jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co ona graje, to jest mistrzostwo.
1
@michal26 Chcialem przypomnieć że parę miesięcy temu już się skończyła a Radwańska jest lepsza :)
1
@Medium Mi się podoba flaga Ugandy
1
Przecież ten tenis gdy gra Iga jest do bani. Przewidywalny jak Barca Pepa.
0
@Momals11 Przypominam że wojny nima a ty jesteś ten oświecony który o tym wie. Zabij krokodyla
0
@Semafor80 Ty to naprawdę napisałeś.
0
@tomek8756 Typowy rusek
0
@tristan87 Brawa za refleks i uratowanie tej Pani.
0
@ForcaMilosz To że oblała gościa farbą to błąd ale proszę ten koleś to bydle świnia i chodzący śmieć a ty ją do niego porównujesz.
0
@mrboom Wolę beko
0
@Pilka_jest_okragla Tyn to u nas karierę zrobił, co to za biznes bartek zrobili to łeb urywa
0
@Ynek Przecież to bez sensu zawsze mogę powiedzieć że coś zatail. Pierdyknie silnik a przecież może w każdej chwili i powiem że zatail bo wiedział i to ukrył. Coś słyszałem że prawo się zmieniło że kupując u handlarza są większe prawa ale nie od osoby prywatnej lecz nie wiem w 100% jak to dziala
0
@michal26 Po pierwszej? to tam ktoś broni
1
@Sulimo Pikne to psze Pana.
0
@Bruttal Toś się tero popisol.
0
@fart Tak jak Maciek pisał wcześniej a później zawodnicy warty pójdą sobie w miasto na piwko.
2
@ChampionLW Cześć Hajto podasz nam ten wzór.
0
@Deviler My mieliśmy lepszy bilans bramkowy z Realem dawać mnie tu mistrzostwo
1
@KrwawiaceoczyVEB Dzięki zapomniałem a szukać mnie się nie chciało
0
Gdzie Kolejorz sprzedał Kamińskiego?
0
@ShawnC Oj przepraszam wygłupiłem się jak mogłem zapomnieć
1
@MaziFCB To był menfart czego nie rozumiesz?
3
Tak patrzę na tego Alvesa to może jednak weźmiemy tego Suarez, Roniego i Inieste do obrony Puyol i lecim po tryplet.
2
@urbie999 Pierwsza wyjęta
0
Ci co tak płaczą ze nie mają Canal plus5 informuje że na Canal plus now też leci Barca.
1
No to bydzie 8 makgłaja na boichu
1
Jak Mu się kompromituje w tej chwili. Pewien as pisał po kilku kolejkach że z mentalem to o mistrza będą się bić.
2
@Janiama 4-0 dla Barcy. Niepoprawny optymizm to moje drugie Ja
0
4-0 ale lanie dostają.
0
@Survier Nie no ekstra mógł wyjąć z 10 młodych grać o utrzymanie abyś mógł się przywalić z drugiej strony. Tak trudno pojąć że miał inne zadanie do końca tego sezonu.