jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jak ten brazol się kładzie jest żałosne co ma piłkę to leży cep
2
Nie wiem kto jest gorszy sędzia i brak varu czy Ci piękni komentatorzy.
1
@Ojciec5tkidzieci Śmiali się z Mateusza a jednak Polska piłka rośnie w siłę.
0
@MarioVeB! I tutaj trzeba było stawiać Real w tym sezonie co mecz lanie a kursy na Barcę wysokie
0
Druga kwarta lejemy Real 36 do 10 kurs był powyżej 2 ale do końca jeszcze daleko
0
@amanter Kurde pokazują gdzieś?
0
Wie ktoś może czy pokazują gdzieś w telewizorni mecz Barcy z Realem
0
@pax Myślę że tutaj jest problem ze znaczeniem słowa nienawiść.
0
@aleksandrowielki Pewnie Aleksander Wielki montował.
0
@aleksandrowielki Może się podobać lub nie ale pewnie sprzedałbyś dom samochód i 3 mieszkania rodziny a na podłogę nadal by nie stykło.
4
@FC1899Barca Panie ja zniese wszystkie podatki zus na co to komu prąd za darmo dam a z unii to my wyjdziem na naszych warunkach a oni będą nam jeszcze płacić przez 300 lat.
Pozdrawiam Stanisław Żółtek vel Paweł Tanajno se wybierz tylko nie zapomnij na mnie zagłosować.
0
@msmsms Ja się wypowiem po rundzie wiosennej ponieważ gra słabiej niż nas do tego przyzwyczaił lecz on tam poszedł wygrać ligę mistrzów i myślę że wiosna będzie zdecydowanie lepsza. Stawiajcie chałupy bo wiosna i jesień znów będzie tego Pana.
1
Komentarz usunięty
0
@Katalończyk 99 dzinki oddam zaś potym
3
Uwaga oglądam od dawna ale zawsze mogę napisać że dopiero wlaczylem może bydom jakie herby
1
@Semafor80 Ale to ty dzwonisz.
0
Filix loto u nich co to za jeden?
36
Babiarz właśnie stwierdził że skoki wróciły do domu i wygrywamy. Tymu już też łeb poryli
0
Adam jak by trafił w wiater to na tym skrzywionym konkursie mógłby wygrać.
0
@sebasek99 Chłopie coś nie halo chyba- poprosiłem Olgę o taniec, który z racji alkoholowego już klimatu stał się bardzo bliski a w dalszej opowieści Ci obcy facet przeszkadza. Pikna ta twoja moralność.
0
@BART97 Co to som te zymby?
1
@Woland10 Powinieneś dostać bana za spoilerowanie.
0
@Momals11 Co znaczy uwiodla przyłożyła mu giwere do głowy czy jak? Jeśli koleś jest tępy i bzyka byle co to byle co może mu się przytrafić. To że ma pieniądze nie znaczy że musi zachowywać się jak łeb i chyba jeśli tak się zachowuje to wie jakie jest ryzyko.
4
Fajny ten mecz szkoda tylko że wieje i mi prąd wyłączyli wczoraj o 23.
3
@BART97 Co ty skorzysta z prawa Webstera i wróci.
0
U was też tak wieje?
0
@Criss18Barca Jakiego gola trochę obiektywizmu widać że piłka na lini
2
@JimMorrisonFCB Ooooo jesteś zły bardzo zły :)
0
@BartqRKO Bo jeżdżac trza umieć.
3
Myślicie że zdiagnozowano gdzieś większy ból dupy niż ten jaki będzie miał ojciec dyrektor w niedzielę.