jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna Wiem wiem pamiętaj jednak że marzenia się spełniają.
11
Bartłomiej w więzieniu to zbyt piękne aby było prawdziwe.
0
@sokot Wprowadzenie do legalnej sprzedaży marihuany dla zysków jest głupie. Potwierdzi to każdy specjalista od uzależnień i moim zdaniem to ich powinniśmy pytać o zdanie w tej kwestii ponieważ są w tym specjalistami. Dziambor jest jak każdy polityk gdyby ludzie popierali sranie na rynku w biały dzień to uznał by to za wolność i każdy tak może.Co do fajek i alkoholu jak sobie to wyobrażasz aby to wycofać w tym wymiarze jaki już występuje.
0
Komentarz usunięty
0
@sokot Ja nie popieram tego co mówi ten Pan i dla mnie jest to zwykle populistyczne pierd...
0
@Hosh Od jakiego okresu liczymy przypominam że w naszym kraju alko jest od zawsze. Czy marihuanę liczymy jako wstęp do twardych narkotyków bo większość ludzi uzależnionych od twardych zaczynała od marihuany więc można podciągnąć.
0
@Roobo Tak wszystko do kupienia na orlenie koks extazy denaturat jak również wszelakie tabletki brawo Ty.
1
Oni się z jakiegoś lasu zerwali co to za bydło tam wpuścili.
0
@etobzyk No i znów się zakochałem, ach to moje serce tego nie wytrzyma.
0
Ale poszedł jak puma
0
Boże mój co za gnój. Busi zagram do tyłu lub przetrzymam co by przeciwnik mógł się ustawić. Alba dziś co bez wirtuozerii a nie czekaj on tak zawsze ale podam do Busiego on coś wymyśli. Dejta już tego Alvesa bo on choć piłkę przyjąć potrafi i umie przerzucić nad pierwszym obrońcą.
3
@MesQueUnClub96 Cycki se usmaż.
0
10 doliczy kto mu co zrobi:)
0
@fart poproszę obejrzę sobie, kiedyś było na sport klub ale teraz turecka pokazują
0
@fart Gzie będą pokazywać?
1
@zaiks Trzeba było strzelić wydrukowanego karnego.
0
@amanter Nie no co tam lepiej wydać kupę forsy na zmiennika jak jowic i mieć drewno za gruby hajs to wtedy jest ok. Nima nazwiska i nie przyszedł za milion milionów to na zmianę się nie łapie.
0
@Borneo To teraz pomyśl ilu mają wyborców i podaj adres to wyślę Ci tabletki na depresję.
0
@speed1 Nie od dziś wiadomo że większość piłkarzy to cymbały są.
8
Ja to uwielbiam nasze rozegranie. Wybicie do obrońcy ten do boku powrót do środkowego, dalej piłkę dostaje Busi naciśnięty oddaje do bramkarza a ten dzida na Lewego i strata. Jak tak można wykonywać z 20 akcji w meczu na takim poziomie.
0
@Lionel_Messi10 Przypominam o lidze Europy
0
@clyde Wygląda jak żul
15
Żewłakow jest chyba nachlany
0
Pedri kontuzja pokazywał zmiane
0
@Mankind Miałem wrażenie że strzał Pedriego
0
Kopnięcie rozpaczliwe tak nasi eksperci nazywają strzał na bramkę.
1
Czas na stałe wyrzucić na ławkę Busiego podam do tyłu, poszukać kogoś za zesram się ze strachu Albe i zastanowić się nad Frankiem bo za niego mozemy wziąść jakieś piniondze.
0
Nie mogę dziś patrzeć na Albe gość znów jest osrany po pachy
0
Zawinął bardzo ladnie
0
Nazwisko zobowiązuje czy to napastnik czy bramkarz nie ma znaczenia.