jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz Xavi to cienias a to wszystko zasługa rudego:)
0
@Woland10 Dzięki czekałem na Aube i resztę. Tylko tyle chciałem przeczytać.
0
@Woland10 dawno nie czytałem czegoś fajnego mógłbyś nam napisać że to dzięki Komanowi gramy tak ładnie a Xavi to ciągnie na jego paliwie.
4
@Kgorecki2500 Zawodnicy Betisu powinni wyjść i zejść z boiska a Ruski by zostali z gwizdami.
13
@Kgorecki2500 Ten mecz nie powinien się odbyć.
0
@Woland10 Czy mógłbym mieć prośbę do wszystkich aby trolujacym nie odpisywać.
0
@gumaz Zdania ekspertów są podzielone.
0
@Seba_89_ A ten od cinquecento to z Beatą wygrał? Powodzenia
0
@Emhyr @Woland10 ma inne zdanie a on się zna:)
0
@bartas97 Ida na mistrza Panie 100 lecie zobowiązuje.
0
@bartas97 Lech to nie z Warszawy jest.
0
Dwa sąsiadujące zespoły w tabeli trza było stawiać miliony na remis. Fajny tyn mistrz Polski
0
@Sheva77 Remontuje swoje mieszkanie gdyby mógł napisałby dużymi literami.
0
Tak się chwalili ze od wczoraj tam siedzą a głosu nie ogarnęli.
0
Wchodzi pozamiatać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Napoli Napoli kupon ci....
1
@masq Przecież on go wymieni na któregoś z nich widać że się nie znasz na tych transferach.
1
Tak se teraz rokminiam i myślę że od dawna wolałem Ligę Europy od Ligi Mistrzów.
0
No i nie zawiódł mnie. To był świetny mecz Bayernu zniszczył ich w drugiej połowie to byi koncert. Ogląda cymbał mecz i widzi tyie co na pasach.
2
I tero po strzałkach i rozkminach kumpla fryzjera posłuchamy reszty ekspertów w tym genuusza taktyki byłego selekcjonera Jagieloni największego dzbana czyli Tomasza Hajto.
0
No to zobaczymy czy Alemany to taki top. Jutro liczę na podpisanie Camary bramkarza i Adamu jak nie to zwolnić gościa.
1
Co gość bron to nie mam pytań
0
Fajnie zaiwaniaja te chłopaczki. Gavi by się tam czuł jak ryba w wodzie.
0
Baja w plecy miód na moje oczy.
3
@FC1899Barca Mo andruta niech się cieszy.
0
@OsamaDembele Kurde do pełnej ekstazy brakuje już mi tylko informacji co w tym czasie robił Bembele
0
Wiater najgorszy.
1
@FC1899Barca Klasykiem polecę. W punkt
1
@Kgorecki2500 Terlecki wygląda jak dziadek Modrica.