La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

konto usunięte

4

Premier Morawiecki w Boronów: Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym.

Ciekawie się robi. Fajna zima się zapowiada

4

@Peszko07 Gadałem ostatnio z kumplem, kupił 3 tony węgla na zimę, i wybulił 9 koła, a i tak jeszcze będzie musiał ze dwie dokupić.

Chciały dziady pisu? No to będą mieli swój ukochany pisik. Bardzo dobrze, niech teraz marzną ciemnoty.

2

@HighestInTheRoom A co ja mam do tego? Nie chciałem Pisu a wybulić muszę lub marznąć. To co chyba nie bardzo dobrze czy się mylę?

0

@jaras121 Ale mi chodzi, stricte o zagorzałych wyborców, a nie o mnie czy o Ciebie.
Myślisz, że nie chciałbym, żeby ceny jedzenia, gazu czy benzyny wróciły do normy?
Jasne, że bym chciał, ale jeśli już więcej płacimy, to niech najbardziej odczuje to ta ciemnota co na nich głosowała i ma 1,500zł emerytury.
Zobaczymy z czego zapłacą za mieszkanie, za światło, gaz, jedzenie, leki czy opał na zimę, który co chwilę drożeje?
Kiedy jak nie teraz ten beton ma się obudzić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?