jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan9512 Żyj i daj żyć innym.
0
@tomek8756 Ja kocham pis i zawsze będę z pisem :)
0
@Tuc Po pierwsze nie palisz dziś nie myśl o jutrze tygodniu czy roku zacznij od dziś i tak każdego dnia. Gdy minie głód nikotynowy pojawia się podpowiedzi głowy nałogowca że tylko parę mochów tylko jedna fajka i tutaj musisz szybko zareagować co masz dzięki nie paleniu i żadne plusy z palenia nie powinny ci przyćmić tych złych. Pamiętaj jeden moch to za dużo cała paczka za mało. 3 się idzie żyć bez fajek a uzależnienie jak każde uzależnienie może odezwać się nawet po wielu latach powodzonka
0
Kapitano nie dźwignął presji ale ile on strzelo i jak pomaga drużynie. Bierze na siebie 11 przeciwników co daje wiele możliwości kolegom z drużyny a Ci miażdżą rywali. Niedługo powinni być na 5 miejscu, chyba.
0
@Woland10 Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.
0
@Woland10 Kurde tylko jak utrzymają to Xavi miał rację a ty się skompromitowałeś prawda.
0
Costa prawie przewrócił Ronalda :)
5
Kisiel co by się nie wygłupiał.
0
@DaPidejpi 11 mecz wygrany z rzędu na farcie. Kurde gorzej jak zaczną wygrywać przekonująco
0
@michal26 Garbacz zagra w Stali w późniejszym terminie więc w Ostrowie zadowoleni.
2
Iron jutro się obudzi i będzie linki lub paska szukał.
0
@Bocheno1 Oprócz wypłaty trza jeszcze dupe lizać jacusiowi a tego robić ludzie z godnością nie chcą.
2
@Encore Odpowiem mimo że pytanie nie było do mnie. Mam nadzieję że jest nawalony jak stodola po zbiorach bo jeśli rusza się tak na trzeźwo to fajny z niego baton.
4
@aldewir Największym sukcesem w piłce jest być w nią najlepszym złote piłki to taki dodatek od publiczności.
2
@DwayNee To taka kobieta pracująca jest żadnej pracy się nie boi.
0
@masq Oglądałeś mecz czy flashscore.pl było. Chłopie on od 65 minuty nie pojawił się na swojej połowie . Wiecznie macha łapami do kolegów co by na niego grali nawet gdy jest sam a przeciwników 5 co przekłada się na wiele strat bo inaczej mr. Mental się obrazi. Jeśli te jego bramki tak ciągną zespół to ktoś chyba majstrował przy tabeli. Ty naprawdę nie widzisz że gość wnosi tyle w meczach co Krzysiu Piątek z taką różnica że Polak nie wali fochów.
0
@masq Bo on ma mental a to że się kopie po czole zamiast pomagać drużynie to nic. Najważniejszy jest mental!!!
0
@Encore Będzie śpiewał w duecie z Marylą czy Zenkiem?
0
@Comentateiro Tatuś z mamusiom do Choroszczy.
7
@kaamil1910 To ilu nas jest?
0
@Pawel13sz Do widzenia
1
@Pawel13sz Nie żegnajmy się mówmy sobie do widzenia.
0
Odchodzę na notatnik.
0
Ten wafel Guardiola już sobie przewagę powiększa ale na gotowe i z takimi piniendzmi to każdy by umioł
0
@Woland10 To Ty tak serio myślałem że się posrałeś w trakcie spania.
0
@Woland10 Znowu sprzątasz wyro?
0
@tobiasson92 Znowu wszystko na Sasina bydzie.
1
@michal26 Bardzo wyrównane mam nadzieję że będą do końca takie same a zwycięzca zostanie zesloroczny mistrz. Jeśli jesteś z Wrocka pewnie w nowy rok się pojawię na hali 100 lecia.
0
@michal26 Ja sądzę że Czarni odpadną z tej rywalizacji w pierwszej czwórce wyląduje Zastal Ostrów Anwil i Wrocław dalej ciężko obstawiać wszystko zależy kto jak się jeszcze wzmocni.
0
@michal26 Kto twoim zdaniem powalczy o mistrza?