jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Zakładam że mieszkasz w Pcimiu ruskie wbijają i Andrzej mówi Pcim będzie wasz ale dajcie nam spokój. Ja mieszkaniec innego miasta jestem zadowolony ale Ty.
0
@Pilka_jest_okragla No i klasyk, wstawej zesrałeś się
0
@Tomix_83 MU damy Ci dwa razy tyle
FDJ zawsze marzyłem by tu grać.
0
@BlaseR9 Te Viaplay to takie PSG nakupią fachowców ale cała reszta leży i kwiczy.
1
@Pogba Tyn oprócz straty kręgosłupa dostał jeszcze potężnej sklerozy co wygadywał przez ostatnie siedem lat. Czy wszystkie Jarosławy takie jakieś dziwne są :)
0
@DonMatteo901 Super bowl 2022 występy przed meczem cyrk straszny nie ma co.
0
Ja to bym wywalił tego Morawieckiego jakoś tak słabo mu idzie rozpierducha. Zatrudnił bym w jego miejsce Bartolomeu dopiero byście zobaczyli co to jest gnój.
1
Komentarz usunięty
0
@socha Pakij się i wyjeżdżaj co by cię ten ktoś nie odnalazł za późno przykro mi.
1
@koksik2700 A dej Pan spokój a nie tu ludzi denerwujesz.
4
Jo bym to wygrała ale że mnie bolało to żym poddała tyn mecz
2
@MesQueUnClub96 Dwa worki ekogroszu
1
@Adamski69 Jakie to ma znaczenie kim jest wypowiada się publicznie ma zasięgi więc jak ktoś mu nawrzucał to on też tak powinien litości. Tak każdy wie jakim jest imbecylem dlatego kiedyś gdy nie było internetu tylko on i jego bliscy o tym wiedzieli a teraz zdobywa szacunek. Świetnie że to mi się odkleiło.
0
@Azi Czyli jak pójdziesz i nawrzucasz prezydentowi od h.. i innych tego typu to będzie ok jak odpowie Ci tak samo.
2
@Gosciuu Cóż za poziom publicznej debaty. Kolejny po Tomaszu H debil.
0
@Roobo Czyli nie są darmozjadami tylko wypełniają kontrakt.
1
@DaPidejpi Porównujesz wojnę do piłki nożnej i robisz z Roberta niewolnika. Coraz większe odklejki tu widzę
1
Militao obstawiam jeszcze z 5 kontuzji 4 boleści razem 8 minut gleby
1
W dupe z tym studiem, gdzie jest Tomek się pytam? Żartowałem mam nadzieję że już nigdy tegi głupiego ryja nie będę musiał oglądać
1
Kumpel fryzjera tymi strzałkami jara się jak ja gdy dostałem gumę kulkę za dzieciaka.
0
@zeko0 Tylko piłkę kopie zawodnik live
1
Piękny wylew i będzie bramka
9
Zaczynamy wszystkim znaną zabawę. Live milion okazji bramki 0. Real jeden farfocel i bramka.
0
Bożydar gdyby miał do wyboru Camila czy Benz w wyrku to Amerykanka poddała by się bez walki
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kibice Hiszpanscy gwiżdżą na hymn lm
3
Co to było za badziewie to nie mam pytań. Napiszę do tego cepa ceferina czy wie kto to jest Maryla Rodowicz i Zenek
3
Szejku stwierdził my nie gromy wy też nie bydziecie
0
@tristan87 ee ee ee to sie wysilił
1
Jaki cyrk finał Lm i ci gibaja przez płot jak na okręgówkę.
1
Komentarz usunięty