0

@bartekvisca Dam Ci 100 milionów euro żebyś nie płakał i żyło Ci się lepiej jak zabijesz krokodyla.

1

@MesQueUnClub_87 U mnie również się tak dzieje plus wczytywanie komentarzy miewa zawiechy

2

@Kusco15 Jak tam wczoraj mecz podobał się?

16

@Worny A co innego zrobił używając tego zwrotu?

0

@MESSIah16 Mam nadzieję że ktoś go odpierd... a reszta tego głupiego społeczeństwa będzie klepać biedę

0

@MESSIah16 Ja to sobie tego nie wyobrażam, za jakiś czas przywódcy zaczną udawać że nic się nie stało i ta ruska morda będzie jeździć na jakieś spotkania to nie możliwe on zdechnie a sankcje powinny trwać z 10 lat aby ten kraj zniszczyć gospodarczo.

1

@mrboom Ile prześle będzie dobrze:)

0

@AdamaTraore Co to za ścierwo?

0

@tomek8756 Przelej mu 200000 tys to przyjedzie bo uważa że jesteś jego najlepszym kumplem

0

@ChampionLW A karnety już są?

6

Piknie Depay sam se wywalczył i sam se strzelił

0

@Janiama obstawiam 5 0 dla nas

0

@Woland10 On nie potrafi już grać gdy nie prowadzi go Koeman

2

Nie pociąg tylko cham ale pan komentator zaraz będzie chwalił łamanie nóg przez tego błazna

1

Wnuk Terleckiego jest nie do zajechania.

1

@Czajka90 Żryj wincyj później się nie uwleczesz.

0

@arasz1819 Dla mnie 3/4 tego narodu ma nawalone i bym im sankcje na wjazd do Europy pizgnol

0

Tak się zastanawiam do kiedy świat utrzyma te sankcje. Przecież nawet gdy ta wojna się skończy ten ruski bydlak powinien usiąść na krześle elektrycznym z wieloma ruskimi mordercami.

0

@Chaoss Poszedłbym dalej gdyby ona się zgodziła on mógłby patrzec:)

0

@tomek8756 Na Ph nie grają więc gdzie miał ich poznać.

2

@mrboom Potrafią ugrać ale w tym wypadku to raczej na tobie. Nie ma szans tak jak kolega pisal mogłeś mieć w tym czasie 5 innych stłuczek.

1

@RomanHoffer Pani zwyczajnie na kasie mogła nacisnąć inna cyferke a to twoim obowiązkiem jest sprawdzić na padzie ile płacisz. Wszędzie kradnom ja bym z takim podejściem zwariował.

1

@Hubsao Ciekawe ile takich ludzi jest.

0

@haryveb944 To ja Morawiecki potrzymasz mi piwo.

19

@Seledynowy Mój mieszka w centrum Poznania i mi pokazywał jak z nieba leciały dokumenty osób o ciemnej karnacji. Pewnie wyrzucali przez okno z samolotu.

0

@Momals11 Nie płacz nie zabiorą Ci

3

@NaFazieHitman Zwykła stara pazerna świnia.

0

@maroon Wyngry to niech się zapiszą do kółka w którym będą Wyngry Wyngry i Wyngry

0

@Azi Jadę tylko ja zostaję na czatach w Przemyślu ty ogarniasz resztę.

4

@bartulek98 Dziekuje bardzo za to że wiemy co będzie za miesiąc gdybyś mi jeszcze ogarnął totka to będzie git. Teraz do konkretów człowieku przecież 90% to matki z walizka i dziećmi bez domu pieniędzy i pewnie z paroma złotymi. Oceniłeś cała tą grupę jako tych którzy tu będą leżeć i jeść za Twoje bo przecież to jest ich spełnienie marzeń oni taką wybrali przyszłość by jakiś bartulek ich utrzymywał. Ty dla swojej wygody i swojego egoizmu byś ich tam pewnie zostawił. Dostali wielka pomoc od ludzi którzy wiedzą co to empatia a ciebie pewnie boli że tobie też by mogli coś dać. Na koniec pytanie jesteś wróżbita więc możesz sobie wyobrazić że nikt ich nie chce przyjąć tylko Polska wpuścił byś wszystkich którzy chcą przyjść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?