1

To jak ten brazol się kładzie jest żałosne co ma piłkę to leży cep

2

Nie wiem kto jest gorszy sędzia i brak varu czy Ci piękni komentatorzy.

1

@Ojciec5tkidzieci Śmiali się z Mateusza a jednak Polska piłka rośnie w siłę.

0

@MarioVeB! I tutaj trzeba było stawiać Real w tym sezonie co mecz lanie a kursy na Barcę wysokie

0

Druga kwarta lejemy Real 36 do 10 kurs był powyżej 2 ale do końca jeszcze daleko

0

@amanter Kurde pokazują gdzieś?

0

Wie ktoś może czy pokazują gdzieś w telewizorni mecz Barcy z Realem

0

@pax Myślę że tutaj jest problem ze znaczeniem słowa nienawiść.

0

@aleksandrowielki Pewnie Aleksander Wielki montował.

0

@aleksandrowielki Może się podobać lub nie ale pewnie sprzedałbyś dom samochód i 3 mieszkania rodziny a na podłogę nadal by nie stykło.

4

@FC1899Barca Panie ja zniese wszystkie podatki zus na co to komu prąd za darmo dam a z unii to my wyjdziem na naszych warunkach a oni będą nam jeszcze płacić przez 300 lat.
Pozdrawiam Stanisław Żółtek vel Paweł Tanajno se wybierz tylko nie zapomnij na mnie zagłosować.

0

@msmsms Ja się wypowiem po rundzie wiosennej ponieważ gra słabiej niż nas do tego przyzwyczaił lecz on tam poszedł wygrać ligę mistrzów i myślę że wiosna będzie zdecydowanie lepsza. Stawiajcie chałupy bo wiosna i jesień znów będzie tego Pana.

1

Komentarz usunięty

0

@Katalończyk 99 dzinki oddam zaś potym

3

Uwaga oglądam od dawna ale zawsze mogę napisać że dopiero wlaczylem może bydom jakie herby

1

@Semafor80 Ale to ty dzwonisz.

0

Filix loto u nich co to za jeden?

36

Babiarz właśnie stwierdził że skoki wróciły do domu i wygrywamy. Tymu już też łeb poryli

0

Adam jak by trafił w wiater to na tym skrzywionym konkursie mógłby wygrać.

0

@sebasek99 Chłopie coś nie halo chyba- poprosiłem Olgę o taniec, który z racji alkoholowego już klimatu stał się bardzo bliski a w dalszej opowieści Ci obcy facet przeszkadza. Pikna ta twoja moralność.

0

@BART97 Co to som te zymby?

1

@Woland10 Powinieneś dostać bana za spoilerowanie.

0

@Momals11 Co znaczy uwiodla przyłożyła mu giwere do głowy czy jak? Jeśli koleś jest tępy i bzyka byle co to byle co może mu się przytrafić. To że ma pieniądze nie znaczy że musi zachowywać się jak łeb i chyba jeśli tak się zachowuje to wie jakie jest ryzyko.

4

Fajny ten mecz szkoda tylko że wieje i mi prąd wyłączyli wczoraj o 23.

3

@BART97 Co ty skorzysta z prawa Webstera i wróci.

0

U was też tak wieje?

0

@Criss18Barca Jakiego gola trochę obiektywizmu widać że piłka na lini

2

@JimMorrisonFCB Ooooo jesteś zły bardzo zły :)

0

@BartqRKO Bo jeżdżac trza umieć.

3

Myślicie że zdiagnozowano gdzieś większy ból dupy niż ten jaki będzie miał ojciec dyrektor w niedzielę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?