jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wojcio Ja i moja koleżanka ale również kolega i brat wróciliśmy po pracy do własnego domu. Położyliśmy się na kanapie i oglądaliśmy telewizję. Po pewnym czasie zamówiłem sobie pizze bo mnie stać. Teraz czytam forum w swoim kraju i dochodzę do wniosku że ogół moich rodaków jest ok ale trafiają się egoiści lewel hard.
1
@paweldunajecfcb Śmierć w Wenecji ale musisz chwilę poczekać aż się rozkręci.
10
@dniel Błędem było brak żółtej kartki. Zamykam dyskusję.
0
@Ptasior Przecież nasza elyta dziennikarska leciała na walkę a ty się ramblowych ekspertów czepiasz.
0
@Momals11 Ja mam tylko nadzieję że ty te swoje durnoty wygłaszasz również wśród swych znajomych o ile takich posiadasz oraz publicznie aby każdy mógł poznać Twoje zdanie. Jeśli natomiast robisz to tylko w necie to zwykła z ciebie.
0
Auba ale gra piach
0
@MarcelNJ11 Ale to jak? Nie wykupujesz a chcesz żeby się włączyło
3
@Kgorecki2500 najlepiej w Choroszczy w jakimś pomieszczeniu gdzie będzie przebywała sama i sobie krzywdy nie zrobi.
1
@pt9 No nie no kur... no nie uciekasz z łóżka żeby nie widzieć nie umalowanej żony. Sex robicie tylko w środku dnia bo wieczorem w łóżku to już nie bo jest brzydka.
1
@Chaoss Ale tam już jest diagnoza czy on nadal w to wierzy co mówi?
1
@AFA90 Potrzymaj mi piwo. Matka Rabiota
19
Żółty statku podwodny pir... się. Powiedzieli kibice Juventusu:)
0
@PodkarpackiKibic Tak ale największe szanse miał Gomes.
0
@MesQueUnClub08 Wiesz dlaczego ludzie nie szydza z Lewego. Z bardzo prostego powodu, chłop potrafi się zachować nie płacze o złote piłki kapcie i inne nagrody. Krystynie z jego najlepszych czasów zostało tylko ego które nie idzie w parze z gra a macha szkitami jak by był nadal najlepszy w zespole.
1
@draxidox Napisała matka polka co chciała kolesia udupić i skazać dla swojej kariery i gdy można trochę powrzucać Donaldowi wyłazi z szafy. Wstrętna wredna baba.
1
Makgłaja chce być jak Bruno.
1
@Jakchcesz Za ile odkupiłeś te cuda co zeżarłes od kolegi.
0
@Lordzi To niech se pewnego rudego Holendra wezmą według pewnego użytkownika on by to ogarnął
2
O tero bydzie machanie pazurami.
0
@Pilka_jest_okragla Marcelo będzie się ścigał z Traore hehe
0
@Azacca Jakbym pisałem tyle bredni co Ty to też bym miał grubo:)
0
Myślicie że ta pani z kartka w ruskiej telewizji jeszcze żyje?
0
@wawrzyn1 Casemiro a nie czekaj.
0
Co ten orłowski się tak podnieca tym zuniorem.
0
Drugi junior się rozgrzewa. Terlecki junior.
0
@AmigoBlancos Coś się tak odpalił?
1
@MesQueUnClub96 Ale ja mam konia i kilka zdjęć z nim.
1
O komentator widział czerwona kartkę
0
@Herato Wychodzi że 53 gr. ale pewnie swoje jeszcze zabrał kantor więc raczej budował się nie będzie.
0
@Vebrol Dzięki tobie czuje się lepiej wiedząc że jest większy przegryw niż ja.