zaraz nie rozleci jak to w Ostrowie bywa a coś ktoś że Garcarki złe bo niby forsa bez faktur wypływała ale czy to prawda kto to wie.

1

@michal26 No to pojezdzali ale tak to jest jak po awansie nie było już z kim rozmawiać aby wzmocnić zespół

1

@Sulimo Ty chcesz abw a jego nawet ta durna partia się pozbyć nie potrafi

2

@HighestInTheRoom A co ja mam do tego? Nie chciałem Pisu a wybulić muszę lub marznąć. To co chyba nie bardzo dobrze czy się mylę?

0

@koksik2700 Kosmici dawno wiedzieli bo budowali.

4

Kurde Suarez przez kilka sezonów tak opowiadał. Ferran nie bądź jak Denis.

1

@PatrykBarca Ale co ty chcesz od tych ostatnich? Kolega opowiadał ze w cenniku było 50 zł a on miał tylko 30 i wtedy pani wykazała się złotym serduszkiem i dała mu rabat.

0

Ja myślę że to te @ Dworczyka wysyłali kosmici i Mati się pomylił obwiniając ruskich. Jak ważne musi być dobro Polaków dla obcych że od czasu piramid wrócili dopiero teraz by nas ratować przed Jarosławem.

0

Gdzie jest krokodyl się pytom bo zabić go chciolem aby ta ziemia pizgla w dół.

0

@bartekvisca Oj lipa a ja już nastawiony byłem że będę mógł obejrzec cyrk za friko a teraz muszę czekać do jutra.

1

W ten piękny poranek chciałem was poinformować że dziś znów wystąpi przed kamerami nie kto inny jak jastrząb wśród jastrzebi . Miłego dnia

1

@Uukasz_93 Co ci nie pasuje wszystko jest ok Jarek tak mówił a ja kocham pis i zawsze będę za pisem.

0

@Gacek5 Za darmo to nie drogo

0

@Pawel13sz Fajnie fajnie tak logicznie.

2

@Vitoo Nadworny atencjusz jak go nazwałeś już się wypowiedział ty za to kręcisz kolejna gownoburze aby być jak to nazwałeś również atencjuszem

0

Hiszpański sędzia nie widział stempla. Nowe nie znałem

1

Jeszcze gorsza wersja nasze reprezentacji. Tutaj jest dzida na Isaka tylko niecelna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?