jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Panpiwkarz Od przyszłego sezonu liga angielska, będąc sponsorem jakiegoś klubu bym się chyba wycofał.
0
@Janiama Kibice z internetu Ci przeszkadzają proszę cię.
7
Zawodnicy Frankfurtu bawią się teraz na stadionie jak kibice cały mecz. Dla mnie to jest największą kompromitacja dzisiejszego wieczoru. Gdyby takie coś się wydarzyło na Legii lub w Poznaniu to kibice którzy sprzedali swoje wejściówki nigdy więcej nie ujrzelu by meczu na żywo
0
Śpiewy jak by u siebie grali, tam ktoś powinien robotę przed meczem stracic
0
Socios też piękny cyrk odstawili nie ma jak pomoc drużynie. Mam wrażenie że ich tam jest więcej niż kibiców Barcy
0
@POLAK12345 Znaczy tylko tyle i aż tyle że widać progres i powinno być jeszcze lepiej.
0
Nie chwytam dlaczego sprzedaje się takim dziadom transmisję. Dla takiej angielskiej ligi to będzie antyreklama.
0
@Zoker Znalazłem ale mam horom curke i kciałem jej dać. Nie gniewaj się ok
0
@jacobFCB Za daleko sięgasz :)
0
@mekston Villarreal oczywiscie
1
@GeneralXavi No widzisz a debilek hajto w studiu opowiada że wszedł i był bardzo zaglubiony. Kto tego głupka tam zaprasza
1
@jedrek7000 Nie widzisz czy piszesz aby pisać
0
Podajcie nazwę drużyny która ma korzystny wynik i w ostatnich dziesięciu minutach będzie grał inaczej. Symulki gra na czas to robi każdy zespół który będzie premiowany do następnej rundy. Dziś banda zagrała świetny mecz ale to nie wystarczyło. Mecz z Realem może być całkowicie co innego. W nagrodę posłuchajcie co gada jeden z największych debili telewizyjnych tomek hajto
0
@PodkarpackiKibic Dla ciebie lepszy od Suarez będzie Higuain
0
@IronSanHybrid Coś ty się tak obudził znajdź mi zespół który w takich okolicznościach nie będzie grał na czas. Grali 70 minut normalnie później bronisz wyniku. Od kiedy ty piłkę oglądasz
0
@Momals11 Chłop się kładzie przed kontaktem zwykły nur
0
@Momals11 A który ty oglądasz
0
Myślicie że vrsajko zeżarł tego gila :)
15
Po co we Francuskich czołgach są lusterka?
-Aby żołnierze mogli zobaczyć front
1
@Mario96w Kłamie Cię o 7:12
0
@Cataloniec94 Dziś studia nie będzie bo po co pokazywać jak ryczą prowadzący
0
Terlecki junior jest tak zmęczony że się zaraz porzyga
5
Baja mynsia się posrala
2
Bałwanek ale pojechał.
0
Var bo ręka byla
3
Kwasemiro umiero nowe nie znałem
1
Dziadek zajechał towarzystwo. To się nie może udać gdy Tuchel jeszcze po przerwie wpuści świeżych zawodników.
1
I po tym podaniu widać jak mało inteligentnym jak ktoś woli głupim zawodnikiem jest vini. Wystarczy popatrzeć jak on broni, wygląda jak kura której ucieli łeb
1
@DaPidejpi Żyłkę a gdyby pękła to by uszy odpadły.
0
@AlexDark00 To nie jest poczucie bezkarności a bycie po prostu debilem który nie rozumie konsekwencji swojego zachowania.