jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 O zete nie chodzi tylko ruskiemu to muszę w walizce dostarczyc
0
@vangoor Może jest jakaś pani Stanisława co by wyłożyła i nagle odejszla
5
@Azacca Ubrać w rzeczy od kalwina klajna co by modnie wyglądał i do Tworek tam znajdzie koleżankę co się wczoraj do neta dorwała.
0
@DamianBarcaCule Prawo pracy mówi jasno 8 h dziennie, jakie to ma znaczenie czy się narobię gdy pracodawca będzie zadowolony z wyników mojej pracy. Co to za wielki majątek 5 tyś zł. Najlepiej jak by było po 12 h zarobiłeś dla pracodawcy 20 tyś w miesiącu ale przecież mógłbyś 25 no i kurde za 2 tyś bo za co ty chcesz więcej. Ten czas już minął a ludzie się po prostu szanują.
1
@Persyfl Nie kłam że pali ktoś kościoły Najman by na to nie pozwolił.
7
@marcin62 Zostaw panią myślisz że łatwo w Tworkach sobie internet załatwić.
15
@maroon Łonowe bo mu się gumy pomyliły.
0
@AdamaTraore A po za tym to wszystko ok. W domu wszyscy zdrowi?
0
@PatrykBarcelona Messi obiecał ze nie zagra przeciwko Barcelonie po wyjściu z grupy w tym sezonie.
0
@Momals11 Słucham pomysłów , nie wpuścić i cofnąć do Kijowa bo gospodarka a może odesłać do Rosji bo uwaga Momals11 boi się o gospodarkę po jaką cholerę teraz pisać takie bzdury. Dodam tylko że zachód nic nie musi aby była jasność.
0
@FCBparasiempre Starawy ten chlop
0
@Janiama co wygrałem, talon na balon.?
6
Tyn smarkocz jest bezczelny
1
Na stadionach w Polskiej lidze zacząć ***** fife
0
@ciema Dopóki nie zobaczę jak wylatują z tej partii na zbity ryj te dwa łby dopóty będę tak traktował tą partie. Banda odklejonych czubków.
5
@Janiama 4 0 dla Barcy na nich
0
Przewali ich czy nie?
Edit:jednak nie
5
Carlo ale porotowal jestem w szoku:)
1
@Kozinho. Twoja może nie ale widzisz gdzieś aby koledzy i koleżanki z partii wywalili na zbity ryj tego cepa ze swoich szeregów
1
Zaro bydzie 3 dla Lecha
0
@Kusco15 Przeciez ci ludzie mają sąsiadów dzieci kolegów w pracy i nikt ich jeszcze do Choroszczy nie wywiózł.
0
@Zoker Pewnie miał biedak problemy finansowe.
4
@Bunk420 Ja mam nadzieję że straci jęzor i łapy aby pisać nie mogła.
1
@MESSIah16 Teraz każdy zespół powinien tak zrobić i by Ruscy wygrali sobie turniej a zeszmacil się związek
0
@Kurkmen Zakładamy że zachód się wypina co mamy zrobić postawić płot i powiedzieć nie wejdziecie bo za rok będzie w Polsce katastrofa?
1
@Ghotti A ja nie mam gdzie zatankować bo wczoraj miałem w dupie te kolejki a dziś w mej mieścinie brak disla więc stoję na stacji pokazuje paliwa brak i dalej nie mogę jechać. Polakom nie jest rusek potrzebny nam wystarcza 3 ciekawostki w internecie i się sami wytniemy.
2
No i Ruskie do dom
7
Teaz to już Xavi sobie żarty z Napoli robi. Nie powinno się tak traktować przeciwnika.
1
No i teraz to już zostanie z nich pył.
0
@HypeR Wreszcie go rudy odbudował, a nie czekaj