0

@PenaldinhoGaucho Wiesz jak chadzam do sklepu to ludzie pytają czy są końcówki mięsa do pieska to rozumiem że wtedy ci tyle wychodzi. Tak poważnie to cholera ja nie chwytam jak można żydzić na jedzeniu wolałbym w podartych spodniach chodzić ale dobrze zjeść.

0

@Encore Spokojnie by to udzwignal gdyby nie kontuzja.

11

Z tych 6 to 5 przeleża.

0

Czerwoną musiał pokażą ale drukuje dzban dalej.

0

Żul Kurde zgłupiał. Piknie go Alba wydymał.

0

4 1 dla Barcy stawiajcie chałupy.

0

Wrzuciłem na chwilę ligę mistrzów w kosza i pierwszy raz widzę kobietę która jest trenerem męskiego zespołu.

0

Co z tym cymbał em w żółtej koszulce

2

@MesQueUnClub96 No to już wiesz, nie ma jak liczyć na kolegów z Labamby

6

@PenaldinhoGaucho Gdyby gnębili za pisanie głupot to byś ryczał całymi dniami.

0

@MESSIah16 Jak podniesom do 1000 plus to machnę se 10. Zawsze chciolem zarabiać 10 koła co misiac

0

@FC1899Barca Przedłuży się kontrakt z bombelkiem i to my będziemy górą:)

0

W Warszawce dziś znow będzie mordobicie. Te kozoki tego nie zniesom.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@busquets5 To jest tam między przestrzenią a połowa tej przestrzeni.

2

Komentarz usunięty

1

@VirtuoZ Zakładam taką hipotetyczną sytuację że siedzę na 2 i nie daję rady skończyć a oni już są.

1

@MarioVeB! Błagam nie tylko nie szczepionki.

0

@JANEK777 Janusz ale o co chodzi?

0

@Kinginiesta U roboty jestem co takiego wymyślili

1

@masq To świadczy o tym że jest skończony i nie udźwignol tej ligi.

6

@ranger3120 A co ma rowerym jeździć?

16

@JonSnow A Antka konia wuja brat jechali przez Zimbabwe i no spotkali tam tego Michała od roweru.

6

@Pawel13sz Niewiarygodne jest to że ludzie są zdziwieni że oni nie chcą odejść lub podpisać niższego kontraktu.

0

@avexavi To juz by było przegięcie, kąpiemy się tylko w soboty w tej samej wodzie wszyscy w domu i do tego po tygodniu zakładać te same gacie. Wstydź się panie

0

@Pawel13sz Już znaleźliśmy ale myślę że pełnię swoich umiejętności pokaże w Fenerbahe i będziemy żałować.

0

@hardmind Kutangon na czole

0

@Kamyk37 Pytam kolejnego zdechł już ten krokodyl czy jeszcze żyje.

2

Bez Luuka to już nie będzie to samo ,powodzenia mistrzu w nowej drużynie może uda Ci się tam złożyć do nożyc.

0

@Bocheno1 Takie ludzkie te serca piję czy tylko zwierzęce bo nie wiem gdzie zgłosić na policję czy animalsow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?