jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe który zawodnik Psg podejdzie po koszulkę Messiego.
0
@vangoor O Panie nawet nie zauważyłem tego wielbłąda dzięki
0
Zapraszam na tvp2 Zenon na żywo cud miód i orzeszki.
17
Fajny ten Neymar taki nie za chudy.
0
@Getek Strzelił bym se w łeb po co się ten dzień męczyć.
2
@clyde To ja z innej strony. Ja pracuje od poniedziałku do soboty, gdy sklepy były otwarte żona musiała chodzić w niedzielę więc cała rodzina spotykała się tylko rano i wieczorem dzieciaki były zadowolone jak cholera. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
@against_modern_football Bo Messi by sobie w Anglii nie poradził i się bał tam iść. Nie to co wielki CR gorzej jak się posro i usiądzie na ławie.
1
@IronSanHybrid Zaraz na paskach w TVP zniknie Tusk i będzie Laporta.
0
Czy ktoś mógłby powiedzieć tym komentatorom że to nie jest wyścig na ilość słów w ciągu 45 minut.
6
@Comentateiro A po co to komu, lepiej wyglądają takie ciemniejsze plamy do łokci i ten zapach który czuć z metr od gościa w czasie upałów. Wiem że są ludzie którzy tak nie mają ale jest ich naprawdę mało.
0
Co za zagranie Dunczyk rośnie nam gwiazda.
0
@Criss18Barca Najważniejsze aby kochał jak swoje.
69
Messi odszedł było smutno ale dziśw końcu znów wszyscy razem o 22 będziemy kibicami Alaves.
1
@arasz1819 Przyjmuję przeprosiny i proszę aby Pan się więcej w taki sposób nie kompromitowal:)
2
@arasz1819 To zasługa Bartka jest a nie mnie tu z Laporta wylatujesz.
0
@tbas Pewnie że głupie pytanie tylko chciałem Ci pokazać drugą stronę medalu. Znów założyłeś najgorsze napisałem że są szanse aby oboje przeżyli i z takiego założenia wychodził ten młody chłopak. Kim dla Ciebie będzie ten dorosły gdy ratuje twojego dzieciaka i siebie bo miałby trochę więcej szczęścia zapewne bohaterem a kim byłby gdyby pomyślał tak jak Ty że to głupie i tylko się przyglądał. Jak byś go nazwał ? Pewnie tchórzem
0
@tbas Jeśli masz syna i tym się posiłkujesz to łatwiej mi odbić w drugą stronę piłeczkę. Zakładamy że się topi ,na brzegu jest dorosły który umie ledwo co pływać chciałbyś aby wskoczył ratować twojego dzieciaka który bez jego pomocy ma zero szans? Z pomocą dorosłego szanse wzrastają że oboje przeżyją lecz przecież mógłby wyjść z twojego założenia i pomyśleć- a jak utopimy się oboje.
12
@tbas Nie oddał go poprzez samobójstwo a gdy chciał pomóc nie zakładał że nie da rady. To nie jest głupota tylko bohaterstwo i wzorowe zachowanie. Niedługo nikt nikomu nie pomoże bo mogą być tego jakieś konsekwencje
2
@19cukier48 Fiolki Ci się pomyliły czy co jest grane.
2
@Kgorecki2500 Zanim obejrzy wszystkie odcinki mody na sukces zdąży odwalić kitę.
0
@DawidekFCB Jak odejdzie usuwam konto :)
0
@barcowy1899 Ja wiem co się stało, samochód się popsuł.
0
@Sulimo Zdrówka.
1
@Comentateiro Nie bo w tym meczu nie ma dogrywki.
0
@Pilka_jest_okragla Gdzie pokazują mecz?
0
@Worny Lecąc klasykiem, wstawaj....
0
Teraz wklejcie sobie jakieś zdjęcie zdziwonego Pigue i macie jasność po co były te fotki. On wiedzial:)
1
Jak to się ciężko ogląda i ten Alba na wahadle który mija jak tyczki obrońców za pomocą swojej techniki. Ronald dej już spokój z tym ustawieniem.
0
@Bobo25 To jest około 20 procent od inwestycji więc warto
0
@Bobo25 Drzwi zewnętrzne również ale to wszystko są jakieś wymogi typu przenikalność cieplna i takie tam. Wpisz w neta dopłata do czyste powietrze ja do końca tego nie ogarniam