0

@Panpiwkarz Od przyszłego sezonu liga angielska, będąc sponsorem jakiegoś klubu bym się chyba wycofał.

0

@Janiama Kibice z internetu Ci przeszkadzają proszę cię.

7

Zawodnicy Frankfurtu bawią się teraz na stadionie jak kibice cały mecz. Dla mnie to jest największą kompromitacja dzisiejszego wieczoru. Gdyby takie coś się wydarzyło na Legii lub w Poznaniu to kibice którzy sprzedali swoje wejściówki nigdy więcej nie ujrzelu by meczu na żywo

0

Śpiewy jak by u siebie grali, tam ktoś powinien robotę przed meczem stracic

0

Socios też piękny cyrk odstawili nie ma jak pomoc drużynie. Mam wrażenie że ich tam jest więcej niż kibiców Barcy

0

@POLAK12345 Znaczy tylko tyle i aż tyle że widać progres i powinno być jeszcze lepiej.

0

Nie chwytam dlaczego sprzedaje się takim dziadom transmisję. Dla takiej angielskiej ligi to będzie antyreklama.

0

@Zoker Znalazłem ale mam horom curke i kciałem jej dać. Nie gniewaj się ok

0

@jacobFCB Za daleko sięgasz :)

0

@mekston Villarreal oczywiscie

1

@GeneralXavi No widzisz a debilek hajto w studiu opowiada że wszedł i był bardzo zaglubiony. Kto tego głupka tam zaprasza

1

@jedrek7000 Nie widzisz czy piszesz aby pisać

0

Podajcie nazwę drużyny która ma korzystny wynik i w ostatnich dziesięciu minutach będzie grał inaczej. Symulki gra na czas to robi każdy zespół który będzie premiowany do następnej rundy. Dziś banda zagrała świetny mecz ale to nie wystarczyło. Mecz z Realem może być całkowicie co innego. W nagrodę posłuchajcie co gada jeden z największych debili telewizyjnych tomek hajto

0

@PodkarpackiKibic Dla ciebie lepszy od Suarez będzie Higuain

0

@IronSanHybrid Coś ty się tak obudził znajdź mi zespół który w takich okolicznościach nie będzie grał na czas. Grali 70 minut normalnie później bronisz wyniku. Od kiedy ty piłkę oglądasz

0

@Momals11 Chłop się kładzie przed kontaktem zwykły nur

0

@Momals11 A który ty oglądasz

0

Myślicie że vrsajko zeżarł tego gila :)

15

Po co we Francuskich czołgach są lusterka?
-Aby żołnierze mogli zobaczyć front

1

@Mario96w Kłamie Cię o 7:12

0

@Cataloniec94 Dziś studia nie będzie bo po co pokazywać jak ryczą prowadzący

0

Terlecki junior jest tak zmęczony że się zaraz porzyga

5

Baja mynsia się posrala

2

Bałwanek ale pojechał.

0

Var bo ręka byla

3

Kwasemiro umiero nowe nie znałem

1

Dziadek zajechał towarzystwo. To się nie może udać gdy Tuchel jeszcze po przerwie wpuści świeżych zawodników.

1

I po tym podaniu widać jak mało inteligentnym jak ktoś woli głupim zawodnikiem jest vini. Wystarczy popatrzeć jak on broni, wygląda jak kura której ucieli łeb

1

@DaPidejpi Żyłkę a gdyby pękła to by uszy odpadły.

0

@AlexDark00 To nie jest poczucie bezkarności a bycie po prostu debilem który nie rozumie konsekwencji swojego zachowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?