La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

28

https://mobile.twitter.com/marcin_borys/status/1426231659133812747

14 lat i chlopak oddał swoje życie za życie innych, obcych ludzi. Sytuacja bardzo przykra, ale zachowanie wzorowe.

1

@marcin62 niesamowity gość
Zawsze mnie ciekawiło jak ja bym zareagował w takiej sytuacji
Oczywiście mam nadzieję, że nigdy nie bd musiał w takiej być ;D

8

@marcin62 wzorowe zachowanie? Życie jest jedno, on je poświęcił. Jeśli na tym polega bohaterstwo to ja nim nigdy nie będę. Dla mnie to głupota. Tylko bez hejtu proszę, ogromny szacunek dla chłopaka, ale jednak oddał swoje jedyne życie

12

@tbas Nie oddał go poprzez samobójstwo a gdy chciał pomóc nie zakładał że nie da rady. To nie jest głupota tylko bohaterstwo i wzorowe zachowanie. Niedługo nikt nikomu nie pomoże bo mogą być tego jakieś konsekwencje

1

@jaras121 mam do wyboru stracić życie albo żyć i dbać o rodzinę. Czy mój syn powie ze jestem bohaterem jak go zostawię,? Nie odnoszę się do chwili, bo ten chłopak pewnie tak działał, a do komentarza @kryhaa ze to wzorowe. Dla mnie nie jest

3

@tbas Wzorowe bo mógł, chcial i faktycznie komuś pomógł, niestety ponosząc przy tym straszliwa konsekwencje. Sam nie wiem jak bym się w takiej sytuacji zachował ale chlopak to wzor do nasladowania imo w tym świecie gdzie bezproblemowo znaleźliby się ludzie którzy by takie sytuacje zaczęli nagrywać

0

@tbas Jeśli masz syna i tym się posiłkujesz to łatwiej mi odbić w drugą stronę piłeczkę. Zakładamy że się topi ,na brzegu jest dorosły który umie ledwo co pływać chciałbyś aby wskoczył ratować twojego dzieciaka który bez jego pomocy ma zero szans? Z pomocą dorosłego szanse wzrastają że oboje przeżyją lecz przecież mógłby wyjść z twojego założenia i pomyśleć- a jak utopimy się oboje.

0

@jaras121 głupie pytanie, ale jak mam odpowiedzieć?. Czy chcialbym by obcy facet zabił się za mojego syna.

0

@tbas Pewnie że głupie pytanie tylko chciałem Ci pokazać drugą stronę medalu. Znów założyłeś najgorsze napisałem że są szanse aby oboje przeżyli i z takiego założenia wychodził ten młody chłopak. Kim dla Ciebie będzie ten dorosły gdy ratuje twojego dzieciaka i siebie bo miałby trochę więcej szczęścia zapewne bohaterem a kim byłby gdyby pomyślał tak jak Ty że to głupie i tylko się przyglądał. Jak byś go nazwał ? Pewnie tchórzem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?