1

@MesQueUnClub96 O zete nie chodzi tylko ruskiemu to muszę w walizce dostarczyc

0

@vangoor Może jest jakaś pani Stanisława co by wyłożyła i nagle odejszla

5

@Azacca Ubrać w rzeczy od kalwina klajna co by modnie wyglądał i do Tworek tam znajdzie koleżankę co się wczoraj do neta dorwała.

0

@DamianBarcaCule Prawo pracy mówi jasno 8 h dziennie, jakie to ma znaczenie czy się narobię gdy pracodawca będzie zadowolony z wyników mojej pracy. Co to za wielki majątek 5 tyś zł. Najlepiej jak by było po 12 h zarobiłeś dla pracodawcy 20 tyś w miesiącu ale przecież mógłbyś 25 no i kurde za 2 tyś bo za co ty chcesz więcej. Ten czas już minął a ludzie się po prostu szanują.

1

@Persyfl Nie kłam że pali ktoś kościoły Najman by na to nie pozwolił.

7

@marcin62 Zostaw panią myślisz że łatwo w Tworkach sobie internet załatwić.

15

@maroon Łonowe bo mu się gumy pomyliły.

0

@AdamaTraore A po za tym to wszystko ok. W domu wszyscy zdrowi?

0

@PatrykBarcelona Messi obiecał ze nie zagra przeciwko Barcelonie po wyjściu z grupy w tym sezonie.

0

@Momals11 Słucham pomysłów , nie wpuścić i cofnąć do Kijowa bo gospodarka a może odesłać do Rosji bo uwaga Momals11 boi się o gospodarkę po jaką cholerę teraz pisać takie bzdury. Dodam tylko że zachód nic nie musi aby była jasność.

0

@FCBparasiempre Starawy ten chlop

0

@Janiama co wygrałem, talon na balon.?

6

Tyn smarkocz jest bezczelny

1

Na stadionach w Polskiej lidze zacząć ***** fife

0

@ciema Dopóki nie zobaczę jak wylatują z tej partii na zbity ryj te dwa łby dopóty będę tak traktował tą partie. Banda odklejonych czubków.

5

@Janiama 4 0 dla Barcy na nich

0

Przewali ich czy nie?
Edit:jednak nie

5

Carlo ale porotowal jestem w szoku:)

1

@Kozinho. Twoja może nie ale widzisz gdzieś aby koledzy i koleżanki z partii wywalili na zbity ryj tego cepa ze swoich szeregów

1

Zaro bydzie 3 dla Lecha

0

@Kusco15 Przeciez ci ludzie mają sąsiadów dzieci kolegów w pracy i nikt ich jeszcze do Choroszczy nie wywiózł.

0

@Zoker Pewnie miał biedak problemy finansowe.

4

@Bunk420 Ja mam nadzieję że straci jęzor i łapy aby pisać nie mogła.

1

@MESSIah16 Teraz każdy zespół powinien tak zrobić i by Ruscy wygrali sobie turniej a zeszmacil się związek

0

@Kurkmen Zakładamy że zachód się wypina co mamy zrobić postawić płot i powiedzieć nie wejdziecie bo za rok będzie w Polsce katastrofa?

1

@Ghotti A ja nie mam gdzie zatankować bo wczoraj miałem w dupie te kolejki a dziś w mej mieścinie brak disla więc stoję na stacji pokazuje paliwa brak i dalej nie mogę jechać. Polakom nie jest rusek potrzebny nam wystarcza 3 ciekawostki w internecie i się sami wytniemy.

2

No i Ruskie do dom

7

Teaz to już Xavi sobie żarty z Napoli robi. Nie powinno się tak traktować przeciwnika.

1

No i teraz to już zostanie z nich pył.

0

@HypeR Wreszcie go rudy odbudował, a nie czekaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?