0

@normasubiektywna Wiem wiem pamiętaj jednak że marzenia się spełniają.

11

Bartłomiej w więzieniu to zbyt piękne aby było prawdziwe.

0

@sokot Wprowadzenie do legalnej sprzedaży marihuany dla zysków jest głupie. Potwierdzi to każdy specjalista od uzależnień i moim zdaniem to ich powinniśmy pytać o zdanie w tej kwestii ponieważ są w tym specjalistami. Dziambor jest jak każdy polityk gdyby ludzie popierali sranie na rynku w biały dzień to uznał by to za wolność i każdy tak może.Co do fajek i alkoholu jak sobie to wyobrażasz aby to wycofać w tym wymiarze jaki już występuje.

0

Komentarz usunięty

0

@sokot Ja nie popieram tego co mówi ten Pan i dla mnie jest to zwykle populistyczne pierd...

0

@Hosh Od jakiego okresu liczymy przypominam że w naszym kraju alko jest od zawsze. Czy marihuanę liczymy jako wstęp do twardych narkotyków bo większość ludzi uzależnionych od twardych zaczynała od marihuany więc można podciągnąć.

0

@Roobo Tak wszystko do kupienia na orlenie koks extazy denaturat jak również wszelakie tabletki brawo Ty.

1

Oni się z jakiegoś lasu zerwali co to za bydło tam wpuścili.

0

@etobzyk No i znów się zakochałem, ach to moje serce tego nie wytrzyma.

0

Ale poszedł jak puma

0

Boże mój co za gnój. Busi zagram do tyłu lub przetrzymam co by przeciwnik mógł się ustawić. Alba dziś co bez wirtuozerii a nie czekaj on tak zawsze ale podam do Busiego on coś wymyśli. Dejta już tego Alvesa bo on choć piłkę przyjąć potrafi i umie przerzucić nad pierwszym obrońcą.

3

@MesQueUnClub96 Cycki se usmaż.

0

10 doliczy kto mu co zrobi:)

0

@fart poproszę obejrzę sobie, kiedyś było na sport klub ale teraz turecka pokazują

0

@fart Gzie będą pokazywać?

1

@zaiks Trzeba było strzelić wydrukowanego karnego.

0

@amanter Nie no co tam lepiej wydać kupę forsy na zmiennika jak jowic i mieć drewno za gruby hajs to wtedy jest ok. Nima nazwiska i nie przyszedł za milion milionów to na zmianę się nie łapie.

0

@Borneo To teraz pomyśl ilu mają wyborców i podaj adres to wyślę Ci tabletki na depresję.

0

@speed1 Nie od dziś wiadomo że większość piłkarzy to cymbały są.

8

Ja to uwielbiam nasze rozegranie. Wybicie do obrońcy ten do boku powrót do środkowego, dalej piłkę dostaje Busi naciśnięty oddaje do bramkarza a ten dzida na Lewego i strata. Jak tak można wykonywać z 20 akcji w meczu na takim poziomie.

0

@Lionel_Messi10 Przypominam o lidze Europy

0

@clyde Wygląda jak żul

15

Żewłakow jest chyba nachlany

0

Pedri kontuzja pokazywał zmiane

0

@Mankind Miałem wrażenie że strzał Pedriego

0

Kopnięcie rozpaczliwe tak nasi eksperci nazywają strzał na bramkę.

1

Czas na stałe wyrzucić na ławkę Busiego podam do tyłu, poszukać kogoś za zesram się ze strachu Albe i zastanowić się nad Frankiem bo za niego mozemy wziąść jakieś piniondze.

0

Nie mogę dziś patrzeć na Albe gość znów jest osrany po pachy

0

Zawinął bardzo ladnie

0

Nazwisko zobowiązuje czy to napastnik czy bramkarz nie ma znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?