2

@Wojcio Ja i moja koleżanka ale również kolega i brat wróciliśmy po pracy do własnego domu. Położyliśmy się na kanapie i oglądaliśmy telewizję. Po pewnym czasie zamówiłem sobie pizze bo mnie stać. Teraz czytam forum w swoim kraju i dochodzę do wniosku że ogół moich rodaków jest ok ale trafiają się egoiści lewel hard.

1

@paweldunajecfcb Śmierć w Wenecji ale musisz chwilę poczekać aż się rozkręci.

10

@dniel Błędem było brak żółtej kartki. Zamykam dyskusję.

0

@Ptasior Przecież nasza elyta dziennikarska leciała na walkę a ty się ramblowych ekspertów czepiasz.

0

@Momals11 Ja mam tylko nadzieję że ty te swoje durnoty wygłaszasz również wśród swych znajomych o ile takich posiadasz oraz publicznie aby każdy mógł poznać Twoje zdanie. Jeśli natomiast robisz to tylko w necie to zwykła z ciebie.

0

Auba ale gra piach

0

@MarcelNJ11 Ale to jak? Nie wykupujesz a chcesz żeby się włączyło

3

@Kgorecki2500 najlepiej w Choroszczy w jakimś pomieszczeniu gdzie będzie przebywała sama i sobie krzywdy nie zrobi.

1

@pt9 No nie no kur... no nie uciekasz z łóżka żeby nie widzieć nie umalowanej żony. Sex robicie tylko w środku dnia bo wieczorem w łóżku to już nie bo jest brzydka.

1

@Chaoss Ale tam już jest diagnoza czy on nadal w to wierzy co mówi?

1

@AFA90 Potrzymaj mi piwo. Matka Rabiota

19

Żółty statku podwodny pir... się. Powiedzieli kibice Juventusu:)

0

@PodkarpackiKibic Tak ale największe szanse miał Gomes.

0

@MesQueUnClub08 Wiesz dlaczego ludzie nie szydza z Lewego. Z bardzo prostego powodu, chłop potrafi się zachować nie płacze o złote piłki kapcie i inne nagrody. Krystynie z jego najlepszych czasów zostało tylko ego które nie idzie w parze z gra a macha szkitami jak by był nadal najlepszy w zespole.

1

@draxidox Napisała matka polka co chciała kolesia udupić i skazać dla swojej kariery i gdy można trochę powrzucać Donaldowi wyłazi z szafy. Wstrętna wredna baba.

1

Makgłaja chce być jak Bruno.

1

@Jakchcesz Za ile odkupiłeś te cuda co zeżarłes od kolegi.

0

@Lordzi To niech se pewnego rudego Holendra wezmą według pewnego użytkownika on by to ogarnął

2

O tero bydzie machanie pazurami.

0

@Pilka_jest_okragla Marcelo będzie się ścigał z Traore hehe

0

@Azacca Jakbym pisałem tyle bredni co Ty to też bym miał grubo:)

0

Myślicie że ta pani z kartka w ruskiej telewizji jeszcze żyje?

0

@wawrzyn1 Casemiro a nie czekaj.

0

Co ten orłowski się tak podnieca tym zuniorem.

0

Drugi junior się rozgrzewa. Terlecki junior.

0

@AmigoBlancos Coś się tak odpalił?

1

@MesQueUnClub96 Ale ja mam konia i kilka zdjęć z nim.

1

O komentator widział czerwona kartkę

0

@Herato Wychodzi że 53 gr. ale pewnie swoje jeszcze zabrał kantor więc raczej budował się nie będzie.

0

@Vebrol Dzięki tobie czuje się lepiej wiedząc że jest większy przegryw niż ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?