2

@Jakchcesz Xavi to cienias a to wszystko zasługa rudego:)

0

@Woland10 Dzięki czekałem na Aube i resztę. Tylko tyle chciałem przeczytać.

0

@Woland10 dawno nie czytałem czegoś fajnego mógłbyś nam napisać że to dzięki Komanowi gramy tak ładnie a Xavi to ciągnie na jego paliwie.

4

@Kgorecki2500 Zawodnicy Betisu powinni wyjść i zejść z boiska a Ruski by zostali z gwizdami.

13

@Kgorecki2500 Ten mecz nie powinien się odbyć.

0

@Woland10 Czy mógłbym mieć prośbę do wszystkich aby trolujacym nie odpisywać.

0

@gumaz Zdania ekspertów są podzielone.

0

@Seba_89_ A ten od cinquecento to z Beatą wygrał? Powodzenia

0

@Emhyr @Woland10 ma inne zdanie a on się zna:)

0

@bartas97 Ida na mistrza Panie 100 lecie zobowiązuje.

0

@bartas97 Lech to nie z Warszawy jest.

0

Dwa sąsiadujące zespoły w tabeli trza było stawiać miliony na remis. Fajny tyn mistrz Polski

0

@Sheva77 Remontuje swoje mieszkanie gdyby mógł napisałby dużymi literami.

0

Tak się chwalili ze od wczoraj tam siedzą a głosu nie ogarnęli.

0

Wchodzi pozamiatać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Napoli Napoli kupon ci....

1

@masq Przecież on go wymieni na któregoś z nich widać że się nie znasz na tych transferach.

1

Tak se teraz rokminiam i myślę że od dawna wolałem Ligę Europy od Ligi Mistrzów.

0

No i nie zawiódł mnie. To był świetny mecz Bayernu zniszczył ich w drugiej połowie to byi koncert. Ogląda cymbał mecz i widzi tyie co na pasach.

2

I tero po strzałkach i rozkminach kumpla fryzjera posłuchamy reszty ekspertów w tym genuusza taktyki byłego selekcjonera Jagieloni największego dzbana czyli Tomasza Hajto.

0

No to zobaczymy czy Alemany to taki top. Jutro liczę na podpisanie Camary bramkarza i Adamu jak nie to zwolnić gościa.

1

Co gość bron to nie mam pytań

0

Fajnie zaiwaniaja te chłopaczki. Gavi by się tam czuł jak ryba w wodzie.

0

Baja w plecy miód na moje oczy.

3

@FC1899Barca Mo andruta niech się cieszy.

0

@OsamaDembele Kurde do pełnej ekstazy brakuje już mi tylko informacji co w tym czasie robił Bembele

0

Wiater najgorszy.

1

@FC1899Barca Klasykiem polecę. W punkt

1

@Kgorecki2500 Terlecki wygląda jak dziadek Modrica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?