0

@l0Messini Nie trzeba być chorym tylko trzeba mieć pieniądze i robić z nimi co się chce.

0

Powinna być czerwona jeszcze dla Fryda:)

0

Krisztianu zwany sympym.

0

Farfocel to był przepiękny a komentator opowiada jak to Bwnz umie się świetnie ustawić.

1

@ZielonySzparag Za mało merytorycznie a po za tym jest u mechanika więc nie przeczyta.

0

Propaganda w 1 przerzuciła się już na sport. Pierdolamento że zaważyła popularność.

0

Chciałem skromnie zapytać czy pynkla już komuś dupa czy trza czekać do końca.

6

Zunior wyglądał jak koń co trawę żre.

0

Kensi kensi kensi

19

Jesteśmy w tej chwili w takim położeniu że nie ważne jak tylko w górę tabeli. Na magię przyjdzie czas mam nadzieję.

0

@Cochise Załatwię jak pociągniesz za wstazke.

0

@puyol_presidend5 już wielmożny panie

0

Krystyna się grubo odpali pierwsi Ruscy później mogą być Szwedzi. Po tych barażach gdy nam wszystko grabieżcy oddają będziemy bogatym krajem.

0

Pociągnij za wstazke.

2

@Barca1992 Litrowy jabłkowy kubuś za 2 zl ale chyba przeterminowany to mnie jak zwykle wydymali.

0

@kaamil1910 Chciałbyś mieć taką pipe w Barcelonie?

0

@Walker Poszedłbym dalej i powiedział że to on.

3

Skazany za szantażowanie pornolem zostaje w nagrodę kapitanem drużyny. Fajnie się bawią w tym Madrycie.

0

@VandaI Ale 110 do przodu a co. Będę lazil pół życia do pracy aby ogarnąć siano po to żeby wieczorem oglądać mecz ulubionej drużyny na strimach. Na końcu do piochu ale z sianem w kiermanie i jest git. Jak śpiewał pewien znany raper bo żyć trzeba umic.

2

@pauletaa Co w tym śmiesznego bo nie chwytam.

0

@Danny Gaucho Ja osobiście wolałbym bez platformy.

2

@AmigoBlancos Somsiad za mnie płaci ale on nawet o tym nie wie.

1

Do wywalenia tyn Xavi same kolegi na boisku.

1

@Matelel Bo leci na Canal +

1

@Janiama 4 0 Barca ich zmieci z planszy

0

Komentarz usunięty

2

@tusieQ Nima paczki nima paczki co Jo tero zrobie jak żyć.

2

Niedoszły mąż Wieniawy wreszcie po za boiskiem.

1

Tunel i 0 1 Wojtek jest naprawdę w tej repce dramatyczny.

0

@xVENUMx A ty rusek jesteś czy co bo nie chwytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?