0

Co to jest za spektakl zaro sie porzygom.

0

Ale oni zapie... szkoda że nie mogę tego oglądać.

4

@patryk355 Wywiera presje na Tebasie.

0

Ten mecz byłby całkiem inny gdyby tylko nasz zawodnik trafił w tą piłkę gdy składał się do przewrotki i nie chodzi mi o Depaya.

5

Wspaniały to był mecz nigdy go nie zapomnę.

0

Jest taki Grzegorz Rasiak z którego wielu miało bekę ale ku... przy gwiezdnych wojnach to on jest wirtuoz.

0

Grać w 20 minucie na czas, to jest po prostu żenua.

1

@Bocheno1 Mama nie powiedziała że organami się nie szasta.

0

Dobra dawać już tego Bordalasa do Barcy.

1

@BRAYAN Słaby jest a te złote piłki to mu kolegi dały.

0

Tero to tylko milion zdrowasiek trza walnąć co by się Depay nie wysypał.

0

Luuk nadal na boisku, n zgłupiał do reszty czy jak.

2

Nasi wahadłowi to drybling mają taki wypasiony co nasza 9.

0

Ale gromy pioch.

1

@IronSanHybrid Po ile jest chleb ? no wie Pani kiedyś jechałem rowerem i był tam taki Michał ..................................

0

Uczesanego wzięli za 100 melonów to myśli że już jest gwiazda i pyszczy przy każdej akcji. Jak ja nie lubię angolii

1

Piękna akcja Lewego ale zaraz się Bór zbrechta na Kazka.

2

@lukaszbrk Nas będą Eskimosi pizgać.

0

@GeneralXavi Czepiocie się Yngel wi bo się zno bo był trynerem

0

No Jurek Yngel powiedział tero prawdę. Dobry zespół wygrywo nawet jak mu nie idzie.

4

I ten głupi pysk Kurskiego, żadnego koncertu zenka ni ma że się na mecz wybrał.

0

@IronSanHybrid Ja to się boję że w tej Turcji spotka Arde i zamiast podpisać pójdą sobie postrzelać.

1

@patry295 Jak wróciłem godzinę temu z pracy to po przeczytaniu labamby myślałem że odchodzi już na emeryturę a zaraz się dowiem że nikt z nią nie ma szans i już dziś dostanie puchar za zwycięstwo.

1

Panom mundurowym którzy zabili bez żadnego powodu obywatela Ukrainy najprawdopodobniej postawia zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Jutro wyjdę na ulicę pizgnie kogoś 55 razy cegła w głowę i powiem ze nie wiedziałem że go zabije. Pikny cyrk

0

@bartas97 Panie żartowałem tylko dla mnie to tak roczek powinien być aby się zaraz wyleczyła gwiazda z chlania i jezdzenia.

0

@Kapitan hawk Przeprosiła i jest jej wstyd, czego Pan jeszcze oczekuje?

0

@tomek8756 Powinna łazić ale po spacerniaku

1

@aleksandrowielki Łon za darmoche bydzie groł no może jakoś flaszeczka co jakiś czas.

0

Jo tu zaro przeczytom że mój stary jest przymierzany na 9.

0

@Breakdrowser Wnuki by siano zrobiły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?