1

@Przemek2323 I za to kocham Pis mam dwa bombelki wykazuje najniższą krajową zona nie robi. Jutro trza składać wniosek o wyngiel bo bydzie zimom klepać a tak gmina do mimo że taki drogi. Jeszcze coś tam się wysympi i byle do przodu. Kocham Pis na zawsze będe za Pisem bo ksiondz i jego siostra tyż som.

1

@Rust_Cohle Matka, ciotka, babka i siostra Gaviego już stoją w kolejce. Zapisy robi nie kto inny jak Riczi bo myśli że coś mu się skapnie.

0

@RivaldoVitorBorba To słabo jej za godzinę płacą ja bym z wyra nie wstał.

0

ruska piknie sponiewierana

3

@AdamaTraore Co wy macie z tym PO jeszcze tylko brakuje wina Tuska i będzie ok. Teraz rządzi kaczor i to on jest za to odpowiedzialny.

0

@Medium Kijoka wyjmij.

0

@tomek8756 W to że Gavi bzykoł Szakire pewno że tak stara baba se małolata znalazła. Obrzydliwe

0

Ło ale emocje, ło spać nie bede mógł a tak poważnie nudne te mecze zaczynają być

1

@ViscaBarca123 Nawet gdyby to prawda była to i tak lepiej że matkę a nie Gaviego.

0

@DaPidejpi Jak to gdzie pracuje u tego nieroba szefa.

1

@MesQueUnClub_87 Kmiotek Igę na wielkim tv ogląda i śmieje się z Ciebie że ty na monitorze musisz.

0

@LaRoja Co za kwas bo Gavi do Pique będzie musiał tato mówić, przyzwyczai się.
Na wolną pozycję wychodzi Gavi i krzycz Stary podaj :)

3

@MesQueUnClub_87 Dej Pan spokój a jeszcze przyjdzie ten nierób szef i się przywala że znów nic nie robisz.

2

Kurde męczy mnie już ta robota siedzisz i musisz Igę na monitorze oglądać.

4

@DawidM110 Tak grał wszystkim kibicom na nerwach.

1

@Odcinkowy Zapytałem już tyle razy jaki górnik ma wpływ na cenę węgla a ty mi o jego pensji ,pytanie dotyczyło z mojej strony danego tematu nie pobocznego odpowiadasz do mnie więc staraj się odpowiadać na temat. Co do pensji czy Umtitiego interesuje że Barcy na niego nie stać? Ktoś z tymi górnikami te umowy podpisuje a że później wszyscy dokładają co to górnika obchodzi.

1

@Odcinkowy Jeszcze raz. O czym jest ten post o trupach czy o cenie węgla. Ktoś pyta co robi rząd z ceną a ty o górnikach.. To nie kopalnie i górnicy ustalają cenę za którą ów emeryt może go kupić. Ja to wiem że są nierentowne tylko co to ma do tematu.

0

@kuz Przecież Kulczyk żyje i mieszka na tej samej wyspie co Elvis oraz inni bulionerzy.

1

@AxelF No nie jest tylko jeśli z kopalni można kupić po 900 pan na placu u mnie w mieście wystawia za 3400 twierdząc że ma małą marże to gdzie jest reszta.

1

@Odcinkowy Czego ty nie rozumiesz? Co ma górnik do ceny węgla który emeryt musi kupić od dystrybutora. Górnicy święci nie są ale tak zamknijmy wszystko niech nie będzie niczego.

1

@Barca1992 Mają ziomeczków po dystrybutorach obsadzonych. Najgorsze jest to że wyszedł Sasin i powiedział że węgla nie braknie.

2

@Odcinkowy Co ma do tego górnik skoro na stronie pgg ekogorszek jest po 1000 zł ale już od Pana na placu 3200 zł. Górnicy nie są święci ale tutaj zarząd kopalni czytaj rodzinki pisiorów wraz z wybranymi przez siebie dystrybutorami kręcą wałki.

0

Czesław się zwyczajnie zesrał z Walia i zamurował gdy nie miał wyjścia wpuścił skrzydłowego który zrobił robotę.

1

Tymoteusz szybko umiem biegać Puchacz nadal na boisku. Czesiek nadal sobie bekę kręci.

0

Czas wpuscic nasze zagraniczne gwiazdy bo oczodoły bez tych kulek źle wyglądaja a zaro mi je wypali od tej padliny. Lewa manka z Puchaczem i pomagającym mu Góralskim to piękny żart z kibiców.

0

@koksik2700 Mordo ty moja.

0

@Vebrol El wiatrówkorz

0

@Messibestplayerintheworld No i nara cześć i żegnam trzym się tam gdziekolwiek byś nie był.

1

@Rust_Cohle Najlepiej wszystko za darmo byś się postarał o jakąś Dzesike i Brajanka a nie tylko do siebie.

3

@JimMorrisonFCB Wiadomo bogatych to się nawet bomby bojom i nie spadywujom na nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?