jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Włanczaj pan to światło
1
@Nerazzurro Odwalony jak pasiekonik na dożynki
0
@Freudysta A ty co?
0
Spoko w drugie połowie spuchną dobice nastapi u siebie i będzie po płaczu.
0
@eydeem To jest taki bardziej czarny pepe
0
@zaiks Szkoda to jest jak świnia w żyto wejdzie. Druga szkoda ze nie czaisz że możesz pisać na stronie Barcy, tylko jaki sens ma pisanie że szkoda ze Real nie prowadzi 4 1. Przecież to jest debilne
1
Brazylowłoch to taki Europejczyk z ameryki
0
@zaiks Real by to z ni m wygrał.
0
@messi564 @Ghotti Jeśli potrzebujesz drzwi zew i wew to koło 11 kwietnia pierwsi producenci już podnoszą ceny. Panele podłogowe od 12 kwietnia również w górę. Oprócz podwyżek ma zacząć brakować znów płyty i po prostu panele plus drzwi wew będzie problem kupić. Próbujcie się dogadać ze sprzedającymi czy by nie mogli wam trzymać my tak robimy i mamy w pizdu klientów.
0
@Ghotti Stolarka drzwiowa w ciągu roku jakieś 30%.
2
@damianex10 I jeszcze ta jego Panna która tylko z nim dla piniendzy jest ciekawe czy o tym wie.
0
@koziar Ja pamiętam robiłem tam zakupy ale ciebie nigdy nie widziałem,
1
@quarto Nie wiem czy to legalne ale możesz bzykac starsze Panie myślę że przy dobrej reklamie wytargasz więcej.
1
@Janiama 5 do 1 obstawiam Ja
0
@Emhyr Młody Busi.
0
@tbas Ja tam wieże i jeśli go wygrają zabraniam Ci się cieszyc:)
2
@leviOsa Według Szpakowskiego gra cały czas.
0
@tomek8756 Obejrzołem pu wincy nie dom rady.
0
@Pawlak1992 Nic nie załapałeś. Co ci z pięknej sali jak goście będą mieli cię w d..
0
@Pawlak1992 Na Twój jeden głos że bebe jest wiele innych na tak. Tak samo to pewnie wygląda w całości, większość ludzi cieszy że pomyśleli ekologicznie że można później pozyskać elementy do czego innego ale najważniejsze że źle wygląda. Wesele natomiast wolę w stodole z rodziną i przyjaciółmi którzy przyszli ze mną świętować niż oglądać piękna salę.
0
@MeMyselfAndI Ale ja zakładam że oni te punkty pogubią teraz i wtedy będziemy zależni od siebie. Jeśli dziś przegrają później Atleti Sevilla to my wygrywając wszystko zawijamy mistrza. Wiem wiem marzenia ściętej głowy ale wierzyć trzeba.
0
@damian16161212 Gdyby Real się potknął jutro a my byśmy wygrali mamy 9 pkt straty ale jedno spotkanie mniej. Zakładając że je wygramy zostaje 6 pkt a najbliższe mecze białych to mogą być ciężary.
1
Dziś Celta pyknie białych i zacznie się w Realu nerwowo robić ponieważ terminarz łatwy nie będzie do końca sezonu.
1
@Rust_Cohle Na kogo uprzejmie doniosłes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Nano22 Tylko sąd może tu coś zrobić.
0
@JackH Dziękuję za odpowiedź.
1
@JackH Pewnie wszyscy wiedzą że ten budynek jest ambasada Słowenii no na bank. Odpowiesz na pytanie jaką ludzie widzą flagę podczas wiatru ?
2
@JackH Powiedz co zobaczysz w Kijowie z daleka jak odpowiednio zawieje wiatr. Druga sprawa jest to decyzja Słowenii a jedyny absurd to twoja wypowiedź i przywalenie się bo tak.
0
@OsamaDembele To trza se było sofe na urodziny zamówić.