jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini Nie trzeba być chorym tylko trzeba mieć pieniądze i robić z nimi co się chce.
0
Powinna być czerwona jeszcze dla Fryda:)
0
Krisztianu zwany sympym.
0
Farfocel to był przepiękny a komentator opowiada jak to Bwnz umie się świetnie ustawić.
1
@ZielonySzparag Za mało merytorycznie a po za tym jest u mechanika więc nie przeczyta.
0
Propaganda w 1 przerzuciła się już na sport. Pierdolamento że zaważyła popularność.
0
Chciałem skromnie zapytać czy pynkla już komuś dupa czy trza czekać do końca.
6
Zunior wyglądał jak koń co trawę żre.
0
Kensi kensi kensi
19
Jesteśmy w tej chwili w takim położeniu że nie ważne jak tylko w górę tabeli. Na magię przyjdzie czas mam nadzieję.
0
@Cochise Załatwię jak pociągniesz za wstazke.
0
@puyol_presidend5 już wielmożny panie
0
Krystyna się grubo odpali pierwsi Ruscy później mogą być Szwedzi. Po tych barażach gdy nam wszystko grabieżcy oddają będziemy bogatym krajem.
0
Pociągnij za wstazke.
2
@Barca1992 Litrowy jabłkowy kubuś za 2 zl ale chyba przeterminowany to mnie jak zwykle wydymali.
0
@kaamil1910 Chciałbyś mieć taką pipe w Barcelonie?
0
@Walker Poszedłbym dalej i powiedział że to on.
3
Skazany za szantażowanie pornolem zostaje w nagrodę kapitanem drużyny. Fajnie się bawią w tym Madrycie.
0
@VandaI Ale 110 do przodu a co. Będę lazil pół życia do pracy aby ogarnąć siano po to żeby wieczorem oglądać mecz ulubionej drużyny na strimach. Na końcu do piochu ale z sianem w kiermanie i jest git. Jak śpiewał pewien znany raper bo żyć trzeba umic.
2
@pauletaa Co w tym śmiesznego bo nie chwytam.
0
@Danny Gaucho Ja osobiście wolałbym bez platformy.
2
@AmigoBlancos Somsiad za mnie płaci ale on nawet o tym nie wie.
1
Do wywalenia tyn Xavi same kolegi na boisku.
1
@Matelel Bo leci na Canal +
1
@Janiama 4 0 Barca ich zmieci z planszy
0
Komentarz usunięty
2
@tusieQ Nima paczki nima paczki co Jo tero zrobie jak żyć.
2
Niedoszły mąż Wieniawy wreszcie po za boiskiem.
1
Tunel i 0 1 Wojtek jest naprawdę w tej repce dramatyczny.
0
@xVENUMx A ty rusek jesteś czy co bo nie chwytam.