4

Co ona graje, to jest mistrzostwo.

1

@michal26 Chcialem przypomnieć że parę miesięcy temu już się skończyła a Radwańska jest lepsza :)

1

@Medium Mi się podoba flaga Ugandy

1

Przecież ten tenis gdy gra Iga jest do bani. Przewidywalny jak Barca Pepa.

0

@Momals11 Przypominam że wojny nima a ty jesteś ten oświecony który o tym wie. Zabij krokodyla

0

@Semafor80 Ty to naprawdę napisałeś.

0

@tomek8756 Typowy rusek

0

@tristan87 Brawa za refleks i uratowanie tej Pani.

0

@ForcaMilosz To że oblała gościa farbą to błąd ale proszę ten koleś to bydle świnia i chodzący śmieć a ty ją do niego porównujesz.

0

@mrboom Wolę beko

0

@Pilka_jest_okragla Tyn to u nas karierę zrobił, co to za biznes bartek zrobili to łeb urywa

0

@Ynek Przecież to bez sensu zawsze mogę powiedzieć że coś zatail. Pierdyknie silnik a przecież może w każdej chwili i powiem że zatail bo wiedział i to ukrył. Coś słyszałem że prawo się zmieniło że kupując u handlarza są większe prawa ale nie od osoby prywatnej lecz nie wiem w 100% jak to dziala

0

@michal26 Po pierwszej? to tam ktoś broni

1

@Sulimo Pikne to psze Pana.

0

@Bruttal Toś się tero popisol.

0

@fart Tak jak Maciek pisał wcześniej a później zawodnicy warty pójdą sobie w miasto na piwko.

2

@ChampionLW Cześć Hajto podasz nam ten wzór.

0

@Deviler My mieliśmy lepszy bilans bramkowy z Realem dawać mnie tu mistrzostwo

1

@KrwawiaceoczyVEB Dzięki zapomniałem a szukać mnie się nie chciało

0

Gdzie Kolejorz sprzedał Kamińskiego?

0

@ShawnC Oj przepraszam wygłupiłem się jak mogłem zapomnieć

1

@MaziFCB To był menfart czego nie rozumiesz?

3

Tak patrzę na tego Alvesa to może jednak weźmiemy tego Suarez, Roniego i Inieste do obrony Puyol i lecim po tryplet.

2

@urbie999 Pierwsza wyjęta

0

Ci co tak płaczą ze nie mają Canal plus5 informuje że na Canal plus now też leci Barca.

1

No to bydzie 8 makgłaja na boichu

1

Jak Mu się kompromituje w tej chwili. Pewien as pisał po kilku kolejkach że z mentalem to o mistrza będą się bić.

2

@Janiama 4-0 dla Barcy. Niepoprawny optymizm to moje drugie Ja

0

4-0 ale lanie dostają.

0

@Survier Nie no ekstra mógł wyjąć z 10 młodych grać o utrzymanie abyś mógł się przywalić z drugiej strony. Tak trudno pojąć że miał inne zadanie do końca tego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?