jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to jest za spektakl zaro sie porzygom.
0
Ale oni zapie... szkoda że nie mogę tego oglądać.
4
@patryk355 Wywiera presje na Tebasie.
0
Ten mecz byłby całkiem inny gdyby tylko nasz zawodnik trafił w tą piłkę gdy składał się do przewrotki i nie chodzi mi o Depaya.
5
Wspaniały to był mecz nigdy go nie zapomnę.
0
Jest taki Grzegorz Rasiak z którego wielu miało bekę ale ku... przy gwiezdnych wojnach to on jest wirtuoz.
0
Grać w 20 minucie na czas, to jest po prostu żenua.
1
@Bocheno1 Mama nie powiedziała że organami się nie szasta.
0
Dobra dawać już tego Bordalasa do Barcy.
1
@BRAYAN Słaby jest a te złote piłki to mu kolegi dały.
0
Tero to tylko milion zdrowasiek trza walnąć co by się Depay nie wysypał.
0
Luuk nadal na boisku, n zgłupiał do reszty czy jak.
2
Nasi wahadłowi to drybling mają taki wypasiony co nasza 9.
0
Ale gromy pioch.
1
@IronSanHybrid Po ile jest chleb ? no wie Pani kiedyś jechałem rowerem i był tam taki Michał ..................................
0
Uczesanego wzięli za 100 melonów to myśli że już jest gwiazda i pyszczy przy każdej akcji. Jak ja nie lubię angolii
1
Piękna akcja Lewego ale zaraz się Bór zbrechta na Kazka.
2
@lukaszbrk Nas będą Eskimosi pizgać.
0
@GeneralXavi Czepiocie się Yngel wi bo się zno bo był trynerem
0
No Jurek Yngel powiedział tero prawdę. Dobry zespół wygrywo nawet jak mu nie idzie.
4
I ten głupi pysk Kurskiego, żadnego koncertu zenka ni ma że się na mecz wybrał.
0
@IronSanHybrid Ja to się boję że w tej Turcji spotka Arde i zamiast podpisać pójdą sobie postrzelać.
1
@patry295 Jak wróciłem godzinę temu z pracy to po przeczytaniu labamby myślałem że odchodzi już na emeryturę a zaraz się dowiem że nikt z nią nie ma szans i już dziś dostanie puchar za zwycięstwo.
1
Panom mundurowym którzy zabili bez żadnego powodu obywatela Ukrainy najprawdopodobniej postawia zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Jutro wyjdę na ulicę pizgnie kogoś 55 razy cegła w głowę i powiem ze nie wiedziałem że go zabije. Pikny cyrk
0
@bartas97 Panie żartowałem tylko dla mnie to tak roczek powinien być aby się zaraz wyleczyła gwiazda z chlania i jezdzenia.
0
@Kapitan hawk Przeprosiła i jest jej wstyd, czego Pan jeszcze oczekuje?
0
@tomek8756 Powinna łazić ale po spacerniaku
1
@aleksandrowielki Łon za darmoche bydzie groł no może jakoś flaszeczka co jakiś czas.
0
Jo tu zaro przeczytom że mój stary jest przymierzany na 9.
0
@Breakdrowser Wnuki by siano zrobiły.